چهار اصل شگفت انگیز خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1399/03/28 تعداد بازدید:‌ 221 دسته‌بندی: خوابگاه تهران

چهار اصل شگفت انگیز خوابگاه پسرانه

بدون شک زندگی در محیطی عمومی نظیر خوابگاه آن چیزی نیست اولویت ما در انتخاب مکان زندگی باشد. اما گاهی در سبک زندگی خوابگاه پسرانه و دخترانه اتفاقاتی رخ می دهد که این سرپناه را برای ما از هر نقطه دیگر دنیا متمایز می کند. اتفاقاتی که ممکن است غیر از اقامتگاه پسرانه تهران در جای دیگری آن را تجربه نکنیم.

خوابگاه پسرانه تهران
شما در یک تنگ شیشه ای زندگی میکنید!

زندگی در خوابگاه یک زندگی عمومی است. شما در پانسیون پسرانه تهران نمی توانید مسائل خصوصی زیادی داشته باشید. در بیشتر مواقع هم اتاقی هایی که در یک اتاق زندگی می کنند در جایگاه اعضای خانواده قرار می گیرند. ممکن است شما شب قبل در پانسیون در اثر درد دندان شب طولانی را سپری کرده باشید اما بدون شک سایر افراد ساکن در پانسیون کمابیش در جریان مشکل شما هستند. چه بخواهید چه نخواهید حفظ حریم خصوصی در اقامتگاه دخترانه و پسرانه کار سختی است. اما اگر در این فکر هستید که این مساله را به یک عامل منفی و استرس زا برای خود تبدیل کنید باید بگویم که سخت در اشتباه هستید زیرا این امر با تمام جوانب منفی خود سبب میگردد که شما دوستی هایی را شکل دهید که تا آخر عمرتان ادامه خواهند داشت.

خوابگاه در تهران
به اتفاقات غیرمنتظره عادت خواهید کرد!

شاید شما قبل از زندگی در اقامتگاه پسرانه تهران، به داشتن یک زندگی آرام و با برنامه عادت کرده باشید. اما از زمانی که وارد یک اقامتگاه در تهران و یا هر شهر دیگری می شوید باید خود را به اتفاقات غیر منتظره و بدون برنامه عادت دهید. ممکن است شما تا ساعت چهار عصر در دانشگاه بوده باشید و زمانی که به پانسیون دخترانه تهران برمیگردید با یک برنامه سینما دسته جمعی روبرو شوید. در این حال دوستان شما بدون اینکه با شما هماهنگ کرده باشند برای شما هم یک بلیط از فیلمی که علاقه داشتید ببینید تهیه کرده اند. این اتفاق ممکن است غیرمنتظره باشد و زیاد با سبک زندگی شما هماهنگ نباشد اما بهرحال باید با دید یک شانس برای گذراندن زمانی خوش همراه با سایر افراد خوابگاه دخترانه در تهران به آن بنگرید.

اقامتگاه پسرانه
ثبت بهترین خاطرات در خوابگاه

خاطراتی که در خوابگاه پسرانه و دخترانه برای افراد رقم می خورد از ماندگارترین و زیباترین خاطرات زندگی هرکسی را تشکیل می دهد. خوابگاه جایی است که شما برای اولین بار در میان تعداد زیادی از افراد همسن خود قرار میگیرید که ممکن است دیدگاه شما را نسبت به زندگی و اتفاقات آینده آن شکل دهند. اینها افرادی هستند که با آنها جلسات گفت و گو و مطالعات زیادی را شکل می دهید و به واسطه این جلسات بیش از پیش با جهان پیرامون خود آشنا میشوید. تفریحاتی که در پانسیون پسرانه در تهران همراه با سایر هم اتاقیهایتان شکل می دهید ممکن است از آن دسته از تفریحات پرهزینه و پر زرق و برق نباشند ولی بدون شک لذت ناشی از آنها تا سالهای سال با شما خواهد ماند.

روحیه ضد نژادپرستی در خوابگاه شکل میگیرد!

محیطی که ما آن را تحت عنوان خوابگاه میشناسیم در واقع یک جزیره هفتاد و دو ملتی است. افراد ساکن در اقامتگاه دخترانه تهران از نقاط مختلف ایران و یا حتی از کشورهای دیگر گرد هم آمده اند. دوست شما ممکن است با شما رنگ پوست، اعتقادات مذهبی، زبان و گرایشات فرهنگی کاملا متفاوتی داشته باشد و با این وجود هنوز هم دوست شما محسوب می شود. این امر سبب می شود که افراد ساکن در خوابگاه پسرانه تهران و شهرهای دیگر بطور کلی و برای تمامی عمر یاد بگیرند که با تمام وجود به تفاوت های فردی و اجتماعی سایرین احترام گذاشته و از آن فراتر افراد را با همین تفاوتهایشان دوست داشته باشند.

خوابگاه در تهران

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها