خوابگاه دخترانه گلستان

بشرا یعقوبیان 1397/04/30 تعداد بازدید:‌ 528 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه گلستان

معرفی خوابگاه دخترانه گلستان:

سامانه خواب اینجا به عنوان پلتفرم معرفی خوابگاه و پانسیون در سراسر کشور، خوابگاه خودگردان دخترانه گلستان را به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تعداد تماس، خوابگاه برتر این هفته معرفی کرده است. خوابگاه دخترانه گلستان از جمله خوابگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی در شهر تهران است که تمام ساکنین از اقامت در این خوابگاه لوکس، رضایتمندی کامل دارند. خوابگاه دخترانه گلستان به عنوان یکی از بهترین خوابگاه های خودگردان دخترانه در مسیرهای جردن، ولیعصر و ونک درشهر تهران شناخته شده است. این خوابگاه دخترانه دارای ظرفیت 98 نفر می باشد. گرچه این میزان از ظرفیت در مقایسه با دیگر خوابگاه ها و پانسیون های دخترانه ممکن است بالا باشد، اما به دلیل ارائه امکانات لوکس رفاهی، بیشتر ایام سال ظرفیت این خوابگاه مجهز و مدرن دخترانه کامل است. موقعیت مناسب خوابگاه خودگردان گلستان موجب دسترسی آسان ساکنین به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه های مترو و BRT شده است. خوابگاه دخترانه گلستان دارای اتاق های یک تا ده نفره است. هزینه اقامت در هرکدام از این اتاق ها با توجه به ظرفیت آن متفاوت است. به طوری که هزینه اقامت در اتاق های یک تخته مبلغی معادل 880 هزارتومان و برای اتاق های با ظرفیت ده نفر، معادل 450 هزار تومان است. خوابگاه خودگردان گلستان مبلغی را به عنوان ودیعه برای ساکنین خوابگاه تعیین نکرده است.

پانسیون خودگردان

امکانات ارائه شده در اتاق ها:

اتاق های خوابگاه دخترانه گلستان دارای فضای مناسب، بزرگ و نورگیر هستند. هرکدام از اتاق ها دارای پنجره هایی هستند که نور و روشنایی طبیعی مناسب را برای اتاق ها فراهم می کنند. در هرکدام از اتاق ها متناسب با ظرفیت آن تخت، خوشخواب و کمدهای شخصی نو و شیک قرار داده شده است. فضای خالی بین تخت ها نیز به وسیله قالیچه های تمیز و زیبا فرش شده است. با وجود آشپزخانه مجهز و مدرن در خوابگاه دخترانه گلستان، جهت افزایش رفاه حال ساکنین و جلوگیری از تردد در آشپرخانه، در هرکدام از اتاق ها یخچال و یخچال فریز قرار داده شده است. اتاق های  خوابگاه دخترانه گلستان به دلیل تازه و مدرن بودن، دارای دیوارها، در، پنجره و پرده های خوش رنگ و زیبا هستند. همچنین تمام اتاق ها مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب و سالم است.

خوابگاه دخترانه گلستان

اتاق مطالعه، اتاق مهمان:

خوابگاه خودگردان گلستان یکی از خوابگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه در شهر تهران است که ساکنین خود را از طریق پذیرش گزینش شده، انتخاب می کند. به دلیل پذیرش دانشجویان و کارمندان دختر در این خوابگاه، اتاق هایی به عنوان اتاق مطالعه و اتاق مهمان در نظر گرفته شده است. اتاق مطالعه دارای جوی کاملأ آرام و مناسب برای مطالعه می باشد. اتاق مهمان نیزبه منظور پذیرش متقاضیان خوابگاه ها و پانسیون های خودگردان دخترانه به صورت شبانه، به مهمانان اختصاص داده شده است. هزینه اقامت نیز به ازای هر یک شب محاسبه می گردد. ساکنین اتاق های مهمان بدون محدودیت و مانند سایر ساکنین، می توانند از کلیه امکانات موجود در خوابگاه استفاده کنند.

خوابگاه مجهز دخترانه

آشپزخانه کاملأ مجهز، فضای سبز اختصاصی:

آشپزخانه موجود در خوابگاه دخترانه گلستان، کاملأ مجهز و دارای کابینت های نو و تازه ساخت از جنس MDF، گازهای چند شعله تمیز و سالم، مایکروفر و... است. این آشپزخانه مجهز بدون هیچ کم و کاستی، مکان مناسب و تمیزی را برای آشپزی ساکنین گرامی فراهم کرده است. یکی دیگر از مزیت های خوابگاه دخترانه گلستان، وجود فضای سبز و اختصاصی بسیار زیبا در آن است.

خوابگاه خودگردان پسرانه

دیگر امکانات رفاهی:

خوابگاه دخترانه گلستان جهت افزایش رفاه حال ساکنین خود، مجهز به اینترنت پرسرعت و خشکشویی می باشد. همچنین این خوابگاه کارمندی دانشجویی دخترانه دارای دوربین مدار بسته در بخش های ورودی جهت افزایش سطح امنیت خوابگاه است. متقاضیان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به شماره تماس، روی خوابگاه دخترانه گلستان کلیک کنند.

دیدگاه‌ها