قوانین

قوانین استفاده از خدمات وب سایت خواب اینجا کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت اطلاع از حقوق و تعهدات قانونی خود و همچنین اطلاع از نحوه استفاده بهینه از خدمات خواب اینجا، به دقت ملاحظه فرمایید.

تعارف و اصطلاحات

کاربر گرامی، تمام تلاش ما در تدوین این مستند، استفاده بهینه شما از خدمات خواب اینجا است. به منظور آشنایی هرچه بیشتر حق و حقوق قانونی خود، لطفا موارد زیر را به‌دقت مطالعه کنید.

خوابگاه، پانسیون، اقامتگاه

به تمامی واحدهای اقامتی ثبت شده در خواب اینجا گفته می شود

خوابگاه دار

شخص حقیقی یا حقوقی که صاحب واحد اقامتی می باشد.

اقامتگر (کاربر)

شخصی که با فناوری ارتباطی به وب سایت یا اپلیکیشن خواب اینجا متصل و از خدمات نرم افزاری آن بهره مند می شود.

قوانین و مقررات سامانه خواب اینجا

- مسئولیت تمام فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در خواب اینجا انجام می‌شود به عهده خوابگاه دار است.

- خوابگاه دار با ثبت واحد اقامتی در خواب اینجا می پذیرد که قوانین و مقررات خواب اینجا را کاملا مطالعه نموده و به مفاد آن آگاهی و تمامی موارد آن را پذیرفته است.درصورتی که در آینده این قوانین تغییراتی اعمال شود ، در این صفحه به روزرسانی و متشر خواهد شد و خوابگاه دار توافق میکند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده خوابگاه دار است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، خوابگاه دار موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع خواب اینجا برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به خواب اینجا انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده خوابگاه دار خواهد بود.

- تمامی قرارداد ها و مبالغ واریزی از طرف اقامتگر برای خوابگاه دار و یا برعکس با مسولیت دو طرف خواهد بود و خواب اینجا هیچ مسولیتی در این قبال نخواهد داشت.

- اقامتگر متعهد است قوانین اشاره شده توسط خوابگاه دار در استفاده از واحد اقامتی احترام گذارد و اجرا نماید. در غیر اینصورت مسئولیت نقض قواعد بر عهده اقامتگر است و خواب اینجا در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت. به طور مثال در صورتی که خوابگاه دار ساعت ورود و خروج مشخصی را برای واحد اقامتی مشخص کرده باشد و اقامتگر آن شرایط را رعایت ننماید، مسئولیت اتفاقات رخ داده با اقامتگر است.

- در برخی شرایط ممکن است برای استفاده از خدمات، از خوابگاه دار درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر خوابگاه دار اطلاعات کافی را در اختیار خواب اینجا قرار ندهد، خواب اینجا می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به وی خودداری کند.

- کاربر(اقامتگر) می‌پذیرد که خواب اینجا ارائه‌دهنده خدمات اقامتی نیست و تنها یک بستر نرم‌افزاری برای ارتباط میان خوابگاه دار و اقامتگر جهت توافق به انجام یک اقامت است.

- کلیه فرآیندهای خرید در وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا خوابگاه دار و کاربر موظف به رعایت قوانین و مقررات وب سایت است.

- خواب اینجا می‌تواند در صورت افزودن قابلیت‌ها و خدمات جدید و یا در جهت بهبود عملکرد، ضوابط و مقررات وب سایت را به‌روز‌رسانی کند.

- خواب اینجا تنها یک بستر ارتباطی میان خوابگاه دار و کاربر (اقامتگر) است و به عنوان مدیریت واحد اقامتی محسوب نمی‌شود. در خواب اینجا ، واحد اقامتی خود را معرفی می‌کند و کاربر نیز با آگاهی نسبت به فعالیت پلتفرم خواب اینجا، رزرو یا اجاره اقامتگاه را به صورت حضوری انجام می‌دهد. خواب اینجا در جهت بهبود ارائه خدمات نهایت تلاش خود را می‌کند.

- خواب اینجا پلتفرم معرفی واحدهای اقامتی می باشد و رزرو انلاین از طریق خواب اینجا صورت نمیگیرد.

- اگر مالکیت واحدهای اقامتگای با خواب اینجا بود، مطمئنا تمامی خدمات اعلام شده از طرف مراکز اقامتی را از لحاظ کیفیت و صحت تضمین می‌کرد، اما خواب اینجا صرفا به عنوان یک بستر الکترونیک، خدمات را اطلاع‌رسانی کرده و می کوشد تا کلیه اطلاعاتی را که توسط واحد اقامتی اعلام می‌شود اعتبار سنجی یا راستی‌آزمایی کند.

- کاربر موظف است قبل از اقامت در واحد اقامتی نسبت به مجوز رسمی واحد اقامتی از طریق سازمان های مربوطه اقدام و اعتبار سنجی نماید.خواب اینجا مسولیتی در این قبال ندارد.

تعهدات خواب اینجا

- حفظ و نگهداری از رمز عبور بر عهده خوابگاه دار است و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی، خوابگاه دار نباید آن را برای شخص دیگری افشاء نمایند. تمامی اطلاعات کاربران نزد خواب اینجا محرمانه تلقی می‌شود و خواب اینجا متعهد می‌شود این اطلاعات را در اختیار شخص دیگر قرار ندهد، مگر در مواقعی که این اطلاعات از جانب مقامات قضایی ذیصلاح با داشتن حکم قانونی درخواست شود.

- در صورت بروز مشکلات احتمالی بین خوابگاه دار و اقامتگر ، تیم خواب اینجا تمامی تلاش خود را جهت برطرف نمودن مشکلات به عمل خواهد آورد.