پانسیون ارزان در تهران

بشرا یعقوبیان 1396/09/21 تعداد بازدید:‌ 2253 دسته‌بندی: پانسیون

پانسیون ارزان در تهران

تهران و مشکلات زندگی در آن:

زندگی در تهران که بزرگترین شهر ایران محسوب می شود، در مقایسه با شهرهای کوچکتر، دشوار است. بزرگ و پرجمعیت بودن کلان شهرهایی مانند تهران، سبب تحمیل هزینه های اضافی زیادی بر مردم می شود. البته پارامترهای متفاوتی بر هزینه زندگی در تهران تأثیر گذار هستند. زندگی در قسمت های به اصطلاح" بالای شهر" در مقایسه با قسمت های " پایین شهر" بسیار اختلاف دارد. این اختلاف قیمت از اقلام خوراکی گرفته تا پوشاک و مسکن را در بر می گیرد. به طوری که برای کارمندهای عادی و مشاغل آزاد معمولی، زندگی در قسمت های شمال تهران تقریبا غیرممکن می باشد، زیرا درآمد موجود، پاسخگوی هزینه های تحمیل شده، نخواهد بود.

خوابگاه ارزان با فول امکانات درآمد و هزینه ها:

برای دانشجویان و شاغلینی که از شهرهای دیگر به تهران می آیند تحمل این هزینه ها کار آسانی نیست. به ویژه اگر در دانشگاه ها و موسسات معتبر و دولتی مشغول به تحصیل یا کار نباشند، بی شک مجبور به صرفه جویی و برنامه ریزی های دقیق برای دخل و خرج خود هستند. هزینه های اصلی مانند هزینه تحصیلات، مسکن، خوراک، حمل و نقل و... برای این دسته از افراد که در تهران اقامت دارند، می تواند سرسام آور باشد. به همین دلیل دانشجویان و شاغلینی که به دلیل رسیدن به موقعیت های بهتر، به تهران نقل مکان کرده اند، مجبور خواهند بود به دنبال مکان هایی برای اقامت باشند که بتوانند از پس هزینه آن بربیایند. البته جست و جو برای یافتن یک مکان با قیمت پایین و مناسب برای افرادی که اقتصادی تر عمل می کنند به معنای ایجاد یک پس انداز برای پرداختن به برنامه ها و کلاس های آموزشی، خرید پوشاک مناسب، غذای بهتر و... می باشد.

پانسیون دانشجویی با قیمت مناسب

دقت در انتخاب

برخلاف تصور عمومی، ارزان بودن همواره به معنی بد بودن چیزی نیست. شما می توانید دو کالای کاملأ یکسان با کیفت مشابه را از دو نقطه مختلف تهران، با دو قیمت کاملأ متفاوت خریداری کنید. این کار تنها مستلزم صرف وقت و حوصله می باشد. مسکن به عنوان ضروری ترین نیاز انسان به ویژه در یک شهر غریب، می تواند بیشتر هزینه ماهیانه را به خود اختصاص دهد. در شهرهای بزرگی مانند تهران با یک جست و جوی دقیق می توان پانسیون، خوابگاه یا اقامتگاه هایی را یافت که با امکانات و سرویس های مشابه، قیمت های متفاوتی را پیشنهاد می کنند. به همین دلیل پانسیون های ارزان صرفأ به معنی پانسیون های کم کیفیت نیستند. امروزه به دلیل بالا بودن هزینه ها، حتی دانشجویانی که در دانشگاه های سراسری پذیرفته می شوند، بابت رزرو یک خوابگاه معمولی با حداقل امکانات، هزینه های بالایی را پرداخت می کنند و این سبب شده است حتی این دانشجویان به دنبال اجاره و اقامت در پانسیون ها باشند تا با پرداخت قیمت مشابه، از امکانات و آزادی عمل بیشتری برخوردار باشند.

اقامتگاه خودگردان کارمندی دانشجویی

پانسیون ارزان

بیشتر پانسیون های ارزان دخترانه و پسرانه در تهران، در قسمت های پر تردد شهر دایر هستند تا به ایستگاه های حمل و نقل عمومی، بازارها و... دسترسی آسان داشته باشند. این پانسیون ها از امکاناتی مانند اتاق مطالعه، سالن های ویژه غذاخوری، اتاق تلویزیون، وای فای و ... برخوردار هستند که اکثر آنها، اجاره را ماهیانه حساب می کنند. پانسیون در مقایسه با خوابگاه، شباهت بیشتری به خانه دارد، زیرا از نظر جمعیت متعادل تر از خوابگاه می باشد و دسترسی به اتاق نشیمن مشترک، آشپزخانه، حیاط خلوت و ... برای ساکنین آن، بیشتر است.

پلتفرم تبلیغات خوابگاه و پانسیون خواب اینجا، در سایت خود مشغول به ثبت، اقامتگاه و پانسیون های لوکس با قیمت های مناسب در سراسر ایران می باشد تا از این طریق، یافتن مکان مناسب و مورد نظر شما آسان تر شود. شما با همراهی کردن خواب اینجا می توانید با مسئولین پانسیون های شهر تهران ارتباط مستقیم برقرار کنید.

البته برای راحتی شما کاربران گرامی سامانه خواب اینجا برای دسترسی راحتر شما کاربران عزیز از طریق شبکه های اجتماعی هم این بستر را برای شما فراهم نموده است که با راحتی هرچه تمام تر لیست تمامی خوابگاه ها ، پانسیون ها و اقامتگاه های کشور را مشاهده کنید.برای مشاهده لیست به لینک های زیر مراجعه کنید  دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه،پانسیون پسرانه از تمامی کشور میتوانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید

خواب اینجا

دیدگاه‌ها