در خوابگاه دانشجویی زمان چگونه می گذرد؟

بشرا یعقوبیان 1400/02/22 تعداد بازدید:‌ 342 دسته‌بندی: خوابگاه دانشجویی

در خوابگاه دانشجویی زمان چگونه می گذرد؟

خوابگاه دانشجویی تنها محلی برای استراحت نیست!

زمانی که در مورد خوابگاه دانشجویی و هرگونه اقامتگاه موقت دیگری صحبت می شود برداشت افراد این است که تنها کار قابل انجام در اینگونه مکان ها، خوابیدن و استراحت کردن است. اما این برداشت سطحی از موقعیت افراد در خوابگاه پسرانه و دخترانه تنها مختص کسانی است که تجربه زندگی در آنجا را نداشته اند. کسانی که برای مدت هر چند کوتاه در خوابگاه دانشجویی تهران و دیگر شهرها ساکن بوده باشند می دانند که آنجا موقعیت های بیشماری برای رقم زدن اتفاقات جالب و هیجان انگیز دارد. همین که در خوابگاه دخترانه در تهران و دیگر خوابگاه ها افراد همسن و سال با یکدیگر زندگی می کنند زمینه برای رقم زدن اتفاقات خوشایند در آنجا فراهم می شود. در ادامه به برخی از کارهایی که انجام دادن آنها زندگی در خوابگاه دانشجویی را جذاب می کنند، اشاره می شود.

خوابگاه دانشجویی

گذراندن زمان در خوابگاه دانشجویی با 5 فعالیت هیجان انگیز

خوابگاه دانشجویی محل اقامتی متفاوت است که زمانی به ارزش زندگی در آن پی می بریم که آن را ترک کرده باشیم. زندگی در پانسیون دانشجویی تهران و دیگر شهرها این امکان را به ساکنین خود می دهد که تجربه های نابی را با هم سن و سالان خود داشته باشند. بدون شک تجربه کردن کارهایی که هنجارشکن نیستند و همچنین به سلامت خود و سایر افراد آسیب نمی رسانند می تواند بسیار آموزنده و خاطره انگیز باشد. در اینجا به 5 مورد از آنها اشاره می کنیم. تا انتها با ما همراه باشید تا بسیاری از خاطرات خوابگاه برای شما تداعی شود.

پانتومیم بازی کردن با هم اتاقی ها

یکی از بازی هایی که بسیار سرگرم کننده و مفرح است و به گذراندن زمان در خوابگاه دانشجویی کمک می کند، بازی پانتومیم است. این بازی که تداعی کردن لغات با استفاده از حرکات بدن است می تواند به فعالیتی شادی آور و خنده دار تبدیل شود. دیدن هم اتاقی ها در حالتی که سعی دارند خود را به شکل یک شی یا جاندار در بیاورند یکی از خنده دارترین صحنه ها در خوابگاه پسرانه در تهران است.

خوابگاه دانشجویی

فیلم دیدن دسته جمعی در خوابگاه دانشجویی

دیدن فیلم های خوب و برتر سینما مانند یک کتاب خوب مب توانند به بالا رفتن سطح آگاهی ما کمک کنند. یک فیلم خوب می تواند دایره کنجکاوی ما را نسبت به جهان پیرامونمان افزایش دهد. این مساله زمانی که بصورت جمعی باشد بسیار لذت بخش تر است. دیدن گروهی فیلم در خوابگاه و پانسیون دخترانه کمک می کند که افراد موضوع مناسب و با ارزشی را برای بحث و تبادل نظر داشته باشند.

آشپزی کردن در خوابگاه دانجشویی

بعد از داشتن یک روز طولانی و خسته کننده خوردن یک غذای خوشمزه می تواند اتفاق بسیار هیجان انگیزی باشد. چه زمان هایی که خسته یا کم حوصله هستید و چه اوقات عادی در خوابگاه و اقامتگاه، معجزه اشپزی کردن را فراموش نکنید. ترکیب کردن چند ماده غذایی خام و تبدیل کردن آنها به غذایی خوشمزه می تواند حسابی حال و هوای انسان را عوض کند. برای خودتان و هم اتاقی هایتان آشپزی کنید و اینگونه از شر کسالت در خوابگاه خلاص شوید.

خوابگاه دخترانه تهران

در خوابگاه دانشجویی مدیتیشن کنید 

اهمیت داشتن ذهنی آرام و به دور از دغدغه بر کسی پوشیده نیست. یکی از بهترین راه کارها برای گذراندن زمان در خوابگاه دانشجویی روی آوردن به مدیتیشن است. این کار که هیچ زحمت و وسیله خاصی را نمی طلبد به تنهایی می تواند ذهن شما را هزاران درجه آرام تر کند. این آرامش ذهنی برای داشتن روزی شاد و عالی بسیار مهم است. برای این کار کافیست بر روی تخت خواب خود دراز بکشید و سعی کنید بر تنفس و اعضای بدن خود متمرکز شوید.

با دیگران صحبت کنید

صحبت کردن با دیگران کمک می کند افکار پریشان ما نظم پیدا کنند. افراد ساکن در خوابگاه دانشجویی و کارمندی روزانه با مسائل مختلفی سر و کار دارند. همه این موارد به مشغولیت ذهنی آنها می انجامد. صحبت کردن با دوستان و هم اتاقی ها در اقامتگاه دخترانه دانشجویی کمک می کند که به یک نتیجه گیری کلی در این مورد دست پیدا کنیم.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها