خوابگاه دخترانه گلستان

بشرا یعقوبیان 1397/02/09 تعداد بازدید:‌ 549 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه گلستان

خوابگاه های دخترانه در تهران:

تأسیس خوابگاه های لوکس دانشجویی در سطح شهر تهران در تناسب با افزایش تعداد دانشجویان و کارمندانی که به این کلان شهر مسافرت می کنند، در حال افزایش است. خوابگاه ها و پانسیون های ارزان قیمت دانشجویی که به منظور تأمین مسکن ساخته می شوند تا دانشجویان و کارمندان مجبور به پرداخت هزینه های بالایی برای اجاره مسکن نباشند. گرچه در برخی از آن ها هزینه اقامت یک ماه ممکن است برای دانشجویان خیلی گران تمام شود، اما به هرحال هزینه ها بر اساس موقعیت و امکانات و ظرفیت اتاق ها در خوابگاه های خودگردان دانشجویی کارمندی تعیین می شود.

معرفی خوابگاه دخترانه گلستان:

خوابگاه دخترانه گلستان از جمله خوابگاه های خودگردان دانشجویی- کارمندی در شهر تهران است که با ارائه خدمات و امکانات عالی توانسته است نظر مثبت ساکنین خوابگاه را به خود جلب کند. خوابگاه دخترانه گلستان از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی در موقعیت عالی قرار دارد و دسترسی به مترو و BRT بسار آسان می باشد. خوابگاه گلستان با ظرفیت 98 نفر دارای اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت است و متقاضیان گرامی قادر هستند اتاق های 1 تا 10 تخته را انتخاب کنند. اجاره بهای ماهیانه در خوابگاه خودگردان دانشجویی کارمندی گلستان نیز مانند دیگر خوابگاه ها با توجه به میزان ظرفیت هر اتاق متفاوت است. هزینه اجاره اتاق های یک تخته بیشتر از دیگر اتاق ها است. هزینه ماهیانه جهت رزرو تخت در اتاق های 10 نفره کمتر از سایر اتاق ها می باشد.

خوابگاه دانشجویی دخترانهامکانات و فضای اتاق ها:

خوابگاه دانشجویی- کارمندی گلستان دارای اتاق های بزرگ و با روشنایی کافی می باشد. در هر اتاق متناسب با مساحت آن تخت و خوشخواب های نو و تمیز قرار داده شده است. مساحت خالی اتاق ها نیز با قالیچه های شیک فرش شده است. کمدهای شخصی متناسب با ظرفیت هر اتاق، در اختیار ساکنین قرار داده شده و علاوه بر کمدها، هر اتاق دارای یخچال- فریز جادار و نو است. به طور کلی اتاق های موجود در خوابگاه دانشجویی گلستان از نظر مساحت و امکانات در دسته خوابگاه های لوکس و شیک قرار دارد.

اتاق مطالعه:

با توجه به نیاز دانشجویان به فضای ساکت و آرام جهت مطالعه و رسیدگی به تکالیف درسی، خوابگاه گلستان اتاق های آرام و مناسبی را به این منظور تعیین و دانشجویان می توانند در ساعات مطالعه از این اتاق ها بهره بگیرند.

آشپزخانه و اتاق مهمان:

خوابگاه دخترانه گلستان به عنوان مدرن ترین خوابگاه در مسیرهای جردن، ولیعصر و ونک مجهز به آشپزخانه های شیک و تمیز می باشد. وجود شعله های کافی اجاق و همچنین کابینت های متناسب با ظرفیت خوابگاه که از جنس MDF هستند، آشپزی را برای ساکنین آسان تر کرده است. نظافت آشپزخانه و دیگر بخش های خوابگاه خودگردان دانشجویی کارمندی گلستان به طور روزانه و مرتب انجام می شود. اتاق مهمان نیز از جمله امکانات قابل توجه است که هم برای رفاه حال مهمانان ساکنین و هم برای متقاضیانی که برای چند شب نیازمند خوابگاه هستند، ارائه می شود.

خوابگاه کارمندی دخترانهامنیت خوابگاه و اینترنت پر سرعت:

جهت ایجاد مکانی مطمئن و آرام برای ساکنین گرامی، خوابگاه دخترانه گلستان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد. همچنین خوابگاه گلستان برای افزایش رفاه حال ساکنین گرامی، مجهز به اینترنت پرسرعت می باشد.

امکانات رفاهی و فضای سبز اختصاصی:

خوابگاه دخترانه دانشجویی کارمندی گلستان با امکانات گرمایشی و سرمایشی مناسب هر فصل و همچنین خشکشویی در تمام ساعات، موجب افزایش رفاه ساکنین گرامی شده است. وجود فضای سبز اختصاصی نیز یکی دیگر از امکانات رفاهی قابل توجه در خوابگاه گلستان است که توجه بسیاری از متقاضیان خوابگاه های لوکس دانشجویی کارمندی را به خود جلب کرده است.

خوابگاه خودگردان دخترانه

آدرس و شماره تماس:

جهت دسترسی به اطالاعات کامل روی لینک خوابگاه دخترانه گلستان کلیک کنید.

دیدگاه‌ها