روتین پوستی در پانسیون دخترانه تهران

بشرا یعقوبیان 1400/11/09 تعداد بازدید:‌ 372 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه تهران

روتین پوستی در پانسیون دخترانه تهران

یکی از دغدغه های اصلی هر فردی، سلامت و زیبایی پوست می باشد. سلامت پوست تاثیر بسزایی در شکل ظاهری همه افراد دارد. این حساسیت در بین همه افراد جامعه وجود دارد با این وجود آمارها نشان می دهند که خانم ها بیشتر از آقایان به پوست صورت و بدن خود رسیدگی می کنند. این مساله در پانسیون دخترانه تهران و سایر اقامتگاه دانشجویی و کارمندی یکی از دغدغه های ساکنین است. بخصوص که در سالهای اخیر صنعت مد و زیبایی به سمت و سوی ظاهر طبیعی و اصطلاحا نچرال حرکت می کند. همین مساله سبب شده است که خانم ها بیش از پیش به جای استفاده از کرم های آرایشی سنگین به طرف نشان دادن پوست طبیعی خود روی بیاورند. دختران ساکن در پانسیون دخترانه و سایر خانم ها برای سالم نگهداشتن پوست خود برنامه دقیق و مشخصی دارند. روتین پوستی همان روالی که که باید بصورت روزانه، هفتگی و ماهیانه طی شود تا سلامت پوست تامین شده و از جوش زدن، لک شدن، افتادگی پوست، ظاهر شدن چین و چروک و غیره پیشگیری گردد.

پانسیون دخترانه در تهران

روتین پوستی چیست و چگونه در پانسیون دخترانه انجام می شود؟

روتین پوستی در پانسیون دخترانه تهران و هر مکان دیگری از الزامات داشتن یک پوست سالم و جوان است. روتین پوستی بر اساس نوع پوست افراد دارای مراحل و گزینه های متفاوتی است. در پانسیون دخترانه در تهران، برای داشتن یک روتین پوستی عالی افراد می بایست در قدم اول نوع و جنس پوست خود را بشناسند. بطور مثال افراد باید به کمک متدها و روش های خاصی پی ببرند که نوع پوست آنها چرب، خشک، مختلط یا معمولی است. از طرفی دیگر یکی از مواردی که بر روی روتین پوستی در پانسیون دخترانه در تهران اثرگذار است داشتن مشکلات پوستی از جمله جوش، لک، چروک و غیره می باشد. برای داشتن یک روتین پوستی عالی بهتر است ساکنین خوابگاه دانشجویی و هر مکان دیگری از دهیدراته بودن یا نبودن پوست خود نیز آگاه باشند

پس از شناسایی نوع پوست، اکنون زمان آن است که هر یک از آیتم های یک روتین پوستی خوب در خوابگاه دخترانه انتخاب شوند. در قدم اول خانم های ساکن در خوابگاه باید به اهمیت داشتن یک ماده شست و شو دهنده خوب آگاهی داشته باشند. یک ژل شست و شو مناسب با نوع پوست افراد باید بتواند آلودگی های ناشی از محیط یا ترشحات پوستی را از روی پوست پاک کند. مراحلی که در زیر به ترتیب می آیند، یک روتین پوستی اصولی در پانسیون دخترانه را نشان می دهند:

- در صورت داشتن آرایش باید در قدم اول به کمک آرایش پاک کن هایی نظیر میسلار واتر، شیر پاک کن یا کرم های پاک کننده آرایش پاک شود.

- شستن صورت با استفاده از ژل شست و شو یا پن مخصوص پوست هر فرد.

- استفاده از تونر مخصوص هر نوع پوست برای از بین بردن آلودگی های باقی مانده بر روی پوست.

- استفاده از کرم آبرسان.

- استفاده از سرم ها و کرم های درمانی و مراقبتی بر اساس غلظت آنها و به ترتیب از رقیق ترین به غلیظ ترین.

- استفاده ار کرم دور چشم.

پانسیون دخترانه

روتین هفتگی و ماهیانه مراقبت از پوست در پانسیون دخترانه تهران

روتین پوستی که در بالا به آن اشاره شد روتینی است که باید بصورت روزانه انجام گیرد. در واقع مراحلی که در بخش قبلی به آنها اشاره کردیم بهتر است که روزی دو بار یعنی صبح و شب در پانسیون دانشجویی دخترانه انجام بپذیرد. علاوه بر این موارد که در روتین پوستی روزانه انجام می شوند، یکسری از مراحل بصورت هفتگی یا ماهیانه صورت می گیرند. بطور مثال ماسک های جوانسازی را براساس نوع پوست می توان بصورت هفته ای دو تا سه بار بر روی پوست قرار دارد. با این وجود برخی از ماسک ها که خاصیت لایه برداری دارند در هر هفته در خوابگاه در تهران بر اساس نوع پوست افراد نهایتا یک الی دوبار باید استفاده شوند. در روتین پوستی ماهیانه ساکنین پانسیون دخترانه نیز کارهایی نظیر پاکسازی پوست با استفاده از دستگاه های مخصوصی که معمولا در کلینیک های زیبایی وجود دارند انجام می شود

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

 

دیدگاه‌ها