مبارزه با تنبلی شخصی در خوابگاه پسرانه در تهران

بشرا یعقوبیان 1400/12/28 تعداد بازدید:‌ 254 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

مبارزه با تنبلی شخصی در خوابگاه پسرانه در تهران

واژه تنبلی ممکن است برای هر کس معنای متفاوتی داشته باشد. بسیاری از ما از دوران کودکی با این کلمه آشنا شده ایم. آن زمان که در مدرسه به دلیل انجام ندادن یکی از تکالیفمان به تنبلی محکوم می شدیم، هیچ فکر نمی کردیم که این واژه به این اندازه بتواند زندگی ما را تحت الشعاع قرار دهد. می توان ادعا کرد که حجم زیادی از مشکلات افراد بزرگسال، از تنبلی تشخیص داده نشده در آنها منشا می گیرد. تنبلی افراد مختلف از جمله ساکنین خوابگاه پسرانه در تهران و سایر افراد به تنهایی می تواند راه رسیدن به بسیاری از اهداف را مختل سازد. تنبلی حالتی در افراد است که موجب می شود همه یا بخشی از امور زندگی آنها دست نیافتنی به نظر برسد. 

خوابگاه پسرانه در تهران

تنبلی در خوابگاه پسرانه در تهران 

تنبلی افراد در خوابگاه پسرانه در تهران می تواند به آینده و اهدافی که در آنها دارند، صدمات جبران ناپذیری وارد کند. هدف بزرگ بسیاری از ساکنین خوابگاه پسرانه تهران و سایر دانشجویان، دستیابی به موفقیت های بیشتر در حوزه علم و پیشرفت علمی است. این در حالی است که در برخی افراد داشتن حس تنبلی و بها دادن به آن بیش از آنچه که نیاز است، موجب می گردد که این اهداف هر گز تحقق نیابند. تنبلی در خوابگاه پسرانه تهران و هر مکان دیگری، یکی از عوامل مهم و اثرگذار در انگیزه آنها برای شروع یک فعالیت جدید و یا تمام کردن یک فعالیت قدیمی و نیمه کاره می باشد. تعداد زیادی از ساکنین خوابگاه دانشجویی و کارمندی را جوانان تشکیل می دهند که تنبلی در آنها می تواند به راحتی آینده زندگیشان را متحول سازد و به سمت و سوی نامعلومی ببرد. بنابراین تنبلی در خوابگاه پسرانه به خودی خود یک معضل به شمار می آید که باید در راه درمان آن قدم برداشت. 

خوابگاه پسرانه

مبارزه با تنبلی در خوابگاه پسرانه در تهران و رهایی از آن

مبارزه با تنبلی در خوابگاه پسرانه در تهران اولین و مهمترین قدم در راه دستیابی به اهداف مختلف در بین افراد است. تنبلی یک حس درونی است و در بسیاری موارد به وسیله احساسات دیگر درونی کنترل و یا تشدید می شود. بطور مثال یکی از دلایل اصلی عدم شروع کارها و تنبلی کردن در خوابگاه تهران و سایر مکان ها، داشتن حس کمالگرایی در فرد است. افراد کمالگرا اگرچه نقشه ها و برنامه های کامل و بی نقصی در ذهن خود دارند اما به دلیل حس کمالگرایی که در آنها وجود دارد این اهداف دست نیافتنی به نظر می رسند و همین عامل به بروز تنبلی و عدم شروع کارها می انجامد.

یکی دیگر از دلایل تنبلی با منشا درونی، عدم اعتماد بنفس کافی در بین افراد است. ساکنین خوابگاه پسرانه تهران به دلیل نداشتن اعتماد به نفس ممکن است به ورطه تنبلی افتاده و در گره غیر قابل گشایش شروع امور گیر کنند. این ها و ده ها حس درونی و عوامل بیرونی دیگر می توانند زمینه ساز و تقویت کننده تنبلی در افراد باشند. مبارزه با تنبلی در افراد می تواند با متعادل کردن این حس های درونی شروع شود. با متعادل شدن احساسات درونی ساکنین خوابگاه در تهران، زمینه برای شروع یک کار جدید و از بین رفتن تنبلی و کرختی فراهم می گردد.

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها