شکل گیری دوستی های عمیق در خوابگاه دخترانه

بشرا یعقوبیان 1401/05/31 تعداد بازدید:‌ 145 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

شکل گیری دوستی های عمیق در خوابگاه دخترانه

انسان موجودی بلفطره اجتماعی است. همه انسان ها اعم از درون گرا و برون گرا، در برهه های مختلفی از زندگی خود تمایل به برقراری ارتباط با دیگران در فازهای مختلف دارند. یکی از مهمترین روابط انسانی، روابط دوستانه است. کمتر کسی را می توان یافت که بتواند ادعا کند تاکنون در زندگی خود روابط دوستانه را تجربه نکرده است. انسان ها در شکل گیری روابط خانوادگی و فامیلی خود تقریبا حق انتخابی ندارند. اما برقراری رابطه دوستانه چیزی است که به طور کامل در حوزه اختیارات خود افراد قرار دارد. در خوابگاه دخترانه و سایر انواع خوابگاه کارمندی و دانشجویی، برقراری روابط دوستانه یکی از روتین های زندگی در اینگونه مکان هاست. در واقع در یک خوابگاه دخترانه به همان اندازه که ساکنین از خانواده خود دور هستند به همان میزان می توانند روابط دوستانه نزدیکی با هم خوابگاهی های خود شکل دهند. 

روابط دوستانه در خوابگاه دخترانه تهران می تواند شروع اتفاقات زیبا و خوشایند افراد در این مکان باشد. بسیاری از افراد با دور شدن از خانواده و ساکن شدن در خوابگاه دخترانه تهران دچار احساس غربت شدیدی شده و ممکن است بر اثر همین حس، زندگی کردن در خوابگاه برای آنها خوشایند نباشد. این در حالیست که زندگی در خوابگاه دخترانه با شکل گیری دوستی های عمیق و باارزشی که در بین افراد شکل می گیرد می تواند تداعی کننده فضای خانوادگی افراد باشد. بهرحال افراد ساکن در خوابگاه دخترانه در تهران و سایر شهرها اکنون از خانواده خود و دوستان سابقشان دور هستند و از طرفی دیگر به داشتن روابطی درست با افرادی مناسب نیاز دارند. چه چیزی بهتر از این که این روابط از طریق دوستی های سالم و عمیق با هم اتاقی ها در خوابگاه دخترانه پر شود.

دوستی های عمیق در خوابگاه دخترانه ادامه دار هستند!

دوستی های عمیقی که در خوابگاه دخترانه تهران شکل می گیرند گاها تا آخر عمر افراد ادامه دارند. زندگی کردن افراد در کنار یکدیگر در خوابگاه می تواند به راحتی زمینه ساز شکل گیری روابط عمیق باشد. همین در کنار یکدیگر زندگی کردن در خوابگاه اگرچه ممکن است گاهی موجب تنش بین افراد شود ولی در بسی از مواقع روابطی چنان عمیق را در بین دوستان هم خوابگاهی شکل میدهد که این روابط بعد از ترک کردن خوابگاه هم ادامه دارد. ساکنین خوابگاه دخترانه و هر نوع خوابگاه دانشجویی دیگری برای چندین سال محدود در کنار یکدیگر زندگی می کنند و پس از آن هرکس به شهر یارخود بازمی گردد. اگر روابط دوستانه شکل گرفته در خوابگاه دخترانه عمیق باشد حتی پس از این جدایی و دور شدن افراد از یکدیگر، این روابط ادامه خواهد داشت و چه بسا روابط دوستانه عمیق به رفت و آمد خانوادگی تبدیل شود.

یکی از دلایلی که می تواند دوستی های خوابگاه را عمیق و ادامه دار کند داشتن همدلی در بین ساکنین خوابگاه است. همدلی کردن افراد با یکدیگر در خوابگاه تهران بیش از هر چیز دیگری می تواند روابط بین آنها را به روابطی زیبا و باارزش تبدیل کند. دوستی های عمیق در خوابگاه دخترانه تهران یکی از ارزشمندترین یادگاری هایی است که هر کس می تواند با خود از خوابگاه ببرد. صد البته که شکل گیری روابط دوستانه عمیق و باارزش در خوابگاه دخترانه و هر مکان دیگری یک فداکاری دوطرفه را طلب می کند. هر دوی افرادی که تمایل دارند در خوابگاه یا هر مکان دیگری دوستی های بزرگ را شکل دهند می بایست از خود فداکاری و گذشت نشان دهند. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها