خوابگاه پسرانه سینا

بشرا یعقوبیان 1396/10/10 تعداد بازدید:‌ 338 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

خوابگاه پسرانه سینا

معرفی خوابگاه پسرانه سینا:

خوابگاه پسرانه سینا از جمله خوابگاه های مناسب و با کیفیت است که برای اقامت دانشجویان و کارمندان پسر در شهر تهران، آماده ارائه خدمات می باشد. این خوابگاه به عنوان خوابگاه برتر این هفته در سامانه خواب اینجا، به متقاضیان گرامی معرفی خواهد شد.

سابقه چندین سال فعالیت مستمر و موفق در امر خوابگاهداری، جلب رضایت ساکنین  و دارا بودن مجوز رسمی برای فعالیت، از موارد قابل ذکر و با اهمیت خوابگاه سینا است. رعایت قوانین وضع شده و توجه کافی به برقراری نظم و امنیت در خوابگاه، باعث شده است که خوابگاه سینا به یک مکان کاملأ آرام، به دور از حاشیه و بی نظمی و در نهایت خوابگاهی ایده آل برای اقامت کوتاه یا بلند مدت متقاضیان گرامی باشد. از بزرگترین مزیت های خوابگاه پسرانه سینا، موقعیت مکانی آن است و با توجه به اینکه در مرکز شهر قرار گرفته، دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی را فراهم می کند، به طوری که به سه مسیر مترو ( فردوسی، طالقانی و هفت تیر) و ایستگاه BRT نزدیک بوده و با اقامت در این خوابگاه، از نظر ترافیک و مدیریت زمان خود، مشکلی نخواهید داشت. از نظر امکانات رفاهی و بهداشتی، خوابگاه در سطح قابل قبولی قرار گرفته است.

خوابگاه پسرانه سینا

اتاق و اتاق مطالعه:

اتاق ها، ظرفیت های متفاوتی را شامل می شوند و با توجه به میزان ظرفیت اتاق، هزینه ها تعیین شده است. برای اتاق های دو تخته که فضای بیشتری در اختیار فرد قرار می گیرد، هزینه ها بالاتر است، به همین ترتیب برای اتاق های چهار، شش و هشت نفره، قیمت ها کاهش می یابد. اجاره تخت در اتاق هشت نفره از بقیه اتاق ها ارزان تر است.

خوابگاه پسرانه ارزان

در تمام اتاق ها، کمدهایی برای هر شخص تعبیه شده است تا از نظر نگهداری وسایل شخصی مشکلی پیش نیاید. دیگر امکانات مناسب خوابگاه، وجود تشک ها و تخت های تمیز و همچنین یخچال های مناسب در هر اتاق است. داشتن یخچال در تمام اتاق ها، سبب کاهش تردد در آشپزخانه و جلوگیری از شلوغی های بی مورد می شود.

اتاق مجزایی که به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته شده است، می تواند محیط آرامی را برای ساعات مطالعه ساکنین گرامی فراهم کند.

خوابگاه خودگردان

نظافت عمومی:

نظافت تمام قسمت های خوابگاه از جمله آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، راهروها و... روزانه انجام خواهد شد و از این نظر رضایت ساکنین را کاملا جلب کرده است.

آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و خشکشویی:

وجود آشپزخانه در هر طبقه و لابی زیبا و آرام که در آن از تلویزیون های با کیفیت استفاده شده است، از دیگر موارد قابل توجه خوابگاه پسرانه سینا می باشد.

در تمام طبقات سرویس های بهداشتی تمیز وجود دارد که به طور روزانه نظافت می شوند. وجود خشکشویی رایگان در داخل خوابگاه پسرانه سینا، دغدغه انباشت لباس های نشسته را به آسانی حل کرده است.

خوابگاه دانشجویی

دوربین مدار بسته و آسانسور:

وجود دوربین های مدار بسته در ابتدای در ورودی و دیگر بخش های عمومی خوابگاه سینا، امنیت خوابگاه را افزایش می دهد. دسترسی ساکنین طبقات بالا به آسانسور سبب افزایش رفاه حال ساکنین شده است. وجود آسانسور همچنین از شلوغی و سر و صدا در راهروها کاسته و به افزایش نظم و آرامش عمومی خوابگاه کمک می کند.

اینترنت پر سرعت:

امروزه دسترسی به اینترنت، به یک نیاز ابتدایی تبدیل شده است. خوابگاه پسرانه سینا با در اختیار قرار دادن اینترنت پر سرعت و رایگان به ساکنین، این نیاز را رفع کرده است.

خوابگاه کارمندی

آدرس و تماس با خوابگاه پسرانه سینا:

جهت دریافت اطلاعات کامل روی لینک خوابگاه پسرانه سینا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها