پانسیون دخترانه مه لقا

بشرا یعقوبیان 1396/11/11 تعداد بازدید:‌ 369 دسته‌بندی: پانسیون

پانسیون دخترانه مه لقا

معرفی پانسیون دخترانه مه لقا:

پانسیون دخترانه مه لقا دارای مجوز رسمی برای فعالیت قانونی است. این پانسیون دخترانه که پذیرای خانم های دانشجو و کارمند می باشد در تهران، مترو طالقانی، بین بهار و شریعتی، بن بست وزین، پلاک 13 واقع شده است. پانسیون مه لقا با وجود امکانات رفاهی لوکس و مدرن ، برعکس بسیاری از پانسیون ها و پانسیون های خودگردان که برای اقامت، مبلغ معینی ودیعه دریافت می کنند،  مبلغی را به این منظور تعیین نکرده است و متقاضیان خود مبلغ ودیعه را تعیین میکنند . ظرفیت این پانسیون 75 نفر می باشد که دارای اتاق هایی با ظرفیت یک، دو، چهار، شش، هشت و ده نفر است. اجاره بهای ماهیانه برای اقامت در پانسیون مجهز مه لقا، برای اتاق های یک نفره بیشتر از سایر اتاق ها می باشد.

پانسیون دخترانه مه لقا، با داشتن کادر مجرب و شایسته و همچنین  بیمه حوادث ،قیمت و کیفیت عالی برای ارائه خدمات به خانم های دانشجو و کارمند آماده می باشد. پانسیون مه لقا، از نظر دسترسی آسان به مترو، تاکسی و BRT، در موقعیت خوبی قرار گرفته است.

امنیت و تمیزی فوق العاده:

آشپزخانه، حمام و سرویس های بهداشتی تمیز که به طور مرتب نظافت خواهند شد، مناسب با جمعیت پایین پانسیون می باشد. پانسیون دخترانه مه لقا، از نظر تمیزی و لوکس بودن در سطح بالایی قرار دارد، زیرا تمام قسمت های پانسیون به صورت مرتب، نظافت خواهند شد. در دسترس بودن مایع دستشویی سبب افزایش رفاه حال ساکنین شده است.

آشپزخانه های مجزا ، نورگیر، شیک و آرام در دسترس ساکنین محترم قرار داده شده است تا سبب افزایش رفاه حال آن ها باشد. دانشجویان و کارمندان دختر ساکن در پانسیون مه لقا، بدون هیچ محدودیتی می توانند از تمام امکانات پانسیون بهره بگیرند. مایع ظرفشویی، یخچال، فریزر و گاز فردار نیز از امکانات قابل توجه پانسیون مه لقا می باشد که بدون محدودیت در اختیار ساکنین قرار داده شده است.

مجهز بودن پانسیون به دوربین های مدار بسته و کپسول آتش نشانی به جهت برقراری امنیت جانی و مالی، سبب آرامش خاطر ساکنین شده است.

پانسیون مه لقا با اختصاص دادن سالن های ویژه برای  مطالعه و قرار دادن میز و صندلی های مناسب، مکان راحت و آرامی را برای دانشجویان فراهم کرده است تا به دور از سروصدا و رفت و آمدهای اتاق و همچنین افزایش رفاه حال هم اتاقی های دیگر، به مطالعه بپردازند.

امکانات رفاهی لوکس:

پانسیون دخترانه مه لقا، از نظر وجود وسایل گرمایشی و سرمایشی، کاملا مجهز بوده و دانشجویان و کارمندان گرامی ساکن در این پانسیون، در فصل های گرم و سرد سال از این نظر نیز با کمبود یا مشکل روبه رو نخواهند شد. علاوه بر تمام امکانات رفاهی قابل قبول که به دانشجویان گرامی ساکن در پانسیون ارائه می شود، ایوان و حیاط دلباز همراه با میز و صندلی نیز در اختیار ساکنین قرار دارد. دسترسی به لابی شیک و آرام و همچنین بالکن های جادار از دیگر مزیت های سکونت در پانسیون مه لقا است.

قرار دادن تلویزیون، میز اتو، آبسردکن،آب جوش رایگان، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و جاکفشی در اختیار ساکنین باعث شده است این پانسیون نظر مثبت ساکنین و متقاضیان را به خود جلب کند.

پانسیون دخترانه مه لقا دارای سوپر مارکت مناسبی است که در حال راه اندازی می باشد که ساکنین قادرند مایحتاج ضروری خود را بدون نیاز به بیرون از رفتن از پانسیون و در تمام ساعات تهیه کنند. پانسیون دخترانه مه لقا با دارا بودن انواع میز و صندلی، اینترنت پرسرعت رایگان، خشکشویی، لابی، تلویزیون های شیک و همچنین دستگاه دوچرخه ثابت توانسته است به عنوان یک پانسیون شیک و مجهز در سطح عالی جلوه کند.

تماس با پانسیون مه لقا:

دوستان و متقاضیان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک پانسیون دخترانه مه لقا کلیک کنند.

خوابگاه/ اقامتگاه/ پانسیون های بیشتر را در خواب اینجا دنبال کنید.

 

دیدگاه‌ها