خوابگاه در تهران

خوابگاه به وقت اوقات خوش!

خوابگاه و لحظه های به یاد ماندنی:

خوابگاه های پسرانه و دخترانه، مکان هایی موقت اما بنیادی است که برای ساختن روزهای زیبا با کسانی که بودن در جمع آن ها را غنیمت می شماریم، گاهی مجبور به تجربه آن هستیم. تجربه زندگی در خوابگاه را نباید هرگز دست کم گرفت. زیرا شروع روزهای استقلال و دوری از خانه با تمام سختی هایش از خوابگاه آغاز می شود، با این حال، به ارمغان آورنده ی تجربه های شیرین در روزهای نه چندان دور است. مدت اقامت در یک خوابگاه، پانسیون یا اقامتگاه مسأله مهمی نیست، بلکه کیفیت گذران روزها و لحظه ها در این مسکن های موقت دانشجویی کارمندی است که نقش آن را پررنگ می کند. پذیرفتن واقعیت های زندگی در شرایط و دوران های متفاوت، باعث می شود کم و کثری ها کمتر دیده شوند. در مورد زندگی در خوابگاه نیز باید خود را با شرایط موجود وفق داد و با اعتراض به شرایطی که برای همه یکسان است، روزهای زیبای جوانی را به کام افسردگی و عصبانیت نکشاند.

پانسیون ارزان

کسانی که زندگی در خوابگاه دخترانه و پسرانه را تجربه کرده اند، با کمبودهای موجود در خوابگاه آشنا هستند. به طوری که، ممکن است گاهی برای یافتن یک کبریت و روشن کردن زیر یک کتری مجبور به شکستن شاخ غول شد. اصلا خاصیت زندگی در خوابگاه، کنار آمدن با کمبود امکانات است. استفاده از وسایل درب و داغان که شاید بیشتر از ده سال است مورد استفاده صدها نفر بوده و الان وسایل و امکاناتی مستهلک برای نسل جدید در خوابگاه به ارث مانده است. پس تنها راه حل این است که شرایط نامطلوب خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه کارمندی را با خلق لحظات زیبا نادیده گرفت.

خوابگاه دخترانه

تأثیر افراد مغرض بر لحظات خوش خوابگاه:

هرگز و در هیچ زمینه ای نباید منتظر وجود و فراهم بودن شرایط و امکانات ایده آل در خوابگاه های خودگردان و دولتی بود. زیرا ساکنین در روزهای اول اقامت، تقریبأ هیچ قدرت انتخابی ندارند. اما با گذشت زمان و شروع ماه ها و ترم های جدید، می توان از اتاق، هم اتاقی ها و حتی خوابگاه صرف نظر کرد و شرایط جدیدی را برای بقیه اقامت انتخاب کرد. زیرا وجود مسائلی مانند حضور افراد ناسازگار و مغرض در اتاق می تواند غیرقابل تحمل باشد. پس اگر وجود چنین فردی در اتاق، لحظات شیرین خوابگاه را به کام بقیه تلخ کرد، بهتر است طرد و با هماهنگی مسئول و سرپرست خوابگاه از اتاق اخراج شود. زیرا حضور یک نفر با رفتارهای ناشایسته به شدت بر جو صمیمی اتاق اثر منفی خواهد داشت.

پانسیون پسرانه

اوقات خوش خلق می شوند:

در این دنیا هیچ چیز آماده و شسته و رفته به کسی تقدیم نمی شود. اما با رفتار و انتخاب های مناسب می توان تمام لحظات و اتفاقات مثبت را به خود جذب کرد. مثلا به جای نشستن در خوابگاه، پانسیون یا اقامتگاه و غیبت در مورد بقیه اطرافیان، می توان با امکاناتی مثل چای و تخمه و یک فیلم از لحظه لذت برد. می توان با یک پیاده روی در مسیری آرام و خلوت کردن با دوست و هم اتاقی خود، از دوران سکونت در خوابگاه لذت برد. می توان کارهای بسیاری انجام داد و بدون اذیت خود و دیگران لحظاتی شاد خلق کرد. فقط با انتخاب های صحیح و برنامه ریزی های مناسب می توان از اتاق خود در دوران اقامت در خوابگاه، یک مأمن امن، صمیمی و دوست داشتنی خلق کرد که بعدها و برای بقیه ی سال های عمر، با یادآوری آن لبخند زیبایی گوشه ی لب ها کاشت.

خواب اینجا

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی ،پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.