دردسرهای افراد درونگرا در پانسیون دخترانه

بشرا یعقوبیان 1401/10/19 تعداد بازدید:‌ 36 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه

دردسرهای افراد درونگرا در پانسیون دخترانه

برای کسانی که تجربه زندگی در مکان های جمعی را نداشته اند، زندگی در پانسیون دخترانه می تواند یک چالش جدید باشد. زندگی کردن در مکان هایی که افراد بصورت گروهی زندگی می کنند، در کنار مزیت های بی شماری که دارد، معایبی را نیز دارا می باشد. یکی از عیب های بزرگ زندگی در پانسیون دخترانه تهران، کنار آمدن با خلق و خوها و رفتار های متفاوت اطرافیان می باشد. این مساله برای افراد درونگرا چندین برابر دشوارتر است. درونگرایی برای انسان ها نه یک مشکل و عیب و ایراد بلکه یک نوع خاصی از نحوه برخورد با سایرین را شامل می شود. زمانی که از درونگرا بودن افراد صحبت می کنیم، به نحوه رفتار آنها با سایرین علی الخصوص در زمینه ارتباط گرفتن آنها با سایر افراد می پردازیم. افرادی که درونگرا هستند در مقایسه با کسانی که خلق و خویی برونگرا دارند، با دیگران سخت تر ارتباط گرفته و صمیمت کمتری در رفتارشان دیده می شود. از آنجایی که پانسیون دخترانه و سایر پانسیون های دیگر مکان هایی جمعی با افراد مختلف ساکن در آن هستند، برقراری آرامش و آسایش در آنها برای افراد درونگرا را با دشواری بیشتری همراه می سازد. کسانی که خلق و خویی درونگرا دارند بیش از همه تمایل به تنهایی و خلوت خود دارند. این در حالیست که داشتن خلوت شخصی در پانسیون دخترانه تقریبا یک امر غیر ممکن است. 

پانسیون دخترانه

چرا زندگی در پانسیون دخترانه تهران برای افراد درونگرا دردسر ساز است؟

همانگونه که گفته شد افرادی که رفتاری درونگرا دارند تمایل چندانی به برقراری ارتباط با سیر افراد از ود نشان نمی دهند. افراد درونگرا در پانسیون دخترانه و هر مکان دیگری، به خلوت خود بسیار اهمیت می دهند. برای این افراد پیدا کردن موضوعی که آنچنان برایشان اهمیت داشته باشد که حاضر باشند بخاطرش خلوت خود را ترک کنند کار آسانی نیست. در زمان اقامت در خوابگاه در تهران ممکن است یک فرد درونگر انتظار داشتن حریم خصوصی سفت و سختی را داشته باشد. چرا که برای افراد درونگرا شکستن حریم خصوصی مانند یک توهین بزرگ به آنها تلقی می شود. این در حالیست که در پانسیون دخترانه و سایر پانسیون کارمندی ممکن است در کنار افراد درونگرا چندین فرد دیگر برونگرا زندگی کنند. هر چقدر که یک فرد درونگرا تمایل ندارد که با دیگران ارتباط نزدیکی داشته باشد به همان شدت افراد برونگرا به دنبال برقراری ارتباط و صمیمی شدن با دیگران هستند. به همین دلیل است که همواره در پانسیون دخترانه در تهران و سایر شهرها ساکنین درونگرا و برونگرا با یکدیگر به مشکل می خورند. 

پانسیون دخترانه

کسانی که خود رفتار برونگرا دارند، افراد درونگرا را به داشتن غرور و خود بزرگ بینی متهم می کنند. چرا که آنها دلیل عدم تمایل افراد درونگرا در پانسیون دخترانه را به غرور بیش از حد آنها و همچنین نگاه از بالا به پایینشان نسبت می دهند. این در حالیست که افراد درونگرا نیز هم اتاقی ها و هم پانسیونی های برونگرای خود را افرادی وراج و بدون داشتن حریم شخصی قلمداد می کنند. همین تفاوت در دیدگاه ها و قضاوت های نادرست در پانسیون دخترانه در بین ساکنین درونگرا و برونگرا موجب بروز مشکل در بین آنها شده و موجبات دردسر را برای هر دو دشته از این افراد فراهم می کند. اما تجربه نشان داده است که از آنجایی که افراد برونگرا تمایل زیادی به برقراری رابطه دارند، معمولا به دنبال ارتباط گرفتن با هم اتاقی های درونگرای خود بوده و از این طریق آنها را آزار می دهند. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها