گذراندن شب های پاییزی در خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1401/09/22 تعداد بازدید:‌ 57 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

گذراندن شب های پاییزی در خوابگاه پسرانه

خوابگاه پسرانه و هر خوابگاه دانشجویی و کارمندی دیگر در برهه های مختلف سال، حس و حال مختص به خود را دارد. در یک خوابگاه پسرانه افراد در هر فصلی از سال بر اساس ویژگی های مختص همان فصل اوقات خود را سپری می کنند. در مورد شب های طولانی پاییز نیز که ویژگی اصلی فصل پاییز را به خود اختصاص می دهند در خوابگاه پسرانه در تهرن و سایر شهرها برنامه های مختلفی برای هرچه بهتر سپری کردن این اوقات وجود دارد. البته شب های پاییزی در خوابگاه با دلتنگی و احساس غربت خاص خود همراه است. هرگز نمی توان ادعا کرد که یک فرد در خوابگاه پسرانه و هر خوابگاه دیگری حتی برای یکبار هم که شده حس دلتنگی را در شب های پاییزی تجربه نکرده است. به همین دلیل است که گذراندن شب هاب پاییزی در خوابگاه پسرانه و سایر انواع خوابگاه کارمندی و دانشجویی نیازمند داشتن برنامه های خاصی است. 

در وهله اول ساکنین خوابگاه پسرانه می بایست به این نکته توجه داشته باشند که در خوابگاه پسرانه زندگی بصورت جمعی و گروهی است. به همین دلیل است که داشتن هر برنامه ای بدون در نظر گرفتن سایر دوستان و هم اتاقی ها در خوابگاه، کاری نسبتا خودخواهانه می باشد. در خوابگاه پسرانه در فصل پاییز شب ها به قدری طولانی هستند که می توان از آنها به عنوان یک فرصت برای سروسامان دادن به بسیاری از برنامه های عقب افتاده استفاده کرد. علاوه بر این در شب های پاییزی داشتن برنامه های گروهی با هم اتاقی ها و هم خوابگاهی های کمک می کند که این ایام به بهترین شکل ممکن سپری شود. 

برنامه های گروهی مفرح برای شب های پاییزی در خوابگاه پسرانه

ممکن است برخی افراد در خوابگاه پسرانه تهران و هر خوابگاه دیگری تمایل داشته باشند که برنامه های شخصی خود را چه در شب های طولانی پاییزی و چه در هر زمان دیگری دنبال کنند. با این وجود کم نیستند افرادی که شرکت در کارهای گروهی و دسته جمعی را چه در خوابگاه و چه در هر موقعیت دیگری می پسندند. در چنین شرایطی داشتن برنامه های گروهی مفرح برای شب های پاییزی کمک می کند که هم این شب ها با خاطرات خوبی سپری شوند و هم ساکنین خوابگاه به لطف شرکت در کارهای گروهی ایام مفرح و خاطره انگیزی را برای خود داشته باشند. تعدادی از برنامه های گروهی مفرح برای شب های پاییزی در خوبگاه پسرانه عبارتند از:

- انجام بازی های گروهی مانند پانتومیم، مافیا و غیره؛

- دیدن فیلم های باب سلیقه جمع به صورت دسته جمعی؛

- برنامه کتاب خوانی گروهی؛

- دیدن فوتبال و سایر برنامه های ورزشی؛

انجام چنین برنامه هایی بصورت گروهی در خوابگاه پسرانه و هر خوابگاه دانشجویی دیگری علاوه بر اینکه به سپری شدن زمان کمک می کند موجب نزدیک شدن ساکنین خوابگاه به یکدیگر و شکل گیری احساس صمیمت در افراد می گردد. این ویژگی مهم در مورد ساکنین تازه وارد خوابگاه بیش از همه اهمیت دارد. چرا که بسیاری از ساکنین خوابگاه پسرانه با شروع فصل پاییز وارد خوابگاه شده و در این فصل احساس دلتنگی بیشتری برای خانواده و دوستان خود دارند. شکل گیری صمیمتی این چنینی در بین ساکنین خوابگاه کمک می کند که افراد خود را در میان دوستان خود ببینند و راحت تر با حس دلتنگی خود کنار بیایند.

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها