پانسیون پسرانه آرکاداش

بشرا یعقوبیان 1397/02/22 تعداد بازدید:‌ 283 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

پانسیون پسرانه آرکاداش

پانسیون های ارزان و تمیز در تهران:

پانسیون ها به عنوان اقامتگاه های موقت برای دانشجویان و کارمندان، بسیار مورد توجه متقاضیان خوابگاه های دانشجویی- کارمندی قرار دارند. پیدا کردن پانسیون های لوکس و تمیز دخترانه و پسرانه در سطح شهر تهران که دارای مجوز رسمی فعالیت باشند کار چندان آسانی نیست. از این رو پلتفرم خواب اینجا در زمینه معرفی خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های لوکس و ارزان در سراسر کشور و به ویژه در تهران فعالیت می کند.

پانسیون پسرانه آرکاداشمعرفی پانسیون پسرانه آرکاداش:

پانسیون پسرانه آرکاداش به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، به عنوان خوابگاه برتر هفته جاری در سامانه خواب اینجا انتخاب شده است. پانسیون آرکاداش تازه تأسیس و با ظرفیت محدود 20 نفر از جمله پانسیون های خودگردان و شیک در شهر تهران است. تمامی امکانات و وسایل در این پانسیون تازه تأسیس، جدید و نو می باشند. از مزیت های اقامت در پانسیون دانشجویی- کارمندی آرکاداش، بهره مندی از محیط آرام و سالم آن است. پذیرش ساکنین نیز از طریق گزینش انجام می شود.

مبلغ ودیعه برای اتاق ها با ظرفیت های متفاوت یکسان است. هزینه اجاره بها در پانسیون پسرانه آرکاداش به میزان ظرفیت اتاق ها بستگی دارد. به طوری که اجاره بها برای اتاق های دو تخته بیشتر از مبلغ تعیین شده برای اتاق های هشت تخته است. پانسیون پسرانه آرکاداش از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی مانند ایستگاه تاکسی، مترو و BRT، پانسیون در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته است.

پانسیون کارمندی پسرانه

اتاق ها، اتاق مطالعه و امکانات موجود در آن ها:

اتاق های پانسیون خودگردان آرکاداش با توجه به ظرفیت اتاق، دارای تخت های نو و خوشخواب های تمیز می باشند. تمامی اتاق ها دارای پنجره با پرده های سالم و تازه هستند و از نظر نور طبیعی اتاق ها مناسب هستند. فضای خالی اتاق با قالیچه های تمیز و نو فرش شده است. تمامی اتاق ها به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب هر فصل مجهز می باشد. به دلیل حضور دانشجویان پسر در پانسیون آرکاداش، اتاق های ویژه ای نیز به عنوان اتاق مطالعه تعیین شده است تا دانشجویان بتوانند در آرامش به کارهای درسی و علمی خود بپردازند. همچنین محدود بودن ظرفیت اتاق ها سبب مهیا ساختن جو آرامی برای ساکنین شده است.

پانسیون ارزان در تهران

خشکشویی، اینترنت و دوربین مداربسته:

پانسیون پسرانه آرکاداش مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد. تمامی ساکنین بدون هیچ محدودیتی قادر به استفاده از خشکشویی پانسیون هستند. این امکانات رایگان و تمام وقت در اختیار ساکنین گرامی قرار داده شده است. جهت افزایش امنیت نیز دوربین های مدار بسته در ورودی های پانسیون قرار داده شده است.

اتاق تلویزیون و پارکینگ:

پانسیون خودگردان پسرانه آرکاداش از جمله محدود پانسیون هایی است که جهت افزایش رفاه حال ساکنین گرامی، مجهز به پارکینگ می باشد. این پانسیون کارمندی- دانشجویی لوکس و مدرن به دلیل تازه تأسیس بودن از نیاز ساکنین به پارکینگ غافل نمانده است. از جهت دیگر، برای حفظ صمیمت در پانسیون و همچنین احترام به حفظ آرامش دیگر ساکنین، اتاق ویژه تلویزیون تعیین شده و در آن از مبل های شیک و راحت استفاده شده است.

کد تخفیف:

پلتفرم معرفی خوابگاه و پانسیون خواب اینجا، جهت افزایش همکاری با متقاضیان خوابگاه، پانسیون و اقامتگاه های دخترانه و پسرانه، کدهایی را به عنوان کد تخفیف تعریف کرده است که پانسیون خودگردان دانشجویی- کارمندی آرکاداش نیز شامل این کد تخفیف می باشد که در قسمت " مشاهده شماره تماس" قابل دسترس است. در صورت تمایل برای گرفتن تخفیف در اجاره بهای پانسیون، می توانید با ارائه این کد به مسئولین پانسیون آرکاداش، از تخفیف تعیین شده بهره مند شوید.

آدرس و شماره تماس پانسیون آرکاداش:

جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس بر روی لینک پانسیون پسرانه آرکاداش کلیک کنید.

دیدگاه‌ها