زندگی با افراد خودرأی

بشرا یعقوبیان 1398/12/11 تعداد بازدید:‌ 217 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه تهران

زندگی با افراد خودرأی
در برابر افراد خودرأی مرزهای مشخصی تعیین کنید:

آشنایی با افراد جدید در خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه در تهران و سایر شهرها به همان اندازه که می تواند جالب باشد، به همان میزان نیز ممکن است دردسر ساز و یا غیرقابل تحمل باشد. به ویژه زمانی که با یک فرد خودخواه و خودرأی هم اتاقی می شوید، شرایط سخت و آزار دهنده ای را تجربه خواهید کرد. آدم های خودخواه معمولاً فکر می کنند که لازم نیست از کسی اجازه بگیرند یا اینکه ایرادی ندارد اگر مزاحم زمان و فضای فرد دیگری شوند. اما شما نباید تسلیم چنین افرادی شوید. زیرا اگر در مورد چیزی که تحمل می کنید و نمی کنید محکم و قاطع باشید، آن ها به سرعت می فهمند که نمی توانند به شما زور بگویند. برخورد با انسان های ضعیف و یا انسان هایی که اعتماد به نفس پایین دارند، افراد خودرأی را خودخواه تر می کند. یکی از مسائلی که می تواند جو اتاق را برای ساکنین بدتر کند، تأیید کارها و حرف های افراد مغرور است. زیرا برخی از ساکنین جهت جلوگیری از برخوردهای ناخوشایند افراد خودخواه سعی می کنند حرف ها و کارهای این دسته از ساکنین خوابگاه دخترانه و پانسیون پسرانه تهران و دیگر شهرها را تأیید کنند. اما این کار صرفأ باعث رودارتر شدن آنان می شود. پس تلاش کنید که صادق باشید و کارهایی که در نظر شما ناپسند است، تأیید نکنید. صداقت و شفافیت شما به آن ها نشان می دهد که شما کسی هستید که می توان به شما اعتماد کرد، نه اینکه تحت تأثیرتان قرار داد.

خوابگاه تهران

واقعیت را مبنای عمل خود قرار دهید:

آدم های خودخواه به صورت ذاتی اعتماد به نفس بسیار بالا و در عین حال کاذبی دارند. متأسفانه حس درونی و درک این دسته از افراد مبنی بر این است که از بقیه اطرافیان و به ویژه هم اتاقی های خود در خوابگاه دخترانه و اقامتگاه دانشجویی پسرانه بهتر و برتر هستند. در مرحله اول تلاش کنید اتاق خود را عوض کنید. اگر این کار برای شما و دیگر هم اتاقی ها مقدور نبود، هوشمندانه برخورد کنید و نگذارید رفتار ناخوشایند یک نفر تمام لحظات خوش خوابگاه را برایتان دشوار کند. در چنین شرایطی شما و دیگر اطرافیان افراد خودرأی باید با درخواست های صادقانه و مؤدبانه طرز فکر آنان را تغییر دهید و یا به هر شیوه ی دیگری تلاش کنید تا فرد را متوجه رفتارهای ناخوشایندش کنید. این کار ممکن است به طرف مقابل شما بربخورد، اما به هرحال با واقعیت رفتار خود روبه رو خواهد شد.

پانسیون در تهران

اگر فرد به رفتارهای شما پاسخ مثبت نشان داد و به عبارتی پذیرای تغییرات هرچند در سطح پایین بود، می توانید با او دوست شوید. البته هرگز کارهای کوچک او را مورد تحسین قرار ندهید. اما می توانید با وی وقت بگذرانید و زمانی را صرف کنید تا متوجه شود که چگونه فردی است. در خوابگاه دانشجویی دخترانه و پسرانه وجود چنین افرادی دور از انتظار نیست. اما اگر شما با رفتارهای ذاتی و پنهانی چنین افرادی آشنا باشید، وضعیت بهتری را تجربه خواهید کرد. زیرا شرایط را به نحو بهتری کنترل خواهید کرد. این تلاش شما می تواند رفتارهای منفی فرد خودرأی را نیز کاهش دهد.

خوابگاه تهران

 

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه دخترانه تهران،خوابگاه پسرانه تهران،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها