خوابگاه مکانی برای تمرکز بر اهداف

بشرا یعقوبیان 1398/09/24 تعداد بازدید:‌ 159 دسته‌بندی: خوابگاه، پانسیون، اقامتگاه

خوابگاه مکانی برای تمرکز بر اهداف
تمرکز بر هدف یک توانایی فردی است:

یکی از مهم‌ترین توانایی ‌های فردی تمرکز بر اهداف است. همه ما در سنین مختلف اهداف گوناگون و متفاوتی داریم که آن ها را از جنبه های مختلف دسته بندی می کنیم. به عنوان مثال ممکن است اهداف را بر اساس کوتاه یا بلند مدت بودن، سخت یا آسان بودن و... دسته بندی کنیم. به همین دلیل است که رسیدن به برخی از این اهداف گاهی ماه‌ها و یا شاید هم سال‌ها زمان‌بر خواهد بود. اگرچه فرد در سنین نوجوانی اهداف زیادی را برای خود تعیین می کند، اما سن شناخت اهداف و دسته بندی کردن آن برای اکثر محصلین در دوره دانشجویی است. دوره ای که فرد وارد فصل جدیدی از زندگی می شود و به دنبال کسب مهارت در رشته و زمینه تخصصی و مورد علاقه ی خود است. با توجه به اینکه امروز تعداد اکثریت دانشجویان در خوابگاه دخترانه در تهران و یا خوابگاه های پسرانه اقامت دارند، رمز موفقیت و رسیدن به اهداف بهره گرفتن از این دوره است. در ادامه این مطلب به چند مورد مهم اشاره می شود که توجه به آن مسیر رسیدن به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت را هموارتر می کند.

خوابگاه دخترانه
اتکا به خود:

اولین نیاز درونی شما برای تمرکز بر اهداف و موفق شدن این است که با وجود شرایط سخت زندگی در خوابگاه دانشجویی تهران و سایر شهرها بتوانید توانایی خوداتکایی را در خود تقویت کنید. خود اتكايي یک واژه بسیار جامع است، به طوری که تمام زمينه هاي فرهنگي، اقتصادي و.. را در بر مي گيرد و بدون خود اتكايي نمي توان خود كفا شد. خود اتکایی یکی از پیش نیازهای مهم تمرکز بر هدف است.

پس از خوداتکایی یکی دیگر از خصوصیات مهم در دانشجویان ساکن در خوابگاه پسرانه و دخترانه احساس نیاز به  انجام دادن کار مفید و به دست آوردن موفقیت است. دانشجویانی که چنین شخصیتی دارند و یا طی زندگی در خوابگاه و پانسیون دخترانه تهران و خوابگاه پسرانه به این شناخت از خود دست پیدا می کنند، دائما این احساس نیاز را در خود حس می کنند که محصول یا خدمت مفیدی را در زمان حال یا در آینده ارائه کنند.

اقامتگاه پسرانه
شکار فرصت ها:

شکار فرصت ها یک مهارت است که می توان این مهارت را طی زندگی در خوابگاه و پانسیون پسرانه و دخترانه کسب کرد. بدیهی است که توانایی در کشف و شکار فرصت ها یکی از ویژگی های بارز افراد موفق است. زیرا فرصت ها همواره وجود دارند اما از چشم افرادی که مهارت کشف آن ها را ندارند، پنهان خواهند ماند. طی دوره اقامت در خوابگاه مسئولیت های اضافی از دوش فرد برداشته می شود، به همین دلیل است که خوابگاه و اقامتگاه دانشجویی تهران و سایر شهرها مکان بسیار مناسبی برای تمرکز بر اهداف و برنامه های مهم آینده است.

پانسیون در تهران
خوش بینی:

ساکنین خوابگاه و اقامتگاه دخترانه و پسرانه باید تلاش کنند که در مسیر دست یابی به اهداف خود باید خوش بین باشند و به یاد داشته باشند که  خوش بین بودن در جهان پر مشغله امروز به معنی قدرتمند بودن است. خوشبینی به عنوان یک راز در بین تمام انسان‌های موفق و بزرگ شناخته شده است که آن را تایید می‌کنند، افراد موفق معتقد هستند كه توانايي تمركز بر جنبه های مثبت هر هدف باعث می شود فرد بتواند از لحظه‌های سخت زندگي و مسیر رسیدن به هدف عبور کند و موانع بزرگ را در این مسیر پشت سر بگذارد.

خواب اینجا

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی ،پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها