دلنشین ترین لحظات در خوابگاه پسرانه در تهران

بشرا یعقوبیان 1401/06/23 تعداد بازدید:‌ 89 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

دلنشین ترین لحظات در خوابگاه پسرانه در تهران

امروز با دیدن مسابقه کشتی در شبکه ورزش یاد خاطره ای از خوابگاه پسرانه در تهران افتادم. اگر آن زمان یکی از آینده می آمد و می گفت که پانزده یا بیست سا دیگر دلم برای فضای خوابگاه تنگ می شود به حدی که به یادش اشک در چشمانم حلقه می زند، هیچ که باور نمی کردم بلکه طرف را هم دیوانه خطاب می کردم. با این حال اکنون به طور دقیق بخواهم بگوییم، هفده سال از فارغ التحصیلی و خروجم از خوابگاه می گذرد و یک مسابقه کشتی تمامی خاطرات آن سالها را برای من زنده کرده است. بر روی مبل راحتی خانه خودم نشته ام و در برابر تلویزیون چندین میلیونی با کیفیتم کشتی می بینم اما تمامی وجودم حس و حال آن روزهای خوابگاه پسرانه تهران را طلب می کند. دلم برای حس و حال دسته جمعی نگاه کردن مسابقات مختلف با تلویزیون فکستنی خوابگاه تنگ شده است. بدون شک اگر سفر در زمان حقیقت داشت حاضر بودن در این لحظه و این دقایق تمامی داروندارم را بدهم تا فقط برای یک روز به آن سالها در خوابگاه پسرانه در تهران برگردم. 

خوابگاه پسرانه در تهران

خاطراتی به شیرینی عسل در خوابگاه پسرانه در تهران

اکنون که به آن روزهای خوابگاه پسرانه تهران فکر می کنم دلم می خواهد تنها خاطرات خوب آن روزها را مرور کنم. اینکه دلم بی نهایت برای زندگی در خوابگاه پسرانه در تهران تنگ شده است به هیچ وجه به این معنی نیست که تمامی خاطرات آن مکان شیرین و دلچسب هستند. اما من دلم می خواهد که امروز تنها به خاطرات خوبی که در آن روزها تجربه کرده ام فکر کنم. خاطراتی که بعضی از آنها به شیرینی عسل هستند. شیرین ترین خاطرات من از خوابگاه پسرانه در تهران به روزهایی برمی گردند که به همراه دوستان و هم اتاقی های خود لحظات را سپری می کردیم. نبودن برخی تکنولوژی ها مانند گوشی و شبکه های اجتماعی به شکل و شمایل امروزی آنها باعث شده بود که انسان ها در هر موقعیتی که هستند زمان بیشتری را با هم سپری کنند. 

خاطراتی شیرینی که من امروز به یاد آنها افتاده ام تماما رد پایی از حضور دوستان و هم اتاقی هایم در خوابگاه پسرانه در تهران دارند. به یاد شب نشینی ها در خوابگاه تهران افتادم که تنها با دم کردن چایی و خوردن تخمه شیرین ترین لحظات را در کنار یکدیگر تجربه می کردیم. در خوابگاه پسرانه در تهران در آن روزها خبری از کینه و خودخواهی نبود. اگرچه کم نبودند کسانی که تلاش می کردند جمع های دوستانه را در خوابگاه از رونق بیاندازند اما تعداد آنها آنقدری نبود که بتوانند ما را از حس و حال خوشایندی که از دورهمی هایمان کسب می کردیم دور کنند. 

خوابگاه پسرانه در تهران

چگونه لحظات شیرین در خوابگاه پسرانه تهران رقم می خوردند؟

اگر بخواهم ساده بگوییم بدون شک لحظات شیرین در خوابگاه پسرانه تهران و تمامی خوابگاه دانشجویی و کارمندی دیگری با شکل گیری دوستی های صمیمانه همراه با دلسوزی شکل می گرفتند. ساکنین خوابگاه پسرانه در تهران و تمامی خوابگاه های دیگر از گوشه گوشه ایران هستند که در کنار یکدیگر زندگی می کنند. این افراد با یکدیگر دوست می شوند و بر حسب همین حس دوستی که دارند لحظات شیرینی را در کنار یکدیگر تجربه می کنند. من هم در کنار دوستان و هم اتاقی های خود در خوابگاه پسرانه لحظاتی چنان شیرین را تجربه کردم که امروز پس از گذشت نزدیک به دو دهه هنوز همهمان لذت را در به یاآور خاطرات آن دوران احساس میکنم. همین مساله سبب شده است که همیشه حس خوبی نسبت به تجاربی که در خوابگاه کسب کرده ام داشته باشم و از آنها به عنوان روزهای شیرین و لحظات دلنشین زندگی خود یاد کنم. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

 

دیدگاه‌ها