خوابگاه پسرانه امیر

بشرا یعقوبیان 1397/04/23 تعداد بازدید:‌ 287 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

خوابگاه پسرانه امیر

خوابگاه های خودگردان پسرانه در تهران:

امروزه اکثر خوابگاه های خودگردان دخترانه و پسرانه به عنوان خوابگاه های کارمندی دانشجویی در کلان شهرهایی مانند تهران مشغول تبلیغ و فعالیت هستند. برخی از این خوابگاه ها اگرچه دارای قرارداد با دانشگاه های سراسری و غیر سراسری می باشند، اما با این حال علاوه بر دانشجویان، کارمندان و دیگر اشخاصی که در شرکت های خصوصی معتبر مشغول کار هستند و از متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های کارمندی دانشجویی دخترانه و پسرانه می باشند را پذیرش می کنند. افزایش تعداد متقاضیان خوابگاه ها و پانسیون های خودگردان موجب شده است که خوابگاه های خودگردان نیز با تجهیز و مدرن ساختن خود، مشتریان بیشتری را به راحتی جذب کرده و در زمینه خوابگاه و پانسیون داری به شکل موفقی عرض اندام کنند.

خوابگاه پسرانه امیر

معرفی خوابگاه پسرانه امیر:

خوابگاه خودگردان امیر، یکی از خوابگاه های کارمندی دانشجویی پسرانه در شهر تهران است. این خوابگاه تازه ساخت دارای ظرفیت بسیار محدود می باشد. به همین دلیل توانسته است به عنوان یکی از خوابگاه های لوکس که دارای فول امکانات است، خود را به متقاضیان خوابگاه ها و پانسیون های خودگردان پسرانه معرفی کند. ظرفیت این خوابگاه پسرانه 24 نفر است. جهت افزایش سطح امنیت خوابگاه و همچنین فراهم کردن محیطی سالم و صمیمی برای ساکنین، پذیرش افراد با به کارگرفتن حساسیت های ضروری و گزینش شده، انجام می شود. علاوه بر مزیت هایی مانند جمعیت پایین و فول امکانات بودن، این خوابگاه پسرانه در موقعیت عالی قرار گرفته است. زیرا دسترسی ساکنین به ایستگاه مترو خواجه عبدالله انصاری بسیار آسان و فاصله این خوابگاه با مترو فقط حدود 100 متر است. همچنین ایستگاه BRT سر کوچه لادن که خوابگاه در آن واقع شده است، قرار دارد. در شهرهای بزرگی مانند تهران، نزدیکی به وسایله نقلیه عمومی یک از پوینت های مثبت خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان پسرانه و دخترانه محسوب می شود.

خوابگاه خودگردان پسرانه

امکانات اتاق و هزینه اجاره بها در خوابگاه امیر:

خوابگاه پسرانه امیر به دلیل تازه ساخت بودن کاملأ مجهز و دارای فضای داخلی بسیار تمیز و شیک می باشد. کلیه اتاق ها به دلیل وجود پنجره های بزرگ در هر اتاق، از روشنایی و نورکافی برخوردار هستند. مساحت اتاق ها با توجه به ظرفیت هر اتاق متفاوت است. اما امکانات موجود در هر اتاق متناسب با ظرفیت آن، کامل و بدون کم و کاست می باشد. در هر اتاق تخت ها و خوشخواب های نو و سالم قرار داده شده است. همچنین فضای خالی بین تخت ها به وسیله قالیچه های تمیز، فرش شده است. اتاق ها به وسیله وسایل گرمایشی و سرمایشی با کیفیت و بدون نقص تجهیز شده اند. اگرچه خوابگاه دانشجویی کارمندی امیر، مبلغی را به عنوان ودیعه برای متقاضیان در نظر نگرفته است، اما هزینه هر اتاق متناسب با ظرفیت آن متفاوت است. این خوابگاه خودگردان پسرانه دارای اتاق هایی با ظرفیت دو، چهار و هشت نفر می باشد. به ترتیب هزینه اجاره بهای ماهیانه برای هر اتاق معادل 800 هزار تومان، 400 هزار تومان و 300 هزار تومان است. عدم دریافت مبلغی به عنوان ودیعه و مبالغ ذکر شده به عنوان اجاره بهای ماهیانه در مقایسه با امکانات ارائه شده در این خوابگاه لوکس پسرانه، یک مزیت برای ساکنین گرامی محسوب می شود.

خوابگاه کارمندی دانشجویی

اینترنت پر سرعت و خشکشویی:

خوابگاه خودگردان پسرانه امیر، جهت افزایش رفاه حال ساکنین ارائه خدماتی مانند اینترنت پرسرعت و خشکشویی را فراهم کرده است. متقاضیان گرامی می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به شماره تماس و آدرس دقیق این خوابگاه خودگردان پسرانه، روی لینک خوابگاه پسرانه امیر کلیک کنند.

خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان بیشتر را در سایت خواب اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها