پانسیون دخترانه فرد

بشرا یعقوبیان 1397/03/05 تعداد بازدید:‌ 518 دسته‌بندی: پانسیون

پانسیون دخترانه فرد

معرفی پانسیون دخترانه فرد:

پانسیون دخترانه فرد یکی از پانسیون های لوکس دانشجویی کارمندی در شهر تهران است که در یکی از  بهترین نقاط شهر واقع شده است. این پانسیون دخترانه از نظر شرایط محیطی، مکانی امن و مطمئن را برای اقامت کوتاه و بلند مدت متقاضیان پانسیون ها و خوابگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه در شهر تهران فراهم کرده است. با توجه به موقعیت عالی که پانسیون دخترانه فرد دارد، دسترسی ساکنین به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه مترو، آسان است.

پانسیون دخترانه فرد

ظرفیت و هزینه اقامت در پانسیون دخترانه فرد:

پانسیون خودگردان دانشجویی کارمندی فرد دارای ظرفیت بسیار محدود 30 نفر است که اتاق هایی با ظرفیت های مختلف را شامل می شود. هزینه اقامت ماهیانه نیز به ظرفیت اتاق ها بستگی دارد. به طوری که هزینه اقامت در اتاق های یک تخته بیشترین مبلغ و هزینه اقامت در اتاق های شش نفره، کمترین مبلغ را شامل می شود.اجاره ماهیانه به ازای اتاق یک نفره مبلغی بالاتر از هزینه اقامت در اتاق های پرجمعیت است.

پانسیون دانشجویی کارمندی

امکانات ویژه در اتاق های پانسیون خودگردان فرد:

متقاضیان پانسیون ها و خوابگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه، می توانند به صورت فصلی در پانسیون دخترانه فرد اقامت داشته باشند و طی مدت اقامت خود از امکاناتی مشابه امکانات یک خانه کامل بهره مند شوند. این امکانات تنها محدود به وسایل قرار داده شده در اتاق ها نیست. بلکه بقیه بخش های پانسیون نیز مجهز به وسایل رفاهی می باشد که با هدف افزایش سطح رفاه و جلب رضایت ساکنین گرامی در دسترس این عزیزان قرار داده شده است. از جمله امکانات ویژه ای که ساکنین پانسیون دخترانه فرد از آن بهره مند می شوند، صبحانه و سرویس چای رایگان، تشک های خوشخواب طبی، ملحفه رو تختی، پتو، بالشت و کمدهای جادار شخصی است که این امکانات رفاهی در تمام اتاق ها، متناسب با ظرفیت اتاق قرار داده شده است. همچنین تمامی اتاق ها مجهز به یخچال، کولر آبی و شوفاژ می باشد.

پانسیون در تهران

امکانات رفاهی و اتاق مهمان در پانسیون دانشجویی کارمندی فرد:

ساکنین پانسیون دخترانه فرد، علاوه بر امکانات ذکر شده از امکانات رفاهی دیگری نیز برخوردار می باشند که هرکدام می تواند به نوبه خود در افزایش رفاه حال ساکنین گرامی مؤثر باشد. از جمله این امکانات می توان به دستگاه های آب سرد کن و آب گرمکن، اتو و میز اتو، ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و اینترنت وایرلس پر سرعت اشاره کرد. تمامی این امکانات رفاهی در طول شبانه روز و بدون هیچ محدودیتی در دسترس ساکنین پانسیون دخترانه فرد قرار داده می شوند. پانسیون دخترانه فرد جهت اقامت های کوتاه مدت برای متقاضیان پانسیون ها و خوابگاه های خودگردان در شهر تهران، دارای اتاق های مجزایی جهت اسکان مهمانان می باشد. این اتاق ها نیز از سایر امکانات ذکر شده برخوردار هستند و مهمانان می توانند بدون محدودیت از تمامی امکانات ارائه شده در پانسیون بهره مند شوند.

پانسیون پسرانه

امنیت پانسیون دخترانه فرد:

پانسیون خودگردان دانشجویی کارمندی فرد به چند دلیل از سطح امنیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از این دلایل مربوط به موقعیت مکانی پانسیون است که در یکی از نقاط عالی شهر تهران واقع شده است. مورد بعدی مربوط به جمعیت پایین و محدود پانسیون فرد است که در پذیرش ساکنین حساسیت لازم مبذول می شود. همچنین وجود گیت ورودی و دوربین های مدار بسته در بخش های خروجی و ورودی پانسیون، باعث افزایش سطح امنیت شده است.

پانسیون کارمندی خودگردان

آدرس و شماره تماس پانسیون دخترانه فرد:

جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر و همچنین شماره تماس روی پانسیون دخترانه فرد کلیک کنید.

دیدگاه‌ها