وضعیت خوابگاه غیردانشجویی

بشرا یعقوبیان 1399/02/02 تعداد بازدید:‌ 819 دسته‌بندی: خوابگاه تهران

وضعیت خوابگاه غیردانشجویی
خوابگاه های غیر دانشجویی در تهران:

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که دانشجویان و غیردانشجویان با آن مواجه هستند، یافتن مکانی مناسب برای اقامت در شهرهایی غیر از شهر بومی خود است. این دغدغه برای دانشجویان در مقایسه با غیر دانشجویان به مراتب کمتر است. چون اکثر شهرها به ویژه شهرهای بزرگ دارای خوابگاه های خودگردان جهت اسکان دادن به غیر دانشجویان هستند. بدون شک انتخاب یک مکان مناسب برای زندگی هرچند کوتاه و موقت امری ضروری می باشد. افرادی که به هر دلیلی مجبور به اقامت در مکان های نامناسب هستند، شرایط نامطلوبی را تحمل می کنند که به نوبه خود موجب از دست دادن آرامش این افراد می شود. وبسایت خواب اینجا بر اساس تجربه خود در معرفی خوابگاه های خودگردان دخترانه و خوابگاه پسرانه در تهران و دیگر شهرها به معرفی چند مورد از مهمترین مواردی که در هنگام انتخاب یک خوابگاه کارمندی مناسب باید مورد توجه قرار بگیرد، پرداخته است. گرچه ملاک انتخاب خوابگاه، ممکن است بسته به روحیات و شخصیت فردی افراد متفاوت باشد، اما به هرحال این موارد معرف ملاک های بنیادی برای انتخاب یک مکان مناسب هستند.

خوابگاه پسرانه

افرادی که در شهرهای بزرگ مانند تهران اقامت دارند، به خوبی اهمیت این مسأله را درک می کنند. این افراد گاهی زندگی در یک خوابگاه ساده با امکانات محدود را به شرطی که به محل کارشان نزدیک باشد، به یک خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه که امکانات لوکسی را ارائه می دهد، ترجیح می دهند. شاید توقع زیادی باشد که بخواهید در شهر بزرگی مانند تهران با ۲۰ دقیقه پیاده روی از خوابگاه به محل کارتان برسید، اما با وجود خوابگاه های متعدد، در شهرهای بزرگ می توانید خوابگاهی را انتخاب کنید که به ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی دسترسی آسان و سریع داشته باشید.

خوابگاه پسرانه تهران

ممکن است ظاهر بیرونی خوابگاه دانشجویی پسرانه و خوابگاه دخترانه تهران و سایر شهرها ملاک خوبی برای انتخاب آن نباشد. سعی کنید قبل از انتخاب نهایی، حتمأ سری به قسمت های داخلی خوابگاه بزنید. واضح است خوابگاه های تازه ساخت به دلیل مدرن بودن دارای امکانات رفاهی بیشتری هستند. گرچه خوابگاه های قدیمی به دلیل بافت ساختمان یا سابقه کار بیشتر، ممکن است جذابیت بیشتری داشته باشند. اما به هرحال امکانات رفاهی یکی از موارد غیرقابل چشم پوشی است. بافت خوابگاه ها عمومأ به گونه ای است که چندین اتاق در یک راهرو مشترک قرار دارند و هر اتاق دارای ظرفیت ۲ تا ۶ نفر است. مجهز بودن خوابگاه به اینترنت پرسرعت،  داشتن پارکینگ و وسایل ورزشی، از جمله مواردی هستند که ممکن است در خوابگاه های مدرن بیشتر از خوابگاه های قدیمی یافت شوند.

خوابگاه پسرانه در تهران

با سر زدن به چند خوابگاه متوجه خواهید شد که برخی از آن ها در انتخاب ساکنین خود حساسیت زیادی نشان نمی دهند. به طوری که ممکن است شما اگر در یک خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه تهران و سایر شهرها ساکن شوید با افرادی که چندین سال با شما اختلاف سنی دارند و دانشجو هستند، هم اتاق شوید. این افراد ممکن است به مقتضای سن و موقعیت خود، خواهان برقراری مقرراتی باشند که اجرای آن ها برای شما به عنوان یک کارمند یا شاغل دشوار باشد. همچنین ممکن است هم صحبتی و تعامل با این افراد برای شما آسان نباشد. بی شک این موارد باعث بروز مشکلاتی برای شما و همچنین هم اتاقیتان خواهد شد. پس در حد امکان سعی کنید برای جلوگیری از ایجاد تنش، به دنبال خوابگاه هایی باشید که ویژه کارمندان است.

خوابگاه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه دخترانه تهران،خوابگاه پسرانه تهران،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه،پانسیون پسرانه از تمام ی کشور میتوانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها