پانسیون پسرانه فرهنگ

بشرا یعقوبیان 1397/03/12 تعداد بازدید:‌ 839 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

پانسیون پسرانه فرهنگ

پانسیون پسرانه در شهر تهران:

فعالیت قانونی و رسمی پانسیون های پسرانه در اکثر کلان شهرهای ایران، به ویژه تهران، نیازمند کسب مجوز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است. با توجه به نیاز روزافزون جامعه به پانسیون ها و خوابگاه های دانشجویی کارمندی دخترانه و پسرانه، پانسیون های خودگردان بسیاری مشغول فعالیت و ارائه خدمات به دانشجویان و کارمندان گرامی در سراسر کشور می باشند. دامنه فعالیت پانسیون داری به دلیل وجود جمعیت بسیاری از دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه و پانسیون در شهر تهران، بسیار گسترده تر از دیگر شهرهای ایران است. به طوری که روزانه متقاضیان بسیاری به دنبال یافتن پانسیون های خودگردان با قیمت مناسب در منطقه های مختلف شهر تهران می باشند. در این بین سامانه خواب اینجا به منظور کمک به متقاضیان گرامی در جست و جوی آسان و یافتن پانسیون مورد نیاز در اسرع وقت، به معرفی پانسیون های دارای مجوز و با سابقه در سطح کشور، پرداخته است. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات از جمله آدرس، شماره تلفن، قیمت و دیگر ویژگی های خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دخترانه و پسرانه، ارائه شده در وب سایت خواب اینجا، کاملأ به روز می باشد.

پانسیون پسرانه فرهنگ

همچنین سامانه خواب اینجا به منظور معرفی پانسیون ها و خوابگاه های مطرح در کل کشور، هر هفته یک خوابگاه را به صورت اتوماتیک و با توجه به تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، به عنوان خوابگاه برتر هفته انتخاب می کند. در هفته جاری، پانسیون پسرانه فرهنگ به متقاضیان پانسیون ها و خوابگاه های خودگردان پسرانه در تهران، معرفی می شود.

معرفی پانسیون پسرانه فرهنگ:

پانسیون خودگردان پسرانه فرهنگ، یکی از پانسیون های کارمندی دانشجویی پسرانه در شهر تهران است که با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مشغول فعالیت موفق در زمینه پانسیون داری می باشد. ظرفیت این پانسیون دانشجویی کارمندی پسرانه بسیار محدود و به تعداد 14 نفر است. برخلاف بسیاری از خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های کارمندی دانشجویی پسرانه و دخترانه، پانسیون پسرانه فرهنگ، مبلغی را به عنوان ودیعه در نظر نگرفته است. اجاره بها نیز با توجه به ظرفیت اتاق ها متفاوت است که در صورت تماس با مسئولین پانسیون از مبلغ آن مطلع خواهید شد. پانسیون کارمندی دانشجویی فرهنگ از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و BRT، در موقعیت مناسبی قرار دارد و ساکنین پانسیون از این نظر دچار مشکل نخواهند بود.

پانسیون پسرانه در تهران

امکانات موجود در اتاق ها و اتاق مهمان:

پانسیون خودگردان پسرانه فرهنگ دارای اتاق هایی نسبتأ بزرگ است که تعداد تخت ها، خوشخواب های طبی نو، یخچال و کمدهای شخصی قرار داده شده در هر اتاق، متناسب با ظرفیت آن است. وجود پنجره های بزرگ با پرده های سالم موجب وجود نور و روشنایی طبیعی کافی در هر اتاق شده است. همچنین فضای خالی بین تخت ها دارای قالیچه های تمیز و نو می باشد. هر اتاق مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی بدون نقص است. یکی دیگر از مزیت های پانسیون پسرانه فرهنگ، وجود اتاق ویژه مهمان است که برای اسکان موقت متقاضیان پانسیون ها و خوابگاه های دانشجویی کارمندی پسرانه در نظر گرفته شده است. ساکنین موقت در این اتاق ها می توانند از تمام امکانات پانسیون از جمله خشکشویی و اینترنت بهره ببرند. از نظر بهداشت نیز تمام بخش های پانسیون روزانه نظافت خواهد شد.

امنیت پانسیون و دیگر امکانات رفاهی:

پانسیون پسرانه فرهنگ به دلیل جمعیت پایین، بسیار امن و آرام می باشد. همچنین جهت حفظ امنیت ساکنین، دوربین های مدار بسته در بخش های مورد نیاز پانسیون نصب شده است. از دیگر امکانات رفاهی موجود در پانسیون، می توان به اینترنت پرسرعت رایگان و خشکشویی اشاره کرد.

پانسیون ارزان قیمت

آدرس و شماره تماس:

جهت اطلاع از آدرس دقیق، شماره تماس و دیگر اطلاعات مورد نیاز، روی لینک پانسیون پسرانه فرهنگ کلیک بفرمائید.

دیدگاه‌ها