زندگی در خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1398/09/26 تعداد بازدید:‌ 268 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

زندگی در خوابگاه پسرانه
اقامت در خوابگاه پسرانه:

اقامت در خوابگاه، چه برای کسانی که زندگی را سخت می گیرند و چه برای آن دسته که اتفاقات مختلف زندگی را چندان مهم نمی دانند، مزیت های متفاوت و فراوانی به دنبال دارد. برای نمونه، افراد وابسته را مستقل می کند. افراد ولخرج را متعادل می کند. افراد پرخاشگر را آرام می کند. افراد بی صبر را صبور می کند و هزاران خلق و خوی عجیب دیگر را سروسامان می بخشد. البته ممکن است در مواردی این مزیت ها به چالش کشیده شود و ساکنین  اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه پسرانه در تهران  و خوابگاه دخترانه، دچار برخی مشکلات شوند یا رفتارهای نامتعارف آن ها شدیدتر شود. به هرحال خوابگاه و شرایط زندگی در آن بر احوال و رفتار ساکنین تأثیر زیادی خواهد داشت. هرچه مدت اقامت طولانی تر باشد، به طبع این اثرات و تغییر ناشی از آن نیز بیشتر خواهد بود. به طوری که ممکن است فردی که روز اول به خوابگاه پا گذاشته با فردی که بعد از سه یا چهار سال خوابگاه را ترک می کند، یک دنیا تفاوت داشته باشد. چه بسا این تفاوت ها بر اساس انتخاب فرد ممکن است سازنده یا مخرب باشند. اما قطع به یقین، برای بیشتر ساکنین مزیت زندگی در خوابگاه های پسرانه و دخترانه بسیار بیشتر از مضرات آن است. در این مطلب به یکی از مزیت های مهم زندگی در خوابگاه، اقامتگاه و پانسیون دانشجویی تهران و سایر شهرها پرداخته شده است.

خوابگاه دخترانه تهران
اهمیت کسب مهارت و درآمد:

امروزه تقریبأ بر هیچ کس پوشیده نیست که با گرفتن یک مدرک خشک و خالی، نمی توان کسب درآمد داشت. همین موضوع باعث بزرگتر شدن روز به روز معضل بیکاری در جامعه ما شده است. چهارسال تحصیل در دانشگاه به امید تخصص پیداکردن در یک رشته خاص در بین جوانان تقریبأ به یک رویا تبدیل شده که علت آن ضعف های گسترده و شدید در نظام آموزشی و فراهم نکردن شرایط شغلی برای فارغ التحصیلان در رشته های مختلف است. گذشته از این حرف ها، نسل جوان که خوب می داند، نه تنها از تعداد این مشکلات و معضلات کم نخواهد شد، بلکه روز به روز به آن ها نیز اضافه می شود. خب چاره ی کار کجاست؟ یک جوان نسل امروز بعد از اتمام تحصیلات و تحمل شرایطی مانند دوری از خانواده، تحمل زندگی در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون پسرانه  یا حتی خوابگاه های دولتی، باید از چه طریقی گلیم خود را از آب بیرون بکشد؟ پاسخ تمام این سوالات و دیگر سوالات مشابه ” کسب مهارت” است. گاهی این کسب مهارت ممکن است بسیار زمان بر و پرهزینه باشد، گاهی نیز فقط کافی است از افراد اطراف خود مانند هم اتاقی ها، چیزهایی یاد گرفت.

خوابگاه دخترانه
مهارت های درآمدزا در خوابگاه پسرانه:

چهارسال زندگی در خوابگاه های پسرانه و دخترانه زمان بسیار زیادی برای کسب یک مهارت است. در خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه پسرانه تهران  و دیگر شهرها افرادی سکونت دارند که می توانند بدون هیچ چشم داشتی، مهارت های خود را به دیگران بیاموزند. یا گاهی ممکن است در ازای یاددهی مهارت های خود به دیگران، کسب درآمد داشته باشند که هم منفعتی ببرند و هم مهارت خود را با قیمتی بسیار پایین تر از بیرون، به اطرافیان خود در خوابگاه بیاموزند. مهارت هایی مانند یادگیری موسیقی، یادگیری زبان های مختلف مانند انگلیسی، مهارت های مربوط به برنامه نویسی و… را در خوابگاه می توان کسب کرد که این آموزش ها ممکن است باعث ایجاد تیم های قوی و شروع استارتاپ های عالی و نهایتا درآمدزایی باشد.

خواب اینجا

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه دخترانه تهران،خوابگاه پسرانه تهران،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه،پانسیون پسرانه از تمامی کشور میتوانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها