چگونه با هم اتاقی درونگرا در پانسیون پسرانه کنار بیاییم؟

بشرا یعقوبیان 1400/05/16 تعداد بازدید:‌ 233 دسته‌بندی: پانسیون

چگونه با هم اتاقی درونگرا در پانسیون پسرانه کنار بیاییم؟

افراد با شخصیت درونگرا در پانسیون پسرانه

انسان ها ذاتا موجوداتی اجتماعی هستند. این جمله به این معنی است که هر انسانی در برهه های مختلف از زندگی بودن به جمع را به تنهایی ترجیح می دهد. اما این خصلت ممکن است در افراد مختلف شدت های متفاوتی داشته باشد. علاوه بر شدت، که بر میزان تمایل به حضور در جمع تاثیر دارد، نوع جمع نیز ممکن است برای همه افراد به یک میزان کشش ایجاد نکند. بطور کلی از نظر علم روانشانی انسان ها از نظر میزان تمایل به حضور در جمع به دو گروه درونگرا و برونگرا تقسیم بندی می شوند. حضور در پانسیون پسرانه و دخترانه ممکن است با چالش هایی برای افراد درونگرا و برونگرا همراه باشد. اما به دلیل خاصیت زندگی جمعی که در اقامتگاه دانشجویی و کارمندی وجود دارد، این معضل ممکن است برای افراد درونگرا پررنگ تر به نظر برسد.

خوابگاه پسرانه تهران

درونگرایی در ساکنین خوابگاه و پانسیون پسرانه تهران و دیگر شهرها در نگاه اول با ضعف در ارتباط مناسب با دیگران بروز می کند. جوانانی که پا به خوابگاه دانشجویی می گذارند در بدو ورود خود شوق و ذوق زیادی برای تجربه یک زندگی جدید دارند. همین شوق وافر در جوانان هجده ساله با تلاش برای آشنایی بیشتر با هم اتاقی ها و هم خوابگاهی هایشان نمود می یابد. در چنین شرایطی چنانچه با فرد بی تفاوتی روبرو شوند ممکن است به شدت دلزده شوند. اما نحوه آگاهی از خلق و خوی هایی که ممکن است در افراد مختلف وجود داشته باشد تا حد زیادی می تواند از این احساس سرخوردگی جلوگیری کند. در چنین شرایطی و در صورت کنار آمدن با انسان های دارای خالق و خور متفاوت در اقامتگاه پسرانه، افراد برای پذیرش تفاوت ها در جامعه نیز آماده می شوند.

پانسیون پسرانه تهران

بهترین شیوه تعامل با افراد درونگرا در پانسیون پسرانه

پانسیون پسرانه در تهران و دیگر شهرها را شاید بتوان یکی از جاهایی که بیشترین تنوع اخلاقی را دارد، به حساب آورد. شاید در نگاه اول قسمت زیادی از ساکنین خوابگاه پسرانه تهران، جوانان پر شوری به نظر برسند. اما این مساله در مورد صددرصدی این افراد صدق نمی کند. تعدادی از ساکنین اقامتگاه دخترانه و پسرانه ممکن است با مشکلات خلقی نظیر افسردگی، ناامیدی، بی اعتمادی و غیره دست و پنجه نرم کنند. شناخت کافی داشتن در مورد بهترین نحوه برخورد با چنین افرادی، هم به آسایش خود ما و هم به آرامش آنها کمک فراوانی می کند. در قدم اول باید شخصیت و خلق و خوی افراد درونگرا را به رسمیت شناخت. این افراد در برقراری ارتباط با دیگران ممکن است ضعف هایی داشته باشند. تلاش کردن برای نزدیک شدن به آنها در حالتی که خودشان تمایلی به این کار ندارند، کار صحیحی به نظر نمی رسد.

خوابگاه دانشجویی

در قدم های بعدی می توان با مرور زمان و جلب رضایت افراد درونگرا در خوابگاه دانشجویی پسرانه، تا حدودی به آنها نزدیک شد. این افراد دارای سلیقه خاصی برای انتخاب دوست هستند. آنها نمی توانند هر کسی را به دایره افراد و دوستان صمیمی خود وارد کنند. بنابراین بهتر است به آنها زمان دهید تا همه اطرافیان خود را بشناسند و خودشان در مورد میزان صمیمیتشان با شما، تصمیم گیری کنند. در قدم بعدی چنانچه یک فرد درونگرا به شما نزدیک شده است سعی نکنید که او را وادار به حضور در جمع های مختلف بکنید. شاید حضور داشتن در یک جمع در پانسیون پسرانه و دخترانه برای شما خوشایند باشد اما این مساله باب سلیقه افراد درونگرا نیست.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها