پانسیون پسرانه دکتر فاطمی

بشرا یعقوبیان 1397/01/18 تعداد بازدید:‌ 392 دسته‌بندی: پانسیون

پانسیون پسرانه دکتر فاطمی

پانسیون های پسرانه دکتر فاطمی:

مجموعه پانسیون های پسرانه دکتر فاطمی با کسب مجوز رسمی از تمامی نهادهای مربوطه و همچنین داشتن فعالیت زیرنظر اداره اماکن و نیروی انتظامی، مشغول به فعالیت قانونی در زمینه پانسیون داری می باشند. رعایت استانداردهای لازم و خدمات رسانی با کیفیت و عالی، تا میزان زیادی موجب جلب رضایت ساکنین شده است. به دلایلی از جمله پذیرش انسان های تحصیلکرده و فرهیخته و همچنین حضور مستمر مسئولین دلسوز و مجرب، محیط کاملأ آرام و امنی برای اقامت کوتاه یا بلند مدت ساکنین فراهم شده است.

پانسیون پسرانه دکتر فاطمی

معرفی پانسیون پسرانه دکتر فاطمی- کارگر:

پانسیون پسرانه دکتر فاطمی با چندین شعبه در سطح شهر تهران، مشغول به ارائه خدمات به دانشجویان و کارمندان گرامی متقاضی پانسیون و خوابگاه های پسرانه می باشد. شعبه سوم پانسیون دانشجویی_ کارمندی فاطمی در خیابان کارگر شمالی- روبروی پارک لاله- کوچه فردوسی- پلاک 10، واقع شده است. پانسیون پسرانه دکتر فاطمی دارای ظرفیتی معادل 150 نفر می باشد. این پانسیون خودگردان پسرانه، اتاق های با ظرفیت های متفاوت و طبق نیاز و سلیقه متقاضیان را ارائه می دهد. موقعیت جغرافیایی پانسیون دکتر فاطمی بسیار مناسب و در مرکز شهر می باشد. به همین جهت دسترسی به وسایل نقلیه عمومی مانند ایستگاه های مترو و BRT برای ساکنین این پانسیون آسان است. از جنبه دیگر، قرار داشتن پانسیون در مرکز شهر و نزدیک بودن به دانشگاه ها و ادارات نیز به عنوان یک پوینت مثبت از نظر صرفه جویی در زمان و هزینه برای دسترسی به این مکان ها مورد توجه قرار دارد.

پانسیون لوکس در تهران

اتاق ها:

پانسیون خودگردان پسرانه دکتر فاطمی، با اتاق های یک، دو، چهار و شش نفره، پذیرای دانشجویان و کارمندان متقاضی می باشد. مبلغ ودیعه برای تمامی اتاق ها مشابه و معادل 150 هزارتومان است. اما هزینه اجاره بها برای اقامت در این اتاق ها متفاوت است. پانسیون پسرانه دکتر فاطمی مجهز به تخت ها و تشک های طبی نو می باشد. هرکدام از اتاق ها دارای یخچال مناسب و مجزا هستند. همچنین جهت افزایش رفاه حال ساکنین، به تعداد ظرفیت اتاق، کمدهای شخصی در اتاق ها قرار داده شده است.

پانسیون خودگردان در تهران

اتاق مطالعه:

اختصاص دادن سالن مجزا برای مطالعه موجب حفظ آرامش در اتاق و همچنین فراهم کردن فضایی خارج از فضای اتاق برای مطالعه شده است. پانسیون پسرانه دکتر فاطمی به دلیل پذیرش دانشجویان پسر، مجهز به سالن مطالعه مجزا می باشد. سالن مطالعه مانند دیگر بخش های عمومی پانسیون، به صورت مرتب و روزانه نظافت خواهد شد.

گیت ورودی، آسانسور:

پانسیون دانشجویی_ کارمندی دکتر فاطمی جهت برقراری نظم و امنیت، مجهز به گیت ورودی و آسانسور می باشد. به دلیل کنترل دقیق رفت و آمد در طول شبانه روز، پانسیون دارای مکانی امن و مناسب برای اقامت دانشجویان و کارمندان است. از جنبه دیگر، مجهز بودن پانسیون به آسانسور سبب افزایش رفاه حال ساکنین طبقات بالاتر شده است.

پانسیون کارمندی با فول امکانات

خشکشویی، وسایل گرمایشی و سرمایشی:

پانسیون پسرانه دکتر فاطمی امکانات رفاهی مانند خشکشویی را به طور تمام وقت و رایگان در اختیار ساکنین گرامی قرار داده است. همچنین پانسیون به شوفاژ و کولرهای سالم مجهز می باشد.

اینترنت پرسرعت:

دسترسی به اینترنت پرسرعت از دغدغه های اصلی دانشجویان متقاضی پانسیون و خوابگاه های دخترانه و پسرانه می باشد. پانسیون پسرانه دکتر فاطمی با در اختیار قرار دادن اینترنت پر سرعت، این مشکل را برای ساکنین حل کرده است. پانسیون دانشجویی کارمندی دکتر فاطمی از نظر داشتن محیط آرام و امکانات رفاهی قابل قبول، مکان مطمئن و مناسبی جهت اقامت دانشجویان و کارمندان گرامی می باشد.

البته برای راحتی شما کاربران گرامی سامانه خواب اینجا برای دسترسی راحتر شما کاربران عزیز از طریق شبکه های اجتماعی هم این بستر را برای شما فراهم نموده است که با راحتی هرچه تمام تر لیست تمامی خوابگاه ها ، پانسیون ها و اقامتگاه های کشور را مشاهده کنید.برای مشاهده لیست به لینک های زیر مراجعه کنید

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا

تماس با پانسیون دکتر فاطمی:

جهت کسب اطلاعات دقیق روی لینک پانسیون پسرانه دکتر فاطمی کلیک کنید.

دیدگاه‌ها