گروه های کتابخوانی در پانسیون دخترانه

بشرا یعقوبیان 1400/07/14 تعداد بازدید:‌ 205 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه

گروه های کتابخوانی در پانسیون دخترانه

بهبود اوقات فراغت با شرکت در گروه کتابخوانی در پانسیون دخترانه

همه انسان ها دارای برنامه ها و فعالیت های خاص خود هستند. فعالیت هایی که می توانند بصورت جدی با کار و پیشه آنها مرتبط باشند و با اینکه فعالیت هایی تنها مختص تفریح و سرگرمی افراد باشند. ساکنین پانسیون دخترانه نیز از این قاعده مثتسنی نستند. افراد ساکن در پانسیون دخترانه در تهران و سایر شهرها عموما دانشجویان و کارمندانی هستند که ساعت زیادی از روز و هفته خود را به امور مربوط به شغل و تحصیل، اختصاص می دهند. اما این افراد در کنار امور جدی خود همواره زمان های آزادی نیز دارند که می توانند برای چگونه گذراندن آن برنامه ریزی کنند. بیشتر افراد چه آنهایی که در خوابگاه دانشجویی ساکن هستند و چه سایر افراد اوقات فراغت خود را به تفریح و کارهای متفرقه دیگری اختصاص می دهند.

اقامتگاه دخترانه در تهران

متاسفانه آمارهای مربوط به مطالعه کتاب و سایر منابع اطلاعاتی مفید در کشور ما بسیار پایین است. این نگرانی زمانی بیشتر می شود که متوجه می شویم جوانان نیز تمایل کمتری به کتاب و مطالعه دارند. پرداختن به دلایل اصلی این مساله از مبحث این مقاله خارج است. اما در اینجا بنا داریم به یکی از کاربردی ترین روش هایی که افراد را به سمت و سوی مطالعه سوق می دهد، بپردازیم. تجربه نشان داده است که انسان ها برای انجام کاری که انجام دادن آن ممکن است در ابتدا دشوار بنظر برسد، بصورت گروهی بهتر عمل می کنند. گروه های کتابخوانی در خوابگاه دخترانه تهران و سایر خوابگاه کارمندی و دانشجویی یکی از راه کارهایی است که می تواند در این حوزه مفید باشد.

اقامتگاه دخترانه در تهران

گروه های کتابخوانی در پانسیون دخترانه چگونه عمل می کنند؟

در چندین سال اخیر تشکیل گروه های کتابخوانی در بین اقشار مختلف رواج بسیاری داشته است. وجود شکبه های اجتماعی و تشکیل گروه های مجازی خود راهی برای دستیابی به این هدف می باشد. اما زمانی که این گروه ها امکان فعالیت در حوزه زندگی واقعی و غیر مجازی را داشته باشند کار راحتتر و بهتر پیش می رود. در خوابگاه پسرانه و دخترانه این امکان وجود دارد که افراد گروه هایی متشکل از افرادی را تشکیل دهند که بصورت مشترک کتاب های مفیدی را مطالعه نمایند. گروه های کتابخوانی در اقامتگاه دخترانه و پسرانه معمولا بصورت خودجوش اداره می شوند. این گروه ها در کنار گردهمایی های حضوری که تشکیل می دهند می توانند گروه های مجازی در شبکه های اجتماعی نیز داشته باشند.

اقامتگاه دخترانه در تهران

گروه های کتابخوانی در پانسیون دخترانه عموما بصورت مشترک کتابی را برای مطالعه در یک بازه زمانی مشخص انتخاب می کنند. افراد شرکت کننده در این گروه موظف هستند که در بازه زمانی تعیین شده کتاب مورد نظر را مطالعه کنند. در حین اجرای این برنامه بر اساس نیاز و تمایل شرکت کنندگان معمولا فعالیت های جانبی دیگری مانند جلسات بحث و اظهار نظر در مورد کتاب منتخب برگزار می گردد. علاوه بر این در صورت همکاری همه افراد، می توان در این تشکل ها مبلغی را برای خرید کتاب و اهدای آن به افراد منتخب مانند منظم ترین فرد در کتابخوانی در نظر گرفت. علاوه بر این به منظور وارد کردن هیجان به این کار، می توان مسابقات کتابخوانی را نیز در همین بستر برگزار نمود. این مسابقات می توانند در قالب سخنرانی های دقیق در مورد کتاب های مختلف یا نویسنده ها در اقامتگاه پسرانه باشند.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها