دلنشین کردن فضای اتاق در پانسیون دخترانه با چند راهکار ساده

بشرا یعقوبیان 1401/11/01 تعداد بازدید:‌ 22 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه

دلنشین کردن فضای اتاق در پانسیون دخترانه با چند راهکار ساده

زندگی در هر مکان و موقعیتی قوانین و اصول خاص خود را دارد. زندگی در پانسیون دخترانه و تمامی پانسیون دانشجویی و کارمندی دیگر نیز به همین شکل است. زندگی در یک پانسیون دخترانه دست و بال افراد برای تغییر دکوراسیون اساسی را می بندد. به همین دلیل است که معمولا فضای داخلی همه اتاق ها در یک پانسیون دخترانه کمابیش شبیه یکدیگر هستند. البته می توان ادعا کرد که این شرایط برای سایر پانسیون ها نیز صدق می کند. یک اتاق را در نظر داشته باشید که بر حسب ظرفیتی که دارد تعدادی تخت خواب دو طبقه در آن قرار داده شده است. بر روی این تخت خواب ها در برخی از پانسیون ها تشک و در برخی دیگر فاقد تشک می باشند. سپس یک شلف یا کمد دیواری برای قرار دادن کتاب ها و سایر وسایل وجود دارد. در برخی از پانسیون دخترانه یک کمد برای قرار دادن لباس نیز به افراد تعلق می گیرد. پنجره اتاق ها به وسیله یک پرده پوشانده شده و فضای کف اتاق به کمک موکت، مفروش شده است. این یک نمای کلی از اتاق های پانسیون دخترانه در تهران و سایر پانسیون ها را نشان می دهد.

پانسیون دخترانه

اگرچه در یک نگاه کلی وسایل قرار داده شده در اتاق های پانسیون دخترانه تامین کننده نیازهای آنها می باشد، اما واقعیت این است که این وسایل فقط نقش برطرف کننده نیازهای اساسی را دارند و هیچ وسیله ای که فضای اتاق را دلنشین کند در اتاق پانسیون دخترانه و سایر پانسیون ها دیده نمی شود. در چنین شرایطی وظیفه خود ساکنین پانسیون دخترانه است که فضای اتاق را با دنبال کردن چندین کار ساده و عملی تغییر داده و حضور در آن را دلنشین نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا چندین راهکار ساده اما عملی را برای دلنشینن کردن فضای اتاق در پانسیون دخترانه به شما معرفی کنیم.

پانسیون دخترانه

7 راهکار ساده برای دلنشین کردن فضای اتاق در پانسیون دخترانه

زندگی در هر مکان و موقعیتی چنانچه همراه ب حس خوب باشد، می تواند قشنگ ترین لحظات را برای ما رقم بزند. زندگی در پانسیون دخترانه تهران و سایر پانسیون دانشجویی و کارمندی نیز سرشار از خاطرات و حساسات خوب است. اما با به کار بردن چندین راهکار ساده در اتاق های پانسیون دخترانه به راحتی می توان این لحظات شیرین حضور در پانسیون دخترانه را چندین برابر کرده و فضای آن را به زیباترین شیوه ممکن دچار تغییر و تحول نمود. در ادامه به 7 راهکار ساده و در عین حال عملی برای دلنشین کردن فضای اتاق می پردازیم. این راهکارها عبارتند از:

1. تک تک ساکنین اتاق در پانسیون دخترانه ملزم به رعایت نظم می باشند. داشتن نظم در اتاق خود به تنهایی قدم بزرگی در راه دلنشین کردن فضای اتاق در پانسیون دخترانه می باشد. 

2. در صورت امکان همه ساکنین اتاق ملحفه های همرنگ و هم طرح انتخاب کنند. واضح ترین وسیله موجود در یک اتاق پانسیون دخترانه تخت خواب ها هستند. ملحفه های رنگاورنگ با طرح های شلوغ موجب انتقال حس بی نظمی به سایرین می گردد. در صورت امکان انتخاب ملحفه های همرنگ و هم طرح توسط ساکنین اتاق های پانسیون دخترانه تا حد زیادی نظم بصری را به بیننده منتقل می کند. 

3. همه وسایل شخصی ساکنین اتاق در پانسوین دخترانه باید جای مخصوص به خود را داشته باشند. تصور کنید همه ساکنین یک اتاق شش نفره با وارد شدن به اتاق کیف و سایر وسایل شخصی خود را در اطراف اتاق پخش کرده و تا بیرون رفتنی دیگر آن را جمع نکنند. آیا هرگز چنین فضایی می تواند دلنشین و خوشایند باشد؟

4. گل های آپارتمانی برای اتاق خود در پانسیون دخترانه تهیه کنید. تا زمانی که در یک فضا گل و گیاه وجود نداشته باشد نمی توان تصور کرد که وجود آن تا چه اندازه فضا را دلنشین می کند. حضور یک یا چندین گل آپارتمانی در اتاق پانسیون دخترانه تهران این فضا را به طرز قابل توجهی دلنشین و فرح بخش می کند. 

5. تابلوهای ساده روحی دوباره به دیوارهای خوابگاه در تهران می بخشند. لازم نیست برای خرید تابلو برای دیوارهای پانسیون دخترانه در تهران هزینه های آنچنانی انجام دهید. حتی ساده ترین تابلوهایی که خود افراد هم می توانند آنها را با وسایل ساده ای تهیه کنند هم دیوارهای اتاق پانسیون را صدچندان زیبا می کنند. 

پانسیون دخترانه

6. نظافت و گردگیری تمامی بخش های اتاق می تواند حس تازگی و تمیزی را به افراد منتقل کند. گاهی با یک گردگیری ساده می توان مرده ترین فضا ها را نیز به فضایی دلنشین و دلچسب تبدیل کرد. 

7. رعایت هارمونی رنگ در اتاق پانسیون دخترانه یک زیبایی بصری خارق العاده ای به فضای اتق می بخشد. با انتخاب ملحفه های همرنگ و دارای هارمونی با رنگ پرده و موکت اتاق می توان با یک قدم سده فضای اتاق را به فضایی زیبا تبدیل نمود. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها