پانسیون پسرانه صادقیه

بشرا یعقوبیان 1396/12/05 تعداد بازدید:‌ 716 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

پانسیون پسرانه صادقیه

پانسیون پسرانه و دخترانه:

در اکثر کلان شهرهای ایران، به ویژه تهران، پانسیون های دخترانه و پسرانه مشغول فعالیت و ارائه خدمات به دانشجویان و کارمندان گرامی می باشند. متقاضیان با توجه به موقعیت محل کار یا تحصیل خود و همچنین سطح مالی، به دنبال یافتن پانسیون لوکس و یا پانسیون ارزان قیمت در قسمت های مختلف شهر می باشند. سامانه خواب اینجا به منظور کمک به متقاضیان گرامی در جست و جوی آسان و یافتن پانسیون دخترانه و پسرانه در اسرع وقت، به معرفی پانسیون های دارای مجوز و با سابقه در سطح کشور، پرداخته است. تمامی اطلاعات از جمله آدرس، شماره تلفن، قیمت و دیگر ویژگی های خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دخترانه و پسرانه، ارائه شده در وب سایت خواب اینجا، کاملأ به روز می باشد.

پانسیون خودگردان

معرفی پانسیون پسرانه صادقیه:

پانسیون پسرانه صادقیه این هفته به طور اتوماتیک، به عنوان خوابگاه برتر در سامانه خواب اینجا معرفی شده است. پانسیون دانشجویی- کارمندی صادقیه، پانسیون خودگردان پسرانه می باشد که به دلیل دارا بودن ظرفیت پایین معادل 21 نفر و همچنین مدیریت مجرب، محیط کاملأ آرام و  مناسبی را برای ساکنین فراهم کرده است.

  پانسیون پسرانه صادقیه

موقعیت مکانی:

پانسیون پسرانه صادقیه در غرب شهر تهران و در موقعیت بسیار عالی قرار گرفته است. زیرا دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و BRT، و همچنین مراکز مهمی مانند مراکز خرید، مراکز اداری و دیگر بخش های آزاد و دولتی آسان می باشد. در شهر بزرگی مانند تهران، اقامت در پانسیون  و خوابگاه دخترانه و پسرانه که دسترسی به مترو و ایستگاه های اتوبوس و تاکسی را آسان می کند، جهت صرفه جویی در زمان و هزینه دانشجویان و کارمندان، بسیار حائز اهمیت می باشد.

اتاق ها:

اتاق های پانسیون پسرانه صادقیه با دارا بودن تخت های شیک و نو، در و دیوار تازه و تمیز، کمدهای دیواری جادار و شخصی، از جمله پانسیون های لوکس در شهر تهران می باشد. اتاق ها دارای ظرفیت های متفاوتی است که هزینه اجاره بها با توجه به ظرفیت اتاق ها، همچنین مبلغ ودیعه با توجه به اجاره بها تعیین می شود. بیشترین مبلغ اجاره بها برای اتاق های یک تخته و کمترین مبلغ برای اتاق هایی با ظرفیت شش نفر است. پانسیون خودگردان صادقیه با توجه به پذیرش دانشجویان گرامی، دارای سالن مطالعه اختصاصی می باشد.

پانسیون ارزان قیمت در تهران

نظافت عمومی پانسیون:

پانسیون خودگردان صادقیه با توجه به جمعیت کم، دارای محیط تمیزی می باشد. تمام قسمت های پانسیون از جمله سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، راهروها و ... 3 بار در هفته به طور کامل نظافت خواهند شد.

خشکشویی، کولر و شوفاژ:

پانسیون پسرانه صادقیه جهت افزایش رفاه حال ساکنین گرامی امکاناتی از  جمله خوشکشویی را فرهم کرده است و ساکنین بدون هیچ محدودیتی می توانند از تمام امکانات بهره ببرند. ساکنین پانسیون خودگردان صادقیه از نظر امکانات سرمایشی و گرمایشی نیز در فصل های سرد و گرم سال با مشکلی مواجه نخواهند بود.

پانسیون پسرانه

پارکینگ:

پانسیون پسرانه صادقیه جهت افزایش رفاه حال ساکنین و رفع نگرانی کمبود جا جهت به همراه داشتن خودروی شخصی، مجهز به پارکینگ امن می باشد.

اسکان مهمان:

جهت سکونت در پانسیون پسرانه صادقیه نیاز به اقامت بلند مدت نمی باشد، بلکه متقاضیان گرامی که برای یک یا چند شب به عنوان مهمان متقاضی اتاق های پانسیون می باشند، می توانند با ارائه مدارک معتبر جهت اقامت کوتاه مدت خود، در این پانسیون آرام و امن اقامت داشته باشند.

پانسیون کارمندی

اینترنت پر سرعت:

پانسیون پسرانه صادقیه با در اختیار قرار دادن اینترنت پر سرعت و رایگان در دسترس ساکنین، نیاز به اینترنت را فراهم کرده است.

کد تخفیف، آدرس و شماره تماس:

برای دریافت اطلاعات دقیق و کد تخفیف به صفحه پانسیون پسرانه صادقیه در سایت خواب اینجا سر بزنید. متقاضیان گرامی می توانند با ارائه کد تخفیف به مسئولین پانسیون، از تخفیفات مربوط به اجاره بها، بهره مند گردد.

 

دیدگاه‌ها