خوابگاه دخترانه گلونی

بشرا یعقوبیان 1397/01/27 تعداد بازدید:‌ 411 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه گلونی

خوابگاه دخترانه در تهران:

شهر تهران به عنوان اولین کلان شهر در ایران، جاذبه های بسیاری دارد که دانشجویان و کارمندان زیادی را به خود جذب می کند. در این بین، چون دختران سهم بیشتری را در قبولی در دانشگاه ها دارند، تأمین خوابگاه مناسب برای آنان یکی از وظایف اصلی خوابگاهداران است. زیرا اولین دغدغه برای این افراد یافتن خوابگاه، اقامتگاه و پانسیون های دخترانه مناسب و امن برای زندگی است. به این منظور، سامان خواب اینجا با هدف معرفی خوابگاه، اقامتگاه و پانسیون های دانشجویی کارمندی هر هفته به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، خوابگاه برتر را انتخاب و به متقاضیان گرامی، معرفی می کند.

خوابگاه دخترانه گلونیمعرفی خوابگاه دخترانه گلونی:

خوابگاه دخترانه گلونی، از جمله خوابگاه های دانشجویی-کارمندی دخترانه با ظرفیت محدود 30 نفر، در شهر تهران است که با توجه به موقعیت عالی و ظرفیت پایین، مکان مناسبی برای اقامت دانشجویان و کارمندان گرامی می باشد. خوابگاه دخترانه گلونی در مرکز شهر واقع شده است و دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و BRT را برای ساکنین آسان کرده است. در خوابگاه دانشجویی_ کارمندی گلونی، مبلغ ودیعه برای تمامی اتاق ها با ظرفیت های مختلف، یکسان است. اما مبلغ اجاره بها با توجه به ظرفیت اتاق ها متفاوت است، به طوری که اتاق های یک نفره بیشترین مبلغ در اجاره بها را دارند.

خوابگاه ارزان قیمت بانوانامکانات رفاهی موجود در اتاق ها و اتاق مطالعه:

اتاق ها دارای پنجره های مناسب و نورگیر می باشند. در تمامی اتاق ها با توجه به ظرفیت آن، تخت و خوشخواب های نو و تمیز قرار داده شده است. اتاق ها دارای فرش های تمیز و هر اتاق دارای کمدهای شخصی متناسب با ظرفیت آن می باشد. تمامی اتاق ها مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب است. همچنین یخچال- فریزرهای جادار و نو در اتاق ها قرار داده شده است. مجهز بودن اتاق ها به یخچال در عین حال که دسترسی به مواد خوراکی را برای ساکنین آسان می کند، سبب جلوگیری از تجمع های زیاد در فضای آشپزخانه نیز می شود.

خوابگاه پسرانه در تهرانبا توجه به پذیرش دانشجویان در خوابگاه دانشجویی کارمندی گلونی، کادر مجرب وتحصیلکرده خوابگاه، اتاق های ویژه ای را نیز به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته اند که موجب افزایش رفاه دانشجویان و دیگر ساکنین شده است. زیرا در ساعاتی که دیگر اعضای اتاق به استراحت یا کارهای روزمره می پردازند، فضای اتاق چندان برای مطالعه مناسب نمی باشد.

خوابگاه لوکس دانشجوییآشپزخانه و امکانات آن:

آشپزخانه به همراه دیگر بخش های عمومی خوابگاه گلونی مانند راهروها، حمام، سرویس های بهداشتی و... به صورت روزانه و مرتب، نظافت خواهد شد. خوابگاه دخترانه گلونی با امکانات لوکس و شیک دارای آشپزخانه مجهز به کابینت های نو و تمیز و همچنین گاز فر می باشد. کابینت ها جادار بوده و کار آشپزی در خوابگاه را برای ساکنین آسان کرده است.

اینترنت پر سرعت و حیاط زیبا:

خوابگاه دخترانه گلونی، مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد که با توجه به نیاز و وابستگی بالای دنیای امروز به اینترنت، ساکنین خوابگاه می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. همچنین فضای سبز بسیار زیبا در حیاط خوابگاه، مکان مناسبی برای هواخوری و گپ زدن های دوستانه را فراهم می کند. تمامی امکانات موجود در خوابگاه دخترانه گلونی، بدون محدودیت در دسترس ساکنین قرار دارد و همین امر موجب فراهم شدن جو صمیمی، آرام و دوستانه در بین ساکنین خوابگاه دانشجویی کارمندی گلونی شده است.خوابگاه مجهز کارمندیآدرس و شماره تماس:

جهت دسترسی به آدرس دقیق، شماره تماس و سایر اطلاعات مورد نیاز، روی لینک خوابگاه دخترانه گلونی کلیک کنید.

دیدگاه‌ها