پانسیون دخترانه آرین دخت
هر هفته سامانه خواب اینجا براساس انالیز و آمارهای گوگل بهترین خوابگاه را به عنوان خوابگاه برتر هفته انتخاب میکند.این آمار براساس بیشترین بازدید،بیشتر ماندگاری کاربر در صفحه،بیشترین کلیک،بیشترین جستجو و… محاسبه می شود.در ادامه مطلب خوابگاه برتر این هفته خواب اینجا به اختصار توضیح خواهد داده شد. معرفی پانسیون دخترانه آرین دخت:

موقعیت جغرافیایی:

مجموعه پانسیون های آرین دخت، تنها اقامتگاه در مرکز تهران با ظرفیت 12 نفر می باشد.واقع شدن پانسیون در مرکز شهر و محدوده ی انقلاب، بهترین دسترسی را برای هر نقطه از تهران فراهم می نماید. نزدیکی به خط بی آر تی شرق به غرب(ایستگاه دانشگاه تهران)، نزدیکی به بی آر تی شمال به جنوب (ایستگاه چهارراه ولیعصر و ایستگاه جمهوری)و نزدیکی به مترو تئاتر شهر، دسترسی بی نظیری را برای هر نقطه از تهران که محل کار یا تحصیل ساکنین باشد، فراهم می کند.نزدیکی به دانشگاه ها، مراکز خرید، سینماها و سالن های مهم و اصلی تئاتر، کافی شاپ ها و بازار کتاب انقلاب، امتیاز ویژه ای را برای این پانسیون ایجاد می کند.

پانسیون دخترانه

شرایط و امکانات پانسیون:

با توجه به شرایط اقتصادی، در مواردی افراد موفق به اجاره واحدهای مستقل نمی شوند و از طرفی فضای پر تعداد و پر تنش پانسیون های شلوغ را نمی توانند تحمل کنند.مجموعه پانسیون های آرین دخت این امکان را فراهم نموده که ضمن ایجاد محیطی آرام، لوکس و تمیز، شرایطی را فراهم نماید که ضمن بهره مندی از فضای صمیمی و دوستانه، با ایجاد ضوابط خوابگاهی، امنیت و آرامش ساکنین به بهترین نحو تامین گردد. سرایداری 24 ساعته مستقر در این مجموعه، امنیت بالایی را فراهم می کند تا خانواده ها اطمینان خاطر بیشتری، نسبت به اقامت فرزندانشان در این محیط، داشته باشند.تفاوت در طراحی داخلی هر کدام از واحدها امکان انتخاب بیشتری را برای هر نوع سلیقه با توجه به نیاز شخص ایجاد می کند. به طوری که کسانی که به دنبال محیطی با شرایط پانسیون مطالعاتی هستند، می توانند واحدی که برای این منظور آماده سازی شده را انتخاب نمایند و افرادی که به دنبال فضایی با شرایط آپارتمان مبله هستند، واحد دیگری را انتخاب نمایند.اتاق های 2 نفره با تخت خواب های فنری یک طبقه و تشک های خوشخواب ارگونومیک باعث خوابی لذت بخش خواهد شد. اتاق های 4 نفره معمولی و VIP با فضای دلباز، تراس و نورگیر عالی، برای افرادی که می خواهند ضمن پرداخت هزینه ای متوسط، امکانات کافی در اختیار داشته باشند، بهترین گزینه می باشد.

 

اتاق پانسیون

مدیریت پانسیون:

مدیریت 24 ساعته مجموعه و امکان ارتباط مستقیم، بی واسطه و تعاملی ساکنین با مدیریت، روابط صمیمانه ای را بین این دو ایجاد کرده و مسائل مطرح شده، از مسیر کوتاه تری حل خواهد شد.

شرایط پذیرش و قراردادها:

ظرفیت پائین این پانسیون، دقت و حساسیت بالاتری را در مورد پذیرش افراد ایجاد کرده و باعث ایجاد فضایی کاملا سالم، نسبت به پانسیون های پر تعداد می شود.محدودیت سنی در پذیرش ها، در این پانسیون باعث می شود افراد با هماهنگی بیشتر، تعامل بهتری با هم داشته و از ایجاد تنش در محیط به خاطر اختلاف سنی افراد، جلوگیری شود.قرارداد های آزمایشی و کوتاه مدت، این امکان را به ساکنین می دهد که بتوانند با دست بازتری نسبت به ادامه ی اقامتشان در اینجا و یا تغییر محیط زندگی شان، برنامه ریزی داشته باشند.

قوانین ورود و خروج:

بعد از گذراندن قرارداد آزمایشی 1 ماهه، کلید در اختیار ساکنین قرار می گیرد که رفت و آمد در طی روز راحت تر و بی معطلی باشد. وجود آسانسور، رفت و آمد را ساده تر از این نیز کرده است. ساعت ورود به پانسیون تا 12 شب بوده و طوری پیش بینی شده که افراد بتوانند با خیالی آسوده بعد از پایان ساعت کاری و کلاس های درسی خود، زمانی را به استراحت و تفریح اختصاص داده و نگرانی ای از بابت تاخیر در ورود نداشته باشند. امتیازات ویژه ی این پانسیون، رفاه و آسایش زیادی را برای افراد ایجاد کرده و شرایط زندگی در پانسیون را لذت بخش خواهد کرد.

گالری تصاویر پانسیون دخترانه آرین دخت: تصاویر خوابگاه   تصاویر خوابگاه پانسیون دخترانه تماس با خوابگاه جهت رزرو: آدرس:تهران-خیابان انقلاب-خیابان ابوریحان-تقاطع لبافی نژاد متقاضیان گرامی می توانند جهت دسترسی به اطلاعات تماس و آدرس دقیق، روی لینک پانسیون دخترانه آرین دخت کلیک کنند.

البته برای راحتی شما کاربران گرامی سامانه خواب اینجا برای دسترسی راحتر شما کاربران عزیز از طریق شبکه های اجتماعی هم این بستر را برای شما فراهم نموده است که با راحتی هرچه تمام تر لیست تمامی خوابگاه ها ، پانسیون ها و اقامتگاه های کشور را مشاهده کنید.برای مشاهده لیست به لینک های زیر مراجعه کنید

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا   برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه،پانسیون پسرانه از تمامی کشور میتوانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید خواب اینجا

دیدگاه‌ها