فرار از کسالت در پانسیون پسرانه تهران

بشرا یعقوبیان 1399/12/06 تعداد بازدید:‌ 249 دسته‌بندی: پانسیون دانشجویی

فرار از کسالت در پانسیون پسرانه تهران

چرا یک فضا برای ما کسل کننده می شود؟

پانسیون پسرانه تهران یکی از مکان هایی است که همواره افراد از فضای کسالت بار آن در روزها و ساعت هایی از هفته معترض هستند. پانسیون پسرانه و دخترانه به عنوان اقامتگاه دانشجویی و کارمندی، دارای مشخصات خاص خود و متفاوت با سایر اقامتگاه ها هستند. اما پیش از آنکه بخواهیم به علل کسالت بار بودن اینگونه اقامتگاه خودگردان دانشجویی و کارمندی بپردازیم لازم است بطور کلی در مورد کسالت بار بودن برخی از فضا ها با یکدیگر صحبت کنیم. بطور کلی فضایی را می توان کسالت بار دانست که افراد نتوانند مدت زمان طولانی در آن حضور داشته باشند بدون اینکه از فضای آن خسته نشوند.

خوابگاه دخترانه تهران

مشخصه اصلی بسیاری از مکان ها و محل اقامت های اینچنینی وجود ارتباطی غیر صمیمی بین ساکنین آن است. شاید همین جای کار به نکته بسیار مهمی رسیده باشیم. بله درست حدس زدید. به دلیل اینکه ساکنین خوابگاه دخترانه در تهران و دیگر شهرها همواره در حال عوض شدن و آمد و رفت هستند، به وجود آمدن جوی صمیمی و دوستانه در مدت زمان کوتاه به ندرت اتفاق می افتد. همین مساله باعث می شود که فضای خوابگاه در تهران و شهرهای دیگر به فضایی کسالت بار تبدیل شده است که افراد از حضور دایمی در آن فرار می کنند.

چگونه از کسالت در پانسیون پسرانه تهران فرار کنیم

همه ما و کسانی که سابقه اقامت در پانسیون دانشجویی و کارمندی را دارند، کمابیش با جو حاکم بر آن آشنایی داریم. جوی که تا حد زیادی به خلق و خوی ساکنین یک اتاق در خوابگاه پسرانه تهران بستگی دارد. گاهی دیده می شود که در یک اقامتگاه دخترانه ارزان با وجود امکانات کم اما چون خلق و خوی افراد مناسب است و خیلی خوب می توانند با یکدیگر کنار بیایند، هرگز کسالت و خستگی در بین آنها اتفاق نمی افتد. از طرفی دیگر چه بسا خوابگاه، پانسیون و اقامتگاه های با بیشترین امکانات ولی به دلیل نامناسب بودن و غیر صمیمی بودن افراد با یکدیگر جوی کسل کننده و عاری از نشاط را دارند.

پانسیون پسرانه تهران

بنابراین در وهله اول برای فرار از کسالت در پانسیون پسرانه تهران و هر اقامتگاه دیگری باید به دنبال یافتن هم اتاقی های خوب باشیم. این مورد خود به تنهایی می تواند تحمل بدترین شرایط را برای ما آسان کند. هم اتاقی خوب و صمیمی در لحظات شادی با یکدیگر بهترین خاطرات را می سازند و زمانی که یکی از افراد اتاق در پانسیون دخترانه و پسرانه غمگین و ناراحت است تمام تلاش خود را جهت تغییر روحیه او به کار می گیرند.

داشتن برنامه های تفریحی شخصی و گروهی بهترین راه فرار از کسالت در خوابگاه

پانسیون پسرانه تهران اقامتگاهی برای افرادی است که دارای مشغله های مختلف شخصی هستند. درس خواندن و پژوهش در زمینه های مختلف برای دانشجویان و داشتن دغدغه های شغلی بی شمار برای کارمندان می تواند استرس های عمیق و مزمنی را به همراه داشته باشد. تک تک این استرس و دغدغه ها می توانند روی یکدیگر تلنبار شده و کسالت و دلمردگی را به همراه داشته باشند. شاید یکی از بهترین کارهایی که می توان برای فرار از این وضعیت انجام دارد، برنامه ریزی کردن برای داشتن تفریحات فردی و گروهی در خوابگاه پسرانه و خوابگاه دخترانه تهران است.

اقامتگاه دخترانه در تهران

این برنامه های تفریحی می توانند در قالب تفریحات درون خوابگاهی نظیر فیلم دیدن دسته جمعی، پانتومیم، خواندن گروهی کتاب و برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب، فیلم و انواع دیگر تفریحات باشند. از طرفی دیگر ساکنین اقامتگاه تهران و دیگر شهرها می توانند تفریحاتی گروهی برای بیرون از خوابگاه تدارک ببینند. رفتن به کوهنوردی، پیاده روی، سینما، خرید کردن دسته جمعی و بسیاری دیگر از تفریحات گروهی سالم برای خارج از پانسیون قابل انجام هستند. بدون شک فرار از کسالت در اقامتگاه پسرانه راهی است که باید برای آن برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها