حضور گل و گیاه در پانسیون دخترانه در تهران

بشرا یعقوبیان 1399/06/03 تعداد بازدید:‌ 468 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه در تهران

حضور گل و گیاه در پانسیون دخترانه در تهران

تاثیر گل و گیاه بر محیط پانسیون دخترانه

روحیه انسان ها تحت تاثیر المان های طبیعی نظیر گیاهان قرار می گیرد. حضور گیاهان در محیط زندگی موجب ایجاد حس آرامش می گردد. در خوابگاه دخترانه تهران نیز حضور گیاهان فواید زیادی را به دنبال دارد. گیاهان آپارتمانی در کنار داشتن عطر و رنگ زیبا می توانند موجب بهبود سلامت جسمی و روحی افراد گردند. در محل هایی نظیر خوابگاه پسرانه در تهران حضور گل های آپارتمانی و گیاهان مخصوص محیط داخل منزل می توانند جانی تازه به محیط ببخشند. تحمل محیطی خشن ممکن است روحیه هر فردی را ضعیف کند. گیاهان آپارتمانی این توانایی را دارند که هر محیط خشنی را لطیف و شاداب کنند.

خوابگاه دخترانه تهران

انتخاب گیاهان آپارتمانی مناسب برای خوابگاه دخترانه

اگر اهل نگهداری گل و گیاه باشید با تنوع بیشمار این گیاهان زیبا آشنا هستید. گیاهان آپارتمانی با مشخصات ظاهری و شرایط نگهداری متفاوتی وجود دارند. هر کدام از این گیاهان می توانند برحسب محیط خوابگاه دخترانه تهران انتخاب مناسبی باشند. در صورتیکه گیاهی مناسب با شرایط محیطی اقامتگاه دخترانه انتخاب نشود ممکن است رشد و سرزندگی لازم را تداشته باشد. بنابراین برای انتخاب بهترین گیاه برای محیط خوابگاه پسرانه باید به نکات زیر توجه نمود.

خوابگاه پسرانه تهران

نور

یکی از مهمترین پیشنیازهای رشد گیاهان نور است. گیاهان با استفاده از نور دریافتی خود فتوسنتز کرده و رشد می کنند. نحوهی دریافت نور و میزان نور موجود در محیط پانسیون پسرانه برای رشد گیاه بسیار مهم است. در اتاق های پنجره دار شانس رشد گیاهان بالاست. اما تعداد محدودی از گیاهان آپارتمانی توانایی رشد در زیر نور مصنوعی را دارند. خوابگاه های با ساختمان جنوبی و یا شمالی گزینه های مناسبی برای نگهداری گیاهان آپارتمانی هستند.

تهویه 

گیاهان نیز نظیر سایر موجودات زنده نیازمند هوا هستند. بسیاری از گیاهان دی اکسید کربن هوا را گرفته و اکسیژن آزاد می کنند. همین مساله باعث تولید هوای تازه در اقامتگاه دخترانه و پسرانه می شود. عدم وجود هوای تازه در پانسیون دخترانه در تهران موجب پژمردگی گیاهان در خوابگاه می گردد.

رسیدگی روزانه

بسیاری از گیاهان آپارتمانی رسیدگی زیادی نمیخواهند. اما هر گیاهی هر چقدر هم مقاوم باشد به مقداری رسیدگی نیاز دارد. گیاهانی که در خوابگاه پسرانه و دخترانه نگداری می شوند باید مرتبا مورد بررسی قرار گیرند تا شادابی خود را حفظ کنند.

خوابگاه دخترانه در تهران

محل های مناسب نگهداری گیاهان در پانسیون

در زمان خرید گل های آپارتمانی برای خوابگاه دخترانه تهران به توضیحات فروشنده به دقت توجه کنید. هر گل و گیاهی شرایط خاصی برای نگهداری دارد. بر این اساس باید محل قرار دادن گیاهان را در پانسیون پسرانه در تهران را انتخاب کرد. گیاهانی که نور مستقیم و زیادی نیاز دارند باید در نزدیکی پنجره خوابگاه دخترانه قرار داده شوند. فضاهای خالی بین تخت ها نیز محل مناسبی برای قرار دادن گیاهان آپارتمانی هستند. با این کار اکسیژن مورد نیاز برای یک خواب آرام شبانه در اقامتگاه دخترانه تامین می شود. برخی از گیاهان آپارتمانی در کنار فوایدی نظیر تولید اکسیژن، رنگ و عطر بخصوص خود را دارند. این ویژگی در این نوع از گل ها موجب تسکین اعصاب در افراد می گردد.

گل های شاخه ای در خوابگاه

در کنار انواع گل های آپارتمانی، می توان از گل های شاخه ای نظیر گل رز نیز در خوابگاه دخترانه استفاده کرد. گل های شاخه ای به منظور استفاده از عطر و ظاهر چشم نوازشان مورد استفاده قرار می گیرند. قرار دادن چند شاخه گل رز یا نرگس به کلی فضای اتاق پانسیون را متحول می کند. گل های شاخه ای با عطر سحرانگیز خود مستقیما بر سیستم عصبی ساکنین اقامتگاه پسرانه و دخترانه تاثیرگذار هستند. چنانچه مغازه گل فروشی و یا بازار گل در نزدیکی خوابگاه خود سراغ دارید از خرید گاه گاه چند شاخه گل غافل نشوید.

خواب اینجا دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون

دیدگاه‌ها