مجموعه خوابگاه های دخترانه شهید باکری

بشرا یعقوبیان 1401/03/23 تعداد بازدید:‌ 219 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

مجموعه خوابگاه های دخترانه شهید باکری

شهر تهران یکی از جذاب ترین اهداف مهاجرت برای ایرانیان سرتاسر کشور است. افراد از چهارگوشه کشور با اهداف مختلفی به شهر تهران مهاجرت می کنند. وجود امکانات مختلف در پایتخت و همچنین مواردی نظیر حضور دانشگاه های معتبر کشور در این شهر در کنار فرصت های کاری متنوعی که در تهران وجود دارد سیل مهاجرین را به این شهر روانه کرده است. در این میان افراد مهاجر نیاز به سکونتگاه و اقامتگاه های مناسب دارند. افراد در اقامتگاه های گوناگونی نظیر خانه اجاره ای، هتل، پانسیون، خوابگاه، مسافرخانه و غیره ساکن می شوند. یکی از جذاب ترین اقامتگاه ها برای تازه واردان به شهر تهران و سایر شهرها، سکونت در خوابگاه می باشد. مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده امکانی را برای خانم ها فراهم نموده است که بدون دغدغه داشتن سکونتگاهی امن و راحت در شهر تهران به فعالیت های خود بپردازند. 

مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده یک مجموعه خوابگاهی دخترانه با مدیریتی مشترک است که چهار عدد خوابگاه را با بهترین متدهای روز خوابگاهداری اداره می نمایند. این مجموعه خوابگاهی دخترانه کیفیت خدمات قابل ارائه خود را در اولویت قرار داده است و نسبت به خوابگاه های تحت نظارت خود نهایت سخت گیری را در مدیریت به کار می گیرد. مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده شامل خوابگاه های دخترانه ای می باشد که همه آنها در یک محدوده نزدیک به میدان انقلاب و خیابان آزادی تهران قرار دارند. در ادامه این مقاله بنا داریم این مجموعه خوابگاهی را به طور مفصل برای شما معرفی کنیم تا انتابی درست و اصولی برای محل اقامت خود در شهر تهران داشته و از مدت زمان اقامت خود در آن لذت ببرید.

خوابگاه دخترانه والعصر

به عنوان اولین خوابگاه از مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده، خوابگاه دخترانه والعصر را برای معرفی برگزیدیم. این خوابگاه دخترانه در تهران، میدان انقلاب، خیابان آزادی، جنب ایستگاه بی آر تی دکتر قریب، خیابان والعصر، پلاک ۶/۱ واقع شده است.

خوابگاه دخترانه والعصر

خوابگاه دخترانه والعصر

لوکیشن (موقعیت جغرافیایی) مناسب این خوابگاه مانند سایر خوابگاه های دخترانه موجود در مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده آن را به یک هدف جذاب برای سکونت تبدیل کرده است. سایر مزایای خوابگاه دخترانه والعصر عبارتند از:

- اینترنت پرسرعت نامحدود؛

- نزدیکی به مترو میدان انقلاب؛

- دسترسی آسان به چندین ایستگاه BRT؛

- طرف قرارداد با دانشگاه الزهرا، دانشگاه تهران و چندین دانشگاه مطرح دیگر (نظارت بر فعالیت خوابگاه از سوی هر یک از این دانشگاه ها)؛

- داشتن امکانات مناسبی نظیر تخت خواب و تشک های استاندارد، کمد شخصی، آسانسور، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، لباسشویی، لوازم آشپزخانه مناسب؛

- امنیت بالای خوابگاه به دلیل وجود سرپرستی 24 ساعته و همچنین حضور ساکنین تحصیلکرده؛

خوابگاه دخترانه والعصر

خوابگاه دخترانه والعصر

خوابگاه دخترانه باکری

دومین خوابگاهی که از مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده برای شما معرفی می شود، خوابگاه دخترانه باکری است. این خوابگاه نیز مانند تمامی خوابگاه های موجود در این مجموعه در بهترین موقعیت جغرافیایی (تهران، خیابان آزادی، جمالزاده شمالی، کوچه شهید بزمه، پلاک 20) قرار دارد.

خوابگاه دخترانه باکری

خوابگاه دخترانه باکری

خوابگاه دخترانه باکری نیز مانند خوابگاه دخترانه والعصر علاوه بر موقعیت خوب جغرافیاییی دارای مزایای دیگری می باشد. تعدادی از امکانات و مزایای خوابگاه دخترانه باکری عبارتند از:

- نزدیکی به مترو میدان انقلاب و ایستگاه های BRT موجود در این منطقه؛

- داشتن امکانات رفاهی مناسب مانند خشکشویی و لباسشویی، سالن غذاخوری، سالن مطالعه، کمدهای اختصاصی، وسایل گرمایشی و سرمایشی استاندارد و مناسب، اینترنت پرسرعت و غیره؛

- دستگاه انگشت زنی حضور و غیاب؛

خوابگاه دخترانه باکری

خوابگاه دخترانه شهید روشن

خوابگاه دخترانه شهید روشن سومین خوابگاه از مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده است که در این مقاله به معرفی و بررسی آنها پرداخته ایم. خوابگاه دخترانه شهید روشن در با قرار داشتن در جمالزاده جنوبی و نبش کوچه دانشور موقعیت مناسبی را برای دانشجویان و کارمندان ساکن در آن جهت دسترسی به مرکز شهر فراهم نموده است.

خوابگاه دخترانه شهید روشن

این خوابگاه با داشتن ظرفیت 70 نفری محیطی بسیار امن و همراه با آرامش را برای ساکنین خود فراهم نموده است. تعداد کم ساکنین خوابگاه دخترانه شهید روشن محیط این خوابگاه را به محیطی کاملا دوستانه و حتی خانوادگی تبدیل کرده است. امکانات رفاهی این خوابگاه نیز شامل موارد زیر است:

- نزدیکی از مترو میدان انقلاب و ایستگاه های BRT موجود در این ناحیه؛

- اینترنت پرسرعت و نامحدود؛

- سرپرستی 24 ساعته؛

- دارا بودن وسایل گرمایشیو سرمایشی مناسب، سالن مطالعه، کمدهای اختصاصی، لباسشویی و خشکشویی و غیره؛

خوابگاه دخترانه شهید روشن

خوابگاه دخترانه شهید روشن

خوابگاه دخترانه شهید روشن

خوابگاه دخترانه شهید روشن

 

خوابگاه دخترانه فاطمی

خوابگاه دخترانه فاطمی آخرین خوابگاهی است که در مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده مورد بررسی قرار می گیرد. این خوابگاه با واقع شدن در خیابان کارگر شمالی و خیابان سیندخت یکی از بهترین لوکیشن ها را برای خوابگاه دخترانه دارا می باشد. از طرفی دیگر ای خوابگاه دخترانه امکانات مشابهی با سایر خوابگاه های موجود در مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده دارد که بیان مجدد آنها تکرار مکررات است. بر همین اساس در ادامه این مقاله به مهمترین مزایای مشترک در بین همه خوابگاه های موجود در این مجموعه می پردازیم.

خوابگاه دخترانه فاطمی

خوابگاه دخترانه فاطمی

خوابگاه دخترانه فاطمی

خوابگاه دخترانه فاطمی

موقعیت جغرافیایی عالی، بزرگ ترین مزیت مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده!

شهر تهران را بسیاری از افراد، اقیانوس تهران می نامند. زیرا این هر به قدری بزرگ و گسترده است که رفتن از یک گوشه آن به گوشه ای دیگر ممکن است ساعت ها وقت به خود اختصاص دهد. با این وجود بسیاری از مراکز مهم اداری و آموزی و همچنین شرکت های غیر دولتی معمولا در مرکز شهر متمرکز شده اند. به قول یک دوست: در شهر تهران اگر به خیابان آزادی و میدان انقلاب دسترسی داشته باشید این شهر را در دستان خود دارید! خوشبختانه مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده این امکان را برای ساکنین خود فراهم نموده است که در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر ساکن شوند.

سکونت در خیابان های اطراف میدان انقلاب اسلامی مزایای بیشماری به همراه دارد. از این جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- دسترسی به تمام نقاط شهر با استفاده از مترو، BRT، تاکسی و ون های موجود در میدان انقلاب اسلامی؛

- دسترسی آسان به کتابفروشی ها و اغذیه ای های موجود در این حوزه که برای دانشجویان و کارمندان بسیار مهم است؛

- دسترسی آسان به دانشگاه های مختلف بدون نیاز به هزینه رفت و آمد اضافی؛

- دسترسی آسان به پارک های بزرگی مانند پارک لاله که برای گذراندن اوقات فراغت گزینه مناسبی می باشد؛

- مدیریت مشترک خوابگاه های مختلف مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده که موجب افزایش دقت در هر مورد جزئی می شود،

- نظافت روزانه در همه خوابگاه های مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده؛

- سرپرستی 24 ساعته در تمامی خوابگاه های مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده؛

- دارا بودن اتاق هایی با ظرفیت های مختلف که موجب در دسترس بودناقامتگاه برای تمامی افراد با بودجه های مختلف می گردد؛

- امکان اسکان مهمان؛

سخن پایانی

مجموعه خوابگاه های دخترانه جمالزاده با هدف اسکان دانشجویان، کارمندان و تمامی افرادی که نیاز به اقامتگاهی امن و در دسترس دارند، دایر شده است. مدیریت این مجموعه همواره دغدغه مندی خود را نسبت به اسکان بانوان و تامین امنیت و آسایش آنها دارا می باشد. هر یک از خوابگاه های موجود در این مجموعه در حالی که وجوه مشترک فراوانی دارند، دارای مشخصات خاص خود نیز هستند که این مساله حق انتخاب های فراوانی را در دسترس متقاضیان قرار می دهد. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها