مواجه با بیماری در خوابگاه دخترانه در تهران

بشرا یعقوبیان 1399/05/25 تعداد بازدید:‌ 242 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه تهران

مواجه با بیماری در خوابگاه دخترانه در تهران

شرایط اجتناب ناپذیر بیماری در خوابگاه دخترانه

جمله "پیشگیری بهتر از درمان است" یک جمله آشنا به گوش بسیاری از ماست. بدون شک هر یکی از ساکنین خوابگاه دخترانه تهران برای یکبار هم که شده در زندگی خود این جمله را شنیده اند. به راستی پیشگیری از بیماری ها از درمان آنها بسیار راحتتر است. با تمام این تفاسیر گاهی بیمار نشدن اجتناب ناپذیر است. بیمار شدن در خوابگاه پسرانه در تهران مقداری با شرایط بیماری در خانه متفاوت است. هر یک از ساکنین پانسیون و خوابگاه در زمان بیماری در منزل و کنار خانواده شرایط بیماری را راحتتر پشت سر گذاشته اند. اما این به معنی غیر قابل تحمل بودن شرایط بیماری در پانسیون پسرانه نیست.

خوابگاه پسرانه تهران

اقدامات لازم در زمان بیماری در پانسیون پسرانه

هر یک از ما با احساس ناخوشایند بیماری به خوبی آشنا هستیم. احساس عدم سلامتی حسی ناخوشایند و دلهره آور است. تجربه این حس در محیط پانسیون پسرانه و به دور از خانواده ممکن است بر ناخوشایندی آن بیفزاید. اما چنانچه در هر کاری روش مقابله ما با آن مناسب باشد نتیجه مناسبی از آن حاصل می گردد. در اینجا سعی داریم شما را با چند توصیه مهم در زمان بیماری در خوابگاه آشنا کنیم.

در میان گذاشتن احساس بیماری با یک دوست معتمد

به محض احساس درد و بیماری در پانسیون دخترانه تهران سریعا مشکل خود را با یک هم اتاقی یا دوست معتمد مطرح کنید. بدون شک ذهن یک فرد سالم از ذهن فردی که در شرایط درد و بیماری قرار دارد بهتر کار می کند. در این شرایط چنانچه بیماری شما اورژانسی باشد دوست شما در اسرع وقت با اوژانس تماس می گیرد. پرسنل اورژانس در اسرع وقت خود را به پانسیون شما می رسانند.

خوابگاه دخترانه در تهران

در دسترس بودن دفترچه بیمه در خوابگاه

در شرایط بیماری بسیاری از افراد به دلیل تحمل درد و ناراحتی درک خود را از واقعیات موجود از دست می دهند. در زمان مراجعه به بیمارستان و درمانگاه در زمان بیماری، فرد یکسری هزینه ها را متحمل می شود. این هزینه ها گاهی برای ساکنین اقامتگاه دخترانه در تهران سنگین هستند. برای این منظور چنانچه دارای دفترچه بیمه هستید حتما آن را برای مواقع ضروری در دسترس قرار دهید.

دوری از سایرین در صورت واگیر بودن بیماری

بدون شک دوری از دیگران در زمان مبتلا شدن به بیماری واگیردار در پانسیون دخترانه و پسرانه مسئولیتی اخلاقی است. گاهی افرادی که به یک بیماری واگیر نظیر سرماخوردگی و یا بیماری های واگیر دیگر مبتلا می شوند تنها به فکر بهبود خود هستند. این مساله یک خودخواهی بزرگ است و از نظر اخلاقی اصلا پسندیده نیست. زمان روبرو شدن با چنین بیماری در خوابگاه و پانسیون تمام سعی خود را در حفظ فاصله با دیگران به کار ببندید.

اقامتگاه پسرانه تهران

مصرف غذاهای سالم و مقوی در اقامتگاه دخترانه

آشپزی کردن در زمان بیماری در اقامتگاه پسرانه در تهران کاری دشوار است. در چنین شرایطی هم اتاقی های فرد بیمار باید تمام تلاش خود را در کمک به او به کار بگیرند. اما گاهی ممکن است فرد بیمار خود مجبور به آشپزی در اقامتگاه گردد. در چنین موقعیتی پختن غذاهای مفید و نسبتا ساده مانند سوپ تا حد زیادی به تامین مواد مغذی مورد نیاز فرد بیمار در خوابگاه کمک می کند.

استراحت در خوابگاه در زمان بیماری

بسیاری از بیماری های ساده ای که در خوابگاه به آنها مبتلا می شویم با استراحت و تغذیه مناسب بهبود می یابند. بنابراین استراحت در زمان بیماری را نادیده نگیرید. چند روز از محل کار و یا دانشگاه مرخصی گرفته و در پانسیون پسرانه به استراحت بپردازید. این استراحت کوتاه تا حد زیادی قوای شما را برای ادامه فعالیت هایتان تجدید خواهد کرد.

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون

دیدگاه‌ها