خوابگاه های برتر

خوابگاه پسرانه

خوابگاه دخترانه

خواب اینجا همه جا همراهتونه!

اپلیکیشن خواب اینجا را دانلود کنید و هرجا و هر ساعتی که نیاز داشتید در بین خوابگاه های کل کشور جستجو کنید، مشخصات آنها را ببینید و اقدام به رزرو اتاق کنید


دانلود از بازار دانلود از ایران اپس‍‍ دانلود از مایکت

آخرین مطالب وبلاگ

آیا به دنبال خوابگاه، خوابگاه دانشجویی ، خوابگاه دخترانه ، خوابگاه پسرانه ، خوابگاه کارمندی ، پانسیون ، پانسیون دانشجویی ، پانسیون دخترانه ، پانسیون پسرانه و یا پانسیون کارمندی میگردید؟

خواب اینجا، سامانه معرفی و تبلیغات خوابگاه و پانسیون خودگردان با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی دنیا و کادر متخصصین خود بستری مناسب و کاربرپسندی را برای متقاضیان خوابگاه فراهم کرده است. تیم خواب اینجا با ارائه پشتیبانی 24 ساعته و فراهم کردن امکان ارسال پیام همواره سعی بر این داشته که خدمات بی نقصی را به کاربران خود ارائه دهد و با کسب تمام مجوزهای لازم اعم از نماد اعتماد دو ستاره الکترونیک و نشان ملی ساماندهی محیط امنی را ایجاد کرده کرده است. این سامانه با فراهم کردن امکان جستجو با استفاده از فیلترهای استان، شهر، ناحیه شهری، نوع خوابگاه و جنسیت در کمترین زمان و به ساده ترین روش مناسب ترین خوابگاه را برای شما می یابد. خواب اینجا با پوشش دهی انواع خوابگاه های پسرانه و خوابگاه دخترانه اغم از خوابگاه های دانشجویی و پانسیون های کارمندی ( پانسیون دخترانه و پانسیون پسرانه) تبدیل به سامانه ای جامع برای معرفی خوابگاه و پانسیون شده است.

برترین هفته:

خوابگاه دخترانه نوا

خوابگاه دخترانه نوا به عنوان خوابگاه برتر این هفته برگزیده شد.

هر هفته سامانه خواب اینجا به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، خوابگاه برتر را انتخاب میکند.

خوابگاه تازه تاسیس و لوکس در محیطی امن و آرام، دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و اماکن، دارای کادر مدیریتی مجرب، مجهز به دوربین مدار بسته، اینترنت پرسرعت و نامحدود رایگان، اتو، ماشین لباسشویی، فایل جا کفشی، آشپزخانه¬ای بزرگ و مجهز به وسایلی همچون مایکروفر، توستر، کابینت و میز ناهارخوری، باربیکیو، حیات و تراس بزرگ، نظافت روزانه، دسترسی آسان به مترو و نزدیک به دانشگاه علوم دارویی است. لازم به ذکر است که ظرفیت کل خوابگاه 20 نفر و هر اتاق مجهز به رگال، دراور، یخچال و فایل شخصی می¬باشد.


مشاهده خوابگاه دخترانه نوا

تمامی حقوق متعلق به خواب اینجا میباشد