خوابگاه دخترانه آرسیتا 2

بشرا یعقوبیان 1396/10/16 تعداد بازدید:‌ 25 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه آرسیتا 2

معرفی خوابگاه دخترانه آرسیتا 2:

خوابگاه دخترانه آرسیتا 2 در تهران، میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، بالاتر از خیابان فرصت، کوچه پروین با پلاک 16، واقع شده است. این خوابگاه خودگردان دخترانه، برعکس بسیاری از خوابگاه های خودگردان که دانشجو و کارمند پذیرش می کنند، تنها به دانشجویان خدمات ارائه می دهد. خوابگاهی بسیار لوکس و تمیز با امکانات رفاهی مناسب و مدیریت قوی که سبب به وجود آمدن محیط همگن و آرامی شده است. خوابگاه دخترانه آرسیتا 2، با توجه به موقعیت مناسب و قرار داشتن در مرکز شهر، رفت و آمد دانشجویان گرامی ساکن در خوابگاه را، تا حدودی آسان کرده است. خوابگاه دخترانه آرسیتا 2 از نظر نزدیکی به مترو و BRT در موقعیت مناسبی قرار گرفته و دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی از مزایای اقامت در این خوابگاه خوگردان دخترانه است. این خوابگاه لوکس دارای اتاق های دو و چهار تخته می باشد که هزینه اقامت در آن ها متفاوت است. اتاق های دو تخته به ازای یک ماه اقامت، مبلغی بیش از اتاق های 4 تخته اجاره دارند. مبلغ به عنوان ودیعه نیز جهت اقامت در این خوابگاه شیک، تعریف شده است.

خوابگاه دخترانه آرسیتا 2، ساختمانی با 5 طبقه می باشد که با توجه به مجهز بودن خوابگاه به آسانسور، برای دانشجویانی که در طبقات بالا اتاق رزرو می کنند، مشکلی از نظر رفت و آمد پیش نمی آید. خوابگاه خودگردان آرسیتا 2، با اختصاص دادن سالن های مناسب برای مطالعه و قرار دادن میز و صندلی های مناسب، مکان راحت و آرامی را برای دانشجویان فراهم کرده است تا به دور از سروصدا و رفت و آمدهای اتاق و همچنین افزایش رفاه حال هم اتاقی های دیگر، به مطالعه بپردازند. در این خوابگاه، پذیرش دانشجو به طور اختصاصی، سبب به وجود آمدن درک متقابل در بین ساکنین و صمیمت بیشتر شده است. وجود دوربین های مدار بسته در قسمت های مختلفی از خوابگاه نیز، در نهایت موجب ارتقاء امنیت عمومی خوابگاه و آرامش خاطر ساکنین شده است.

آشپزخانه، حمام و سرویس های بهداشتی تمیز که به طور مرتب نظافت خواهند شد، مناسب با جمعیت خوابگاه می باشد. از نظر بهداشت، خوابگاه دخترانه آرسیتا 2، در سطح بالایی قرار دارد و از این نظر نیز، قادر به جلب رضایت ساکنین شده است، زیرا تمام قسمت های خوابگاه به صورت روزانه، نظافت خواهند شد. وجود یخچال و کمدهای شخصی در هر اتاق از دیگر مزیت های خوابگاه دخترانه آرسیتا 2 است. دانشجویان دختر ساکن در خوابگاه آرسیتا 2، بدون هیچ محدودیتی می توانند از تمام امکانات خوابگاه، بهره بگیرند. قرار دادن تعداد کافی ماشین لباسشویی در طبقه زیر زمین خوابگاه، علاوه بر اینکه سروصدای ناشی از لباسشویی را از اتاق ها دور کرده است، مشکل شستن لباس را برای دانشجویان ساکن در خوابگاه، حل کرده است.

خوابگاه دخترانه آرسیتا 2، از نظر وجود وسایل گرمایشی و سرمایشی، کاملا مجهز بوده و دانشجویان گرامی در فصل های گرم و سرد سال از این نظر نیز با کمبود یا مشکل روبه رو نخواهند شد. علاوه بر تمام امکانات رفاهی قابل قبول که به دانشجویان گرامی ساکن در خوابگاه ارائه می شود، حیاطی دلباز نیز در اختیار ساکنین قرار دارد که برای پهن کردن لباس های شسته شده جلوی آفتاب بسیار مناسب می باشد. همچنین محیط دوست داشتنی را برای هواخوری و گپ زدن های دوستانه، فراهم کرده است.

متقاضیان گرامی جهت برقرای ارتباط با سرپرست خوابگاه می توانند اطلاعات مورد نیاز را از طریق وبسایت خواب اینجا کسب کنند و یا روی لینک خوابگاه دخترانه آرسیتا 2 کلیک کنند.

دیدگاه‌ها