گذاری بر زندگی در خوابگاه

بشرا یعقوبیان 1398/12/08 تعداد بازدید:‌ 211 دسته‌بندی: خوابگاه تهران

گذاری بر زندگی در خوابگاه
زندگی در خوابگاه نیاز به انگیزه دارد:

نخستین کار دانشجویان تازه پذیرش شده، رزرو خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه در تهران و سایر شهرها است. در همان روزهای ابتدای ثبت نام، برخی از دانشجویان در خوابگاه های دولتی و بیشتر آنان در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی، اقامت داده می شوند. جمعی از جوانان سرزنده که هرکدام با اهداف و انگیزه های متفاوت پا به دوران زندگی در خوابگاه های دخترانه و پسرانه گذاشته اند. شرایط اقامت در خوابگاه های دانشجویی در روزهای اول، حس و حال غریبی را به دنبال دارد که گاهی باعث دلتنگی های شدید می شود. انشجویانی که از همان ابتدا اهداف خود را تعیین کرده اند و برای دست یابی آن تلاش می کنند، خوب می دانند که کنار آمدن با چند سال زندگی در خوابگاه های دانشجویی، مسیر رسیدن به اهداف آنان است. گرچه برخی افراد ساکن در خوابگاه، زندگی در خوابگاه دانشجویی دخترانه و پانسیون پسرانه تهران را به عنوان یک دوره کم اهمیت سپری می کنند. خوابگاه پسرانه

بستر فراهم شده جهترشد فکری در خوابگاه:

همیشه تمام افرادی که درخوابگاه  پسرانه و خوابگاه دخترانه در تهران ساکن می شوند، افرادی با انگیزه و اهداف معین نیستند. حتی گاهی در بین ساکنین خوابگاه، کسانی پیدا می شوند که با رشته دانشگاهی خود آشنایی چندانی ندارند. اهمیت زندگی در خوابگاه برای این دسته از افراد بسیار بیشتر از دیگران است. زیرا وجود کسانی در بین هم اتاقی ها و هم خوابگاهی ها که از رشته و آینده شغلی آن شناخت نسبی یا کامل دارند، به آشنایی بهتر و بیشتر این دسته از افراد کمک می کند. زندگی در جمع دانشجویان و در خوابگاه های دانشجویی، علاوه بر مسائل درسی، به رشد فکری ساکنین در سایر زمینه ها کمک خواهد کرد. آشنایی با دیگر رشته ها، آشنایی با مباحث فرهنگی، اجتماعی، هنری، سیاسی و… که مباحث روز هستند، از جمله مواردی هستند که در خوابگاه، پانسیون و اقامتگاه دانشجویی پسرانه و دخترانه به طور مرتب جریان خواهند داشت. به طوری که پس از گذشتن چند ترم و حضور افراد جدید در خوابگاه های دخترانه و پسرانه، این افراد به کسانی تبدیل شده اند که اکنون خود صاحب نظر و ایده پرداز هستند.

خوابگاه در تهران

شاید بهترین گزینه ای که در خوابگاه های دانشجویی برای تمام ساکنین فراهم می باشد، یک بستر رقابتی سالم است. خوابگاه  دخترانه و خوابگاه پسرانه تهران و سایر شهرها لبریز از جوانان و تحصیلکرده هایی است که در تلاش هستند به موقعیت های تحصیلی و شغلی بهتر دست پیدا کنند. حضور افراد مصمم و کوشا در بین ساکنین خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های پسرانه و دخترانه، به خودی خود یک بستر رقابتی سالم را فراهم می کند. به طوری که ممکن است افرادی که فاقد انگیزه کافی برای رشد و ترقی هستند، با دیدن این دسته از افراد کوشا، دچار دگرگونی شده و هر روز برای بهتر شدن تلاش کنند. رقابت های موجود در بین ساکنین خوابگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه، در حد بالایی با دیگر رقابت های موجود در دنیای خارج از دانشگاه و خوابگاه متفاوت است.

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه دخترانه تهران،خوابگاه پسرانه تهران،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها