معرفی خواب اینجا

بشرا یعقوبیان 1396/08/21 تعداد بازدید:‌ 226 دسته‌بندی: خوابگاه

معرفی خواب اینجا

دردسرهای دانشجویی:

دوره دانشجویی شاید جذاب ترین و پرشورترین دوره در زندگی هر دانشجو باشد که باعث خلق خاطرات بسیار شیرین و به یاد ماندنی می شود. بارها از زبان فارغ­ التحصیلان دانشگاهی شنیده ایم که دوره دانشجویی تکرار نشدنی ترین لحظات زندگی را تشکیل می­دهند اما لازم است با یادآوری یک مصراع از حضرت حافظ که می فرماید " در جام جهان چو تلخ و شیرین به هم است" پرانتزی باز شود و اشاره ای داشته باشیم به روز­های نسبتآ سخت و تلخ زندگی دانشجویی که بی شک کنار آمدن با مشکلات و دردسرهای مربوط به خوابگاه از مهمترین آنها است. حتی تصور داشتن یک محیط نامناسب برای اقامت در شهری غریب، می تواند تمام خوشی های روزهای دانشگاه را به کاممان تلخ کند و شاید ناخوشایندترین قسمت ماجرا، دغدغه و دلواپسی هایی است که برای خانواده دانشجویان ایجاد می ­شود. به ویژه در شهرهای بزرگ مانند تهران، تحمل این مشکلات می­تواند بسیار دشوارتر باشد.

خوابگاه ارزان قیمت

معرفی خواب اینجا:

جای خوشحالی است که وبسایت خواب اینجا، بستر مناسبی جهت آشنایی با پانسیون، خوابگاه و اقامتگاه های دانشجویی را برای متقاضیان فراهم می کند و سبب می شود تا حدود زیادی بر مشکلات یافتن خوابگاه مناسب، غلبه کنند. وبسایت خواب اینجا به تازگی کار خود را زیر نظر پارک علم و فناوری آغاز کرده است و هدف آن  پوشش دهی تمام خوابگاه های خود گردان در کل کشور، ارائه اپلیکیشن موبایل با تمام امکانات وبسایت و سیستم رزرو خوابگاه می باشد. به طوری که در هر نقطه از ایران بتوانید به راحتی خوابگاه مناسب خود را پیدا کنید.

خوابگاه کارمندی در تهران

سخنی با متقاضیان خوابگاه:

خواب اینجا با یک دسته بندی هوشمند عینک بدبینی را از چشمان شما بر می دارد و در یافتن نزدیکترین خوابگاه به محل کار یا تحصیل شما، به یاریتان می­ آید و کار شما را در یافتن و انتخاب خوابگاه مد نظرتان از نظر امکانات رفاهی، آسان می­کند. شما با استفاده از چند دسته بندی ساده و در عین حال مهم مانند جنسیت، نوع خوابگاه و جست وجوی پیشرفته منطقه ای که شامل انتخاب استان، شهر، ناحیه و منطقه موردنظر است، بهترین خوابگاه را پیدا خواهید کرد؛ همچنین می­ توانید از فیلترهای امکانات خوابگاه برای جست و جوی هوشمندتر استفاده کنید. خواب اینجا از متقاضیان خوابگاه هزینه ای دریافت نخواهد کرد و تمام امکانات و خدمات خواب اینجا برای متقاضیان خوابگاه رایگان است.

اقامتگاه دانشجویی در تهران

متقاضیان گرامی با رجوع به وبسایت خواب اینجا و انتخاب گزینه " تماس با ما" می توانند در طول شبانه روز با تیم پشتیبانی خواب اینجا در ارتباط باشند. متقاضیان خوابگاه همچنین می توانند سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را بصورت آنلاین در صفحه وبسایت خواب اینجا به اشتراک بگذارند. تیم پشتیبانی خواب اینجا در اسرع وقت پاسخگوی متقاضیان خواهد بود. علاقمندان و متقاضیان خوابگاه می توانند از طریق شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام، توییتر و ... خواب اینجا را دنبال کنند. متقاضیان گرامی می توانند از طریق شماره های ثبت شده در صفحات شخصی خوابگاه با مسئولان خوابگاه تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند. خواب اینجا مسئولیتی در قبال خوابگاه های ثبت شده ندارد زیرا اطلاعات خوابگاه توسط مالک آن ثبت شده است.

پانسیون کارمندی

سخنی با مالکان خوابگاه:

 مالکان خوابگاه با استفاده از پنل مدیریتی که در اختیار آنها قرار می گیرد تمام اطلاعات خوابگاه خود را در سامانه ثبت می­کنند؛ همچنین امکان درج تصاویر و ویدیو برای معرفی بهتر و جذب کاربر وجود دارد.

با استفاده از پنل مدیریتی که در اختیار مالک خوابگاه قرار می گیرد، وی قادر خواهد بود اطلاعات مربوط به خوابگاه خود را ویرایش کند. همچنین با فعال کردن اشتراک ویژه اطلاعات خوابگاه در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شود و امکان دیده شدن توسط کاربر افزایش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت خواب اینجا مراجعه فرمائید.

دیدگاه‌ها