سوالات متداول

از طریق راه های ارتباطی می توانید با تیم پشتیبانی خواب اینجا در ارتباط باشید، سعی میکنیم به همه سئوالات و مشکلات شما بصورت است.

خواب اینجا سامانه معرفی خوابگاه های خودگردان و پانسیون در سطح کشور است. شما می توانید با استفاده از چستجوی پیشرفته سایت، نزدیک ترین خوابگاه را به محل کار یا تحصیل خود پیدا کنید؛ همچنین از فیلترهای امکانات خوابگاه و قیمت برای جست و جوی هوشمندتر استفاده کنید.
خواب اینجا مسئولیتی در قبال خوابگاه های ثبت شده ندارد و اطلاعات خوابگاه توسط مالک آن ثبت شده است.
خیر، فعلا امکان رزرو خوابگاه وجود ندارد و شما باید از طریق شماره تماس ثبت شده با مالک خوابگاه تماس بگیرید و درخواست رزرو خوابگاه را بدهید.
خیر، تمام امکانات و خدمات خواب اینجا برای متقاضیان خوابگاه رایگان است.
بله نسخه اندروید خواب اینجا، در دسترس می باشد و میتوانید از کافه بازار دانلود کنید
خواب اینجا سامانه تبلیغات و معرفی خوابگاه های خود گردان و پانسیون است. مالکان خوابگاه می توانند با استفاده از پنل مدیریتی که در اختیار آنها قرار می گیرد تمام اطلاعات خوابگاه خود را مانند تعداد اتاق ها، قیمت، آدرس، شماره تماس، امکانات خوابگاه و سایر اطلاعات تکمیلی را در سامانه ثبت کنند؛همچنین امکان درج تصاویر و ویدیو برای معرفی بهتر و جذب کاربر وجود دارد.
با فعال کردن اشتراک  برتر و ویژه ، اطلاعات خوابگاه در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شود و امکان دیده شدن توسط کاربر افزایش می یابد.
پنل مدیریتی در اختیار مالک خوابگاه قرار می گیرد و هر موقع که بخواهد می تواند اطلاعات آن را ویرایش کند.