خوابگاه های دانشجویی برتر

بشرا یعقوبیان 1396/12/08 تعداد بازدید:‌ 446 دسته‌بندی: خوابگاه

خوابگاه های دانشجویی برتر

بهبود وضعیت خوابگاه ها:

شنیدن کلمات "خوابگاه دانشجویی" برای بسیاری از ما، تصاویری از اتاق های کوچک، کمدهایی قدیمی، دوش های کهنه و چهاردیواری های تنگ را یادآوری می کند. برای چندین نسل متوالی، اتاق های خوابگاه دخترانه و پسرانه، کوچک و کم هزینه بوده است. زیرا انتظار بر این بوده که دانشجویان، زمان کم و محدودی را در خوابگاه سپری خواهند کرد، در نتیجه تنها به رفع نیازهای ضروری توجه شده است.

اقامتگاه دانشجویی دخترانه

به هرحال زمان ساخت و زندگی در خوابگاه های دانشجویی با کیفیت بسیار پایین که گاهی حتی فاقد آب آشامیدنی سالم بوده اند، سپری شده است. خوشبختانه همه چیز تغییر کرده است. امروزه ساکنین خوابگاه های دخترانه و پسرانه می توانند خوابگاه هایی را انتخاب کنند که تمام نیازهای رفاهی و تفریحی آنان را فراهم کرده است. دلیل این امر دست یابی به این حقیقت است که نشان می دهد، طراحی و ساخت خوابگاه های دانشجویی کارآمد، ساکنین خوابگاه های دانشجویی را قادر می سازد، موفقیت های علمی و شغلی بهتری زا کسب کنند.

اقامتگاه لوکس کارمندی

ناگفته نماند که در کشور ما، خوابگاه های پسرانه و دخترانه با استانداردهای جهانی تعریف شده برای یک خوابگاه دانشجویی ایده آل، فاصله بسیار زیادی دارند. اما در طول زمان، خوابگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه در ایران نیز دستخوش تغییراتی شده است که این تغییرات هم جهت با پیشرفت در علم معماری، افزایش سطح رفاه و به دنبال آن تمایل به داشتن زندگی لوکس و مدرن بوده است که تا حدودی توانسته است پاسخگوی نیازهای ساکنین خوابگاه باشد.

اقامتگاه ارزان دانشجویی

در این مطلب جهت آشنایی با ملاک های ساختن یک خوابگاه شیک، یکی از خوابگاه های برتر جهان معرفی خواهد شد. در چند سال گذشته خوابگاه های دانشجویی بسیار خوبی در سطح جهان ساخته شده است که از تمام جهات با خوابگاه های ارزان قیمت و کوچک گذشته که شرایطی مانند شرایط زندان را تجلی می کرد، متفاوت می باشد.

پانسیون ارزان خودگردان

خوابگاه Collegiate:

خوابگاه Collegiate، در شهر لیسبون، پایتخت کشور پرتغال واقع شده است. این خوابگاه دانشجویی به وضوح با تمام استانداردهای بی عیب و نقص طراحی و ساخته شده است. خوابگاه دارای چشم اندازی خیره کننده می باشد. در میان امکانات متنوع و قابل توجه، مجهز بودن خوابگاه به اتاق کنفرانس بسیار مجلل و بزرگ، استخر شنا و سونا، باشگاه تناسب اندام خصوصی، کتابخانه و سینما، در مرکز شهر لیسبون است. رقص رنگ ها و معماری مدیترانه ای و خط ساحلی طبیعی پرتغال این خوابگاه دانشجویی را احاطه کرده است.

  پانسیون لوکس دخترانه

خیابانی که ساختمان خوابگاه در آن بنا شده است، یکی از زیباترین خیابان های شهر لیسبون می باشد که دارای مراکز خرید، بوتیک ها و کافه ها می باشد که منتهی به دانشگاه لیسبون است و مسافت کوتاه بین خوابگاه و دانشگاه بسیار هیجان انگیز می باشد.

پانسیون پسرانه

تمامی قسمت های خوابگاه از جمله فضای داخلی اتاق ها، چیدمان وسایل در اتاق، امکانات آشپزخانه، تراس، دوربین های مدار بسته و سیستم ورودی، سالن باشگاه، مسیر دوچرخه سواری مطمئن، تجهیزات صوتی و تصویری در یک سینمای خصوصی، اتاق های خشکشویی به طوری که دستگاه های موجود در آن بصورت آنلاین قابل کنترل است، استودیوی لوکس و مجهز و... با جزئیات تمام طراحی شده است و به استانداردهای دقیق رسیده است.

پانسیون ارزان قیمت در تهران  

یکی از جالب ترین قسمت های خوابگاه دانشجویی Collegiate، کتابخانه آن می باشد. کتابخانه خوابگاه با شیوه ای تخصصی طراحی شده است که فضای کار آرامی را ارائه می دهد.

پانسیون خودگردان

ویژگی های برتر این خوابگاه لوکس دانشجویی، در کمتر خوابگاهی یافت می شود. زیرا این خوابگاه دانشجویی حتی بالاترین نیازهای دانشجویان ساکن را برآورده کرده است. هر واحد مسکن از طریق سیستم های عامل کاملأ پیشرفته به مراکز پرجنب و جوش شهر متصل است. این روش تصفیه شده برای ایجاد یک زندگی علمی لوکس است که سبک برتر از زندگی دانشگاهی را نشان می دهد.

  خوابگاه کارمندی

در نهایت می توان گفت، امکانات پیشرفته و بی نظیر این خوابگاه دانشجویی، از تجربیات نهایی معماران و جامعه دانشگاهی سرچشمه گرفته است.

اقامتگاه/ خوابگاه/ پانسیون های خودگردان دخترانه و پسرانه را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها