روزهای سرد زمستانی و گرمای صمیمیت در خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1399/10/15 تعداد بازدید:‌ 193 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

روزهای سرد زمستانی و گرمای صمیمیت در خوابگاه پسرانه

زمستان و هزار و یک دلیل برای صمیمیت در خوابگاه!

خوابگاه پسرانه و هر اقامتگاه دیگری را ساکنین آن روح و وجود می بخشند. بدون شک بدون حضور انسان ها، تمامی مکان های دنیا در نظر چندان تفاوتی ایجاد نمی کنند. انسان ها با حضور گرم خود به یک مکان بدون روح، چنان صمیمیتی می بخشند که آن را به بهترین مکان های دنیا تبدیل می کنند. فصل زمستان به خودی خود می تواند فصلی دلگیر باشد. این مساله حتی ریشه علمی هم دارد. دسترسی کمتر به نور خورشید رد این فصل به مرور زمان باعث تغییر حالات روحی انسان ها می شود. اما در خوابگاه پسرانه در تهران اوضاع به شکل دیگری در حال رقم خوردن است.

خوابگاه پسرانه

زمستانی که بعد از فصل زیبا و رنگی پاییز می آید، شب های طولانی این فصل جذاب را از آن به ارث برده است. تا ماه اسفند هنوز هم می توان شاهد طولان بودن شب ها بود. این خود برای ساکنین پانسیون پسرانه و دخترانه یک موهبت است. آنها فرصت بیشتری را برای گذراندن زمان و گفت و گو با دوستان و هم اتاقی های خود در خوابگاه دخترانه تهران دارند. این مساله زمانی اهمیت پیدا می کند که ما پی می بریم که وجود صمیمیت در اقامتگاه پسرانه و اقامتگاه دخترانه از ارکان اصلی زندگی بهتر در اینگونه مکان ها است.

زمستان سرد را با جمع های دوستانه در خوابگاه سر می کنیم!

خوابگاه پسرانه و کرسی های قدیمی خانه مادربزرگ ها ممکن است چندان تصویر مشابهی به انسان ندهند. اما گرما و صمیمیتی که ما در زیر کرسی های خانه های قدیمی احساس می کردیم، بدون شک از گرمای وجود ساکنین بود و کرسی می توانست فقط یک بهانه زیبا باشد. اکنون در خوابگاه دانشجویی و خوابگاه کارمندی، تجربه این حس با داشتن هم اتاقی هایی گرم و صمیمی دور از انتظار نیست. ساکنینی که بعد از یک روز سخت کاری و یا تحصیلی به پانسیون خودگردان و دولتی برمی گردند، چایی تازه دم و صحبت های صمیمی در انتظارشان است. این جو صمیمی تا حد زیادی می تواند تنش های روزانه افراد را از آنها دور کند.

خوابگاه دخترانه

خوابگاه دانشجویی تهران و دیگر شهرها هر ساله شاهد حضور افراد مختلف هستند. چهار فصل سال ساکنین اینگونه اقامتگاه ها در آنجا حضور دارند و آنجا را شبیه به خانه و مامن خود می بینند. نیمه دوم سال اما همیشه حس و حال خوابگاه و پانسیون متفاوت است. بیشتر افراد به محض تاریک شدن هوا ترجیح می دهند به محل اقامت خود مراجعه کنند. در زمستان و پاییز که روزها کوتاه و شب ها طولانی هستند، ساعت هایی که ساکنین خوابگاه پسرانه در کنار یکدیگر در خوابگاه هستند بیشتر است. این مساله خود به خود می تواند در عمیق تر شدن روابط این افراد و ایجاد صمیمت بین آنها بسیار تاثیرگذار باشد.

سرگرمی های ساکنین خوابگاه پسرانه در شب های زمستانی!

خوابگاه پسرانه در تهران هرساله شاهد حضور افراد با خلق و خو های مختلف است. هر کس دوست دارد اوقات فراغت خود را با روش باب میل خود سپری کند. سرگرمی های ساکنین خوابگاه پسرانه در شب های زمستانی می تواند متفاوت باشد. یک نفر ممکن است هیچ علاقه ای به حضور در جمع نداشته باشد و یک گوشه ای برای خود بنشیند و کتاب بخواند. نفر دیگری بر روی تخت خود دراز می کشد و با هدفون یک آهنگ و یا پادکست گوش می دهد. اما تعداد بیشتری از ساکنین اقامتگاه پسرانه علاقه مند به معاشرت با دوستان خود هستند. با دوستان خود به تماشای فیلم و یا فوتبال می نشینند. در این بین تخمه ای می خورند و چایی دم می کنند و از مصاحبت با یکدیگر لذت می برند.

خواب اینجا
 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها