یک روز از زندگی در خوابگاه تهران

بشرا یعقوبیان 1400/06/24 تعداد بازدید:‌ 200 دسته‌بندی: خوابگاه تهران

یک روز از زندگی در خوابگاه تهران

سفر یک روزه به سیر زندگی در خوابگاه تهران

خوابگاه تهران و هر خوابگاه دیگری که افراد خواسته و ناخواسته در آن زندگی می کنند، دارای مشخصات و جریان خاصی از زندگی است. بسیاری از افرادی که در یک دانشگاه پذیرفته می شوند و یا از طرف سازمان خاصی به زندگی در خوابگاه دانشجویی و کارمندی وارد می شوند، در ابتدا شناخت مناسبی از آن ندارند. ممکن است ما از دیگران و یا از طریق فیلم های مختلفی با گوشه هایی از زندگی خوابگاهی آشنا باشیم. اما واقعیت امر آن است که:

شنیدن کی بود مانند دیدن..

استناد به این ضرب المثل ما را مجاب می کند که پیش از تصمیم گیری برای زندگی در خوابگاه دخترانه و پسرانه در مورد روند زندگی در آن شناخت کافی داشته باشیم. زندگی در یک خوابگاه دانشجویی در تهران و هر شهر دیگری با بیدار شدن برای شروع یک روز جدید آغاز می شود. بسیاری از کسانی که در پانسیون دانشجویی و هر پانسیون دیگری ساکن هستند عموما برنامه های مشخص و از پیش تعیین شده ای برای سپری کردن روز خود دارند. اگر یک فرد دانشجو را در نظر بگیریم، باید این را قبول کنیم که وی برنامه ای مشخص برای رفتن به دانشگاه دارد.

خوابگاه تهران

در خوابگاه دخترانه در تهران شروع روز با بیدار شدن از خواب و تهیه یک صبحانه خوب برای داشتن انرژی در طول روز، همراه است. پس از صرف صبحانه عموما فرد یا به تنهایی و یا به کمک دوستان خود بساط صبحانه را جمع کرده و برای رفتن به دانشگاه آماده می شود. برخی از انواع خوابگاه تهران اعم از خوابگاه دانشجویی سرویس مخصوص برای بردن دانشجویان به دانشگاه دارند. از این قسمت به بعد از یک روز زندگی فرد ساکن در خوابگاه تهران در بیرون از خوابگاه سپری می شود. ممکن است تا زمان مشخصی از روز در دانشگاه باشد و باقی روز را به برنامه های شخصی خود بپردازد.

پانسیون دخترانه در تهران

گذراندن شبی به یاد ماندنی در خوابگاه تهران

ادامه مسیر زندگی در خوابگاه پسرانه در تهران با برگشتن ساکنین در انتهای روز به خوابگاه همراه است. معمولا افراد پس از گذراندن یک روز با اتفاقات خوب و بد به پانسیون دانشجویی و کارمندی خود برمی گردند. اینکار معمولا با نزدیک شدن به ساعت صرف شام در خوابگاه نزدیک است. بسته به اینکه افراد غذای خود را بصورت انفرادی یا همراه با دوستان خود در خوابگاه صرف کنند، ممکن است برنامه آنها متفاوت باشد. اما عموما در خوابگاه دانشجویی افرادی که در یک اتاق هستند سعی می کنند برنامه ای مشخص و نوبتی برای تهیه شام داشته باشند. قسمت شگفت انگیز زندگی در خوابگاه، ساعت های پس از شام است که هم اتاقی ها در کنار یکدیگر جمع می شوند.

خوابگاه پسرانه تهران

ممکن است شما هم از صمیمیت موجود در خوابگاه چیزهایی شنیده باشید. همین زمان هایی که هم اتاقی ها و هم خوابگاهی ها پس از شام کنار یکدیگر می نشینند و هم صحبت می شوند از شیرین ترین لحظات زندگی در اقامتگاه دانشجویی است. آنها با تعریف کردن اتفاقاتی که در طول روز با آنها روبرو شده اند بسیاری از تنش فکری ناشی از زندگی را از خود دور می کنند. صمیمتی که عموما در اثر دوستی افراد هم سن در آنجا اتفاق می افتد، به درک هرچه بیشتر یکدیگر کمک می کند. از طرفی دیگر ساکنین اقامتگاه پسرانه در تهران در این ساعات می توانند برنامه های شخصی خود را نیز دنبال کنند. دیدن یک فیلم خوب قبل از خواب و یا مطالعه کتاب های درسی و غیر درسی یکی از برنامه های روتین در خوابگاه تهران و سایر خوابگاه ها می باشد.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها