خوابگاه پسرانه رویال دربند

بشرا یعقوبیان 1399/04/22 تعداد بازدید:‌ 1071 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

خوابگاه پسرانه رویال دربند

هر هفته سامانه خواب اینجا براساس انالیز و آمارهای گوگل بهترین خوابگاه را به عنوان خوابگاه برتر هفته انتخاب میکند.این آمار براساس بیشترین بازدید،بیشتر ماندگاری کاربر در صفحه،بیشترین کلیک،بیشترین جستجو و… محاسبه می شود.در ادامه مطلب خوابگاه برتر این هفته خواب اینجا به اختصار توضیح خواهد داده شد.

معرفی خوابگاه پسرانه رویال دربند

موقعیت جغرافیایی خوابگاه پسرانه رویال دربند:

خوابگاه پسرانه رویال دربند واقع در خیابان دربند یکی از بهترین مکان های پایتخت قرار دارد. این خوابگاه در شمالی ترین مکان تهران با آب و هوایی بسیار عالی واقع شده است. علاوه بر مکان جغرافیایی بسیار مناسب آن، فضای سبز و دارای درختان زیبا در محیط این خوابگاه پسرانه، آرامش را در آن صد چندان می کند. فاصله نسبتا مناسب این خوابگاه از میدان تجریش سبب می شود که از طریق متروی تجریش، پایانه BRT تجریش و همچنین پایانه تاکسیرانی تجریش، خوابگاه پسرانه رویال دربند به تمامی نقاط تهران دسترسی آسانی داشته باشد.

خوابگاه پسرانه

امکانات خوابگاه پسرانه رویال دربند:

مسئولین خوابگاه پسرانه رویال دربند تمامی تلاش خود را به کار بسته اند که خوابگاهی با شرایط VIP و در حد یک هتل سه ستاره برای خدمت رسانی به متقاضیان خوابگاه پسرانه فراهم کنند. قدم اول و مهمی که در تاسیس این خوابگاه به کار برده شده است انتخاب یک مکان بسیار عالی و در کنار رودخانه تجریش است. آرامش و هوای مطبوع این منطقه دل هر فردی را برای اقامت گزیدن در آنجا به تپش می اندازد. این خوابگاه پسرانه دارای 150 نفر ظرفیت بوده که اسکان افراد در این خوابگاه بصورت گزینشی می باشد.

خوابگاه پسرانه تهران

از دیگر امکانات لوکس در خوابگاه پسرانه وریال دربند می توان به اتاق گیم، سالن مطالعه شیک و مجهز، رستوران، کافی شاپ و پایخانه اشاره کرد. چنین امکاناتی سبب می شود که این پانسیون پسرانه در حد یک هتل سه ستاره بنظر برسد. اطراف خوابگاه دارای بیش از 1000 متر فضای مشجر بوده و ین امر سبب می گردد که اتاق های خوابگاه پسرانه رویال دربند اتاق هایی نورگیر بوده و دارای چشم اندازی عالی باشند. آشپزخانه مجهز و شیک این خوابگاه پسرانه این امکان را برای آن دسته از عزیزانی که تمایل به آشپزی دارند فراهم کرده است. یکی دیگر از امکانات عالی این خوابگاه دارا بودن خشکشویی مرکزی در خوابگاه می باشد که کار شست و شوی لباس ها را بسیار آسان می کند.

خوابگاه دارای سیستم گرمایشی بصورت بخاری بوده و همچنین سیستم سرمایشی آن کولر آبی است. در تمامی نقاط خوابگاه اینترنت وای فای پرسرعت برای ساکنین این خوابگاه پسرانه در دسترس می باشد.

پانسیون دخترانه تهران  

اتاق های خوابگاه پسرانه رویال دربند:

این پانسیون پسرانه دارای اتاق های رویال، VIP و معمولی است که ظرفیت های آنها بین 1 و 2 و 4 و 6 و 8 و 10 نفر متغیر است. هر کدام از این اتاق ها دارای فضای باز و مناسب هستند که نهایت تلاش به کار رفته شده است که فضای آنها دلباز و آرامش بخش باشد.

خوابگاه پسرانه در تهران  

مدیریت و پرسنل خوابگاه پسرانه رویال دربند:

تمامی پرسنل خوابگاه پسرانه رویال دربند افراد متخصص و هتلدار هستند. این خوابگاه توسط مهندس شوقی مدیریت می گردد. این خوابگاه بصورت 24 ساعته دارای نگهبان است که این امر امنیت خوابگاه را در کنار دوربین های فعال واقع در اینجا دوچندان می کند. تمامی مکانهای خوابگاه بصورت روزانه نظافت و در صورت نیاز بصورت ساعتی ضدعفونی می گردند.

پانسیون پسرانه تهران  دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها