خوابگاه نشینی

زندگی در خوابگاه

در این مقاله هرچیزی که شما کاربران گرامی برای زندگی در خوابگاه نیاز دارید گنجانده شده است.برای شما عزیزانی که اولین تجربه زندگی در خوابگاه را دارید خواندن این مقاله را توصیه میکنیم.جدا از مسائل اصلی و انتخاب خوابگاه مناسب و داشتن حداقل استانداردهای خوابگاه نظیر(امنیت،دسترسی آسان،نظافت خوابگاه و...)شما باید یک سری مسائل دیگه را در نظر بگیرید که بتوانید با آرامش بیشتری در خوابگاه زندگی کنید.در ادامه مطلب به چندین نمونه ز این موارد اشاره خواهد شد

انتخاب دوست وهم اتاقی مناسب:

دوست شدن در خوابگاه پسرانه و خوابگاه دخترانه  به نظر می رسد یک چیز آسان و سرگرم کننده است، اما به یاد داشته باشید که اکثر مردم واقعا به شما اهمیتی نمی دهند و فقط می خواهند زندگی شما را بدانند تا بتوانند در مورد شما قضاوت کنند. بنابراین دوستان خود را در خوابگاه دانشجویی یا خوابگاه کارمندی با دقت انتخاب کنید و مطمئن شوید که  پیدا کردن افراد خوب و قابل اعتماد که می خواهید با گذراندن وقت خود با آنها لذت ببرید را میتوانید با یک انتخاب درست انجام بدهید.برقراری ارتباط در خوابگاه امری بسیار آسان است وچون ناخوداگاه این امر صورت میگیرد و شما باید با دقت و حساسیت بیشتری در انتخاب دوست به خرج بدهید. زندگی شخصی خود را با دیگران به اشتراک نگذارید.اگر به هر کسی که کسب و کارتان را می گوید بگویید، تعجب نکنید که زندگی شما تبدیل به نقطه کانونی سرگرمی های افراد می شود.

هم اتاقی

 تغذیه مناسب در خوابگاه

دور بودن از خانواده و غذاهای مامان پز برای همه ما سخت است ولی  خوردن  غذای مغذی برای سلامت و رفاه شما مهم است و همچنین به شما کمک می کند تا انرژی لازم برای تمرکز درانجام امور روزانه  را حفظ کنید.

هنگام خرید مواد غذایی، فراموش نکنید که غذای سالم بخورید. فقط نوشیدنی ها و غذاهای ناخواسته را خریداری نکنید زیرا غذاهای ناخواسته باعث می شود شما یک فرد بسیار ناراضی و ناسالم باشید.

درباره غذا خوردن در خوابگاه  به اندازه کافی فکر کنید اشتراک غذا می تواند مشکل ساز باشد، زیرا بعضی از مردم ممکن است از شما سود بجویند.

آشپزی در خوابگاه

حفظ حریم شخصی

لوازم شخصی و الکترونیک خود را دور از دسترس بقیه نگه دارید.

همه چیز را به اشتراک نگذارید.چون در بیشتر مواقع این امر به ضرر شما خواهد بود و ممکن است سواستفاده های زیادی از این حسن نیت شما انجام بشود.همه چیز را با همگان به اشتراک نذارید.

تصور کنید اگر در خوابگاه بتوانید به هم اتاقی (ها) خود اعتماد کنید. اعتماد به هم اتاقی  خوب است، و این عالی است که بتوانید اتاق خود را ترک کنید و زمانی که برگشتید، نگران نباشید.

سامانه معرفی خوابگاه و پانسیون (خواب اینجا):

خواب اینجا

برای مشاهده و رزرو خوابگاه پسرانه،خوابگاه دخترانه،خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،پانسیون پسرانه،پانسیون دانشجویی،پانسیون کارمندی،اقامتگاه دانشجویی،اقامتگاه پسرانه،اقامتگاه دخترانه،اقامتگاه کارمندی به صفحه اصلی سامانه خواب اینجا رجوع کنید

دیدگاه‌ها