پانسیون دخترانه مهتاب

بشرا یعقوبیان 1397/05/27 تعداد بازدید:‌ 462 دسته‌بندی: پانسیون

پانسیون دخترانه مهتاب

پانسیون های لوکس دانشجویی کارمندی در تهران:

شرایط زندگی در پانسیون ها و اقامتگاه های خودگردان پسرانه و دخترانه، روز به روز در حال تغییر است. به طوری که خوابگاه های مدرن برای ارائه امکانات بهتر به متقاضیان خوابگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی، در تلاش و رقابت با یکدیگر هستند. تغییر در سبک و شیوه زندگی نیز سبب شده است، متقاضیان در انتخاب خود حساسیت بیشتری به خرج دهند. زیرا تفاوت در هزینه ها ممکن است چندان قابل توجه نباشد و در ازای هزینه های مشابه، امکانات متفاوتی از نظر کیفیت و کمیت از جانب خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های کارمندی دانشجویی دخترانه و پسرانه به متقاضیان و ساکنین ارائه شود.

معرفی پانسیون دخترانه مهتاب:

پانسیون دخترانه مهتاب یکی از پانسیون های لوکس دانشجویی کارمندی با فول امکانات در شهر تهران است. از نظر موقعیت جغرافیایی، پانسیون مهتاب در یکی از موقعیت های بسیاری عالی از شهر قرار دارد. زیرا دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه های مترو و اتوبوس های BRT برای ساکنین بسیار آسان است. علاوه بر موقعیت مناسب، این پانسیون نوساز و بسیار شیک با ظرفیت صد نفر دارای امکاناتی بسیار متفاوت و مدرن در مقایسه با بسیاری از خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی دخترانه در تهران است. متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از مبلغ اجاره بها و ودیعه، صفحه پانسیون دخترانه مهتاب در سامانه خواب اینجا را مشاهده کنند و یا از طریق شماره های تماس ذکر شده با مسئولین و مدیریت پانسیون تماس بگیرند.

پانسیون کارمندی دانشجویی

امکانات اتاق ها، اتاق  مهمان و اتاق مطالعه:

پانسیون دخترانه مهتاب دارای اتاق هایی با پنجره های بزرگ است که نور و روشنایی طبیعی کافی را برای اتاق ها فراهم کرده است. هرکدام از اتاق ها متناسب با ظرفیت آن مجهز به تخت های تمیز، خوشخواب های نو و کمدهای شخصی جادار است. پرده های زیبا بر پنجره ها نصب شده و فضای خالی بین تخت ها با قالیچه های نو و شیک فرش شده است. اتاق مهمان نیز که برای متقاضیان اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه های دانشجویی کارمندی دخترانه به مدت محدود یک یا چند شب در نظر گرفته شده است، مجهز به کلیه امکانات مشابه به دیگر اتاق ها می باشد و ساکنین می توانند از کلیه امکانات موجود در پانسیون استفاده کنند. با توجه به پذیرش دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه، پانسیون دخترانه مهتاب دارای اتاق مطالعه مجزا با محیط آرام برای مطالعه می باشد. کلیه بخش های پانسیون مهتاب مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب و بدون نقص است.

پانسیون دخترانه مهتاب

آرامش و امنیت در پانسیون مهتاب:

پانسیون دخترانه مهتاب جهت برقراری آرامش و همچنین افزایش سطح امنیت پانسیون، مجهز به دوربین مدار بسته و آسانسور می باشد. استفاده از آسانسور موجب کاهش سروصدا در راهرو ها و در نتیجه حفظ آرامش ساکنین طبقات پایین تر می شود. از جهت دیگر رفت و آمد با استفاده از آسانسور برای ساکنین طبقات بالا نیز آسانتر است.

کافه، باشگاه ورزشی و پارکینگ:

پانسیون خودگردان دخترانه مهتاب با فول امکانات، جهت افزایش سطح رفاه و رضایت ساکنین، امکانات بسیار لوکس و تمیزی را در اختیار ساکنین قرار داده است. از جمله این امکانات کافه، باشگاه ورزشی مجهز و پارکینگ می باشد. باشگاه ورزشی موجود در پانسیون مهتاب دارای فضایی بزرگ و دستگاه های ورزشی مناسب برای اوقات فراغت ساکنین است.

پانسیون خودگردان

اینترنت پرسرعت و دیگر امکانات رفاهی:

پانسیون دخترانه مهتاب مجهز به اینترنت پر سرعت، خشکشویی، اتاق اتو، انبار اختصاصی برای ساکنین و... می باشد. وجود کلیه این امکانات موجب فراهم کردن محیطی تمیز، آرام و به دور از هرگونه نقص و کمبودی برای ساکنین شده است. متقاضیان گرامی می توانند جهت دسترسی به اطلاعات مربوط به آدرس دقیق،  شماره تماس و دیگر نیازمندی ها روی لینک پانسیون دخترانه مهتاب کلیک کنند.

جهت مشاهده خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه پسرانه و دخترانه خواب اینجا را دنبال کنید.

دیدگاه‌ها