بحث و گفت و گوهای جذاب در خوابگاه پسرانه در تهران

بشرا یعقوبیان 1400/11/11 تعداد بازدید:‌ 429 دسته‌بندی:

بحث و گفت و گوهای جذاب در خوابگاه پسرانه در تهران

یکی از مزایای بزرگ زندگی در خوابگاه پسرانه در تهران، حضور در گروه هایی است که می توانند افکار و باورهای ما را به چالش بکشانند. کسانی که برای اولین با در خوابگاه پسرانه ساکن می شوند، به تازگی از مرحله نوجوانی عبور کرده اند. یکی از مشخصات واضح رفتاری افراد در این دوره، خودمحوری آنهاست. نوجوانان چنین گمان می کنند که مرکز جهان هستند و تمام امور دنیا به خاطر آنها نظم یافته است. فرصت هایی که برای بحث و گفت و گو در خوابگاه پسرانه فراهم می شود این امکان را به وجود می آورد که هر یک از ساکنین خوابگاه با دنیای افراد دیگر آشنا شوند. این مساله کمک بزرگی به جهان بینی این جوانان دارد. 

خوابگاه پسرانه در تهران

بحث های داغ و جذاب شبانه با چاشنی چایی و تخمه در خوابگاه پسرانه

ساکنین خوابگاه پسرانه در تهران معمولا روزهای خود را به انجام امور خود می گذرانند. اگر ساکنین اینگونه اقامتگاه پسرانه، دانشجویان باشند معمولا از صبح تا ساعات مشخصی از عصر را در دانشگاه سپری می کنند. بیشترین زمانی که ساکنین یک اتاق دور هم جمع می شوند، ساعات شب است. آنها پس از سپری کردن یک روز خسته کننده و طولانی اکنون در کنار دوستان خود به نوشیدن چایی و خوردن تخمه مشغول هستند و بحث های داغی در این بین شکل می گیرند. بحث هایی که در این میان مطرح می شوند معمولا با جهت گیری های چندگانه در بین افراد ساکن در خوابگاه دانشجویی همراه هستند. همه افراد حاضر در جلسه قطعا نمی توانند یک نظر واحد داشته باشند. همین تفاوت دیدگاه ها در بحث های مطرح شده در خوابگاه پسرانه در تهران، به رشد فکری و بلوغ شخصیتی جوانان ساکن خوابگاه می انجامد.

خوابگاه پسرانه

چه بحث هایی برای مطرح شدن در خوابگاه پسرانه جذاب هستند؟

بسته به علایق ساکنین خوابگاه پسرانه در تهران، ممکن است بحث های مختلفی از جنبه های گوناگونی مطرح شوند. یکی از جذاب ترین بحث هایی که در هر خوابگاه پسرانه ای همیشه به داغی روز اول سات، مبحث فوتبال می باشد. می توان ادعا کرد که تقریبا همه یا حداقل اکثریت ساکنین اقامتگاه پسرانه تهران به فوتبال علاقه مند هستند. هواداری از تیم های فوتبالی داخلی و خارجی سبب می شود که همواره اختلاف نظر هایی بین افراد وجود داشته باشد. این اختلاف نظرها به خواندن کری در بین افراد می انجامد. کری خواندن و بحث کردن بر سر طرفداری از تیم های فوتبالی در خوابگاه پسرانه، موجب جذاب تر شدن تماشای فوتبال بصورت دسته جمعی در این مکان می گردد. 

علاوه بر بحث های ورزشی و مشخصا مباحث فوتبالی، معمولا در بین ساکنین خوابگاه پسرانه در تهران بحث های داغی بر سر مسائل دیگری شکل می گیرد. مباحث فلسفی، سیاسی، هنری، ادبی، علمی و غیره، موضوعاتی هستند که ممکن است افراد با دیدگاه های متفاوت را در خوابگاه به چالش بکشانند. شرکت کردن در بحث های گروهی هر چقدر هم که ظاهری غیر رسمی داشته باشد، می تواند کمک زیادی به افزایش آگاهی انسان ها بکند. ما انسان ها تا زمانی که نقطه نظرات مختلفی را در یک زمینه نشنویم بر محق بودن خود در یک بحث ایمان داریم. اما یک نظر مخالف در یک بحث اتاقی در خوابگاه در تهران کمک می کند که به فکر فرو رفته و در مورد باورها و اعتقاداتمان در زمینه های مختلف تجدید نظر کینم.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها