کلاهبرداری در اقامتگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1400/04/28 تعداد بازدید:‌ 225 دسته‌بندی: اقامتگاه

کلاهبرداری در اقامتگاه پسرانه

از شر کلاهبرداری ها در اقامتگاه پسرانه خلاص شو!

ممکن است برای شما مانند بسیاری از افراد مساله کلاهبرداری در اقامتگاه پسرانه و سایر اقامتگاه دانشجویی و کارمندی امری محال به نظر برسد. اما متاسفانه کلاهبرداری و تلاش برای گول زدن دیگران با هدف بالا کشیدن دارایی های آنها (با هر مبلغ و میزانی که باشد) در هر مکانی صورت می گیرد. در اقامتگاه پسرانه تهران مانند میلیون ها مکان دیگر افراد سوء استفاده گری پیدا می شوند که با شگردهای مختلف تلاش می کنند که کلاه بقیه افراد را بر دارند. مساله تاسف بارتر این است که می فهمیم بسیاری از افرادی که در تله این افراد سودجو به دام افتاده اند افرادی ساده با آگاهی پایین هستند. ما در این مقاله بنا داریم شما را با روش های متنوعی که ممکن است در خوابگاه پسرانه دانشجویی به وسیله آنها مورد کلاهبرداری قرار بگیرید، آشنا کنیم.

اقامتگاه پسرانه تهران

روش های رایج کلاهبرداری در اقامتگاه پسرانه

بسیاری از کلاهبردارن چه آنهایی که حرفه ای هستند و چه آنهایی که هنوز به نقطه اوج شرارت های خود نرسیده اند، همواره از شگرد جذاب جلوه دادن مسائل استفاده می کنند. این مسائل ممکن است مسائل اقتصادی باشند و یا حتی ممکن است این افراد عواطف و احساسات ساکنین اقامتگاه پسرانه را به عنوان تله استفاده کنند. تعدادی از روش های رایج کلاهبرداری در اقامتگاه پسرانه عبارتند از:

روش های کلاهبرداری پیامکی

روش های کلاهبرداری پیامکی این روزها یکی از رایج ترین روش های کلاهبرداری در محل های مختلف نظیر اقامتگاه پسرانه به شمار می آید. در چنین حالتی افرادی که آشنایی نزدیکی با شما دارند به عنوان فردی ناشناس به شما پیامک هایی با محتوای کمک به محرومان، پیگیری وضعیت یارانه، ثبت نام در دوره های رایگان و غیره ارسال می کنند. این پیامک ها ممکن است گاهی حاوی شماره کارتی برای واریز وجه کمکی باشند؛ و گاهی نیز پیامک هایی که برای ساکنین خوابگاه دخترانه ارسال می شوند دارای لینک هایی هستند که به سایت های کلاهبرداری هدایت می کنند. برای جلوگیری از اینکه در دام چنین افرادی گرفتار نشویم باید به نکاتی نظیر کمک به خیریه های معتبر و شناخته شده، پیگیری مسائل حقوقی از طریق سایت های معتبر و همچنین عدم کلیک بر روی لینک های ناشناخته خودداری شود.

اقامتگاه دخترانه در تهران

روش کلاهبرداری از طریق شرکت های هرمی

این روش یکی از روش هایی است که در چندین دهه اخیر بیشترین ضربه را به افراد مختلف از نظر اقتصادی وارد نموده است. شگرد اصلی بانیان اینگونه شرکت ها جذب جوانان ساده و بی تجربه ای است که سودای یک شبه پولدار شدن را در سر دارند. این افراد به وفور در پانسیون پسرانه و دخترانه مختلف به کمین جوانان ساده نشسته اند. افرادی در شرکت های هرمی فعالیت می کنند که عمدتا فن بیان خوبی داشته و به راحتی می توانند از طریق کلام خود سایرین را مجاب به انجام خواسته های خود کنند. بنابراین مهمترین راه برای گیر نیفتادن در دام چنین افرادی این است که در اقامتگاه پسرانه و دخترانه به هیچ وجه مخاطب صحبت های آنها نباشیم.

خوابگاه پسرانه

روش کلاهبرداری خوابگاهی از طریق جذب سرمایه برای بورس و سایر ابزارها

یکی از روش هایی که این روزها به عنوان سوگلی روش های کلاهبرداری شناخته می شود، روش جذب سرمایه برای بورس، ارزهای دیجیتال و سایر بازارهای مالی است. طی این روش افرادی در اقامتگاه پسرانه در تهران سایرین را مجاب می کنند که سرمایه خود را به آنها بدهند تا در این بازارها سرمایه گذاری کرده و سود آنها را به همراه اصل سرمایه به آنها عودت می دهند. این پیشنهاد ممکن است هر کسی را که آشنایی چندانی با اینگونه بازارها ندارد به راحتی وسوسه کند. اما باید به دو نکته مهم در این زمینه آگاهی داشته باشیم.

نکته اول اینکه بازارهایی نظیر بورس، ارزهای دیجیتال و غیره بازارهایی به شدت بی ثبات هستند که پیش بینی روند آنها معممولا دشوار است. بنابراین ممکن است هر لحظه سرمایه شما کاملا صفر شود. نکته دیگر در مورد عدم پیگیری سرمایه شما از افراد است. چنانچه شما سند و رسیدی معتبر از فرد دریافت نکرده باشید به راحتی می تواند دریافت سرمایه از طرف شما را کتمان کند. به همین راحتی چنین فردی در اقامتگاه دخترانه و پسرانه می تواند پول شما را بالا بکشد.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها