خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی

بشرا یعقوبیان 1397/07/28 تعداد بازدید:‌ 377 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی

خوابگاه های دانشجویی در تهران:

خوابگاه های دانشجویی پسرانه و دخترانه در تهران با عنوان خوابگاه های خودگردان برای اقامت دانشجویانی که از جانب دانشگاه، مکانی برای سکونت به آنان تعلق نمی گیرد مشغول فعالیت هستند. این خوابگاه ها برخلاف خوابگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی که به پذیرش همزمان دانشجو و کارمند می پردازند، تنها دانشجویان را پذیرش می کنند. به همین دلیل در این دسته از خوابگاه ها فقط پذیرش دانشجو صورت می گیرد. این دسته از خوابگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه تحت نظر وزارت علوم و تحقیقات فعالیت می کنند. البته کسب مجوز از نهادهایی مانند اتحادیه خوابگاهداران غیر دولتی ضروری می باشد. تأسیس خوابگاه های دانشجویی خودگردان و همچنین اقامتگاه ها و پانسیون های کارمندی دانشجویی پسرانه و دخترانه برای دانشجویانی که در دانشگاه های آزاد و غیر دولتی پذیرش شده اند بسیار عالی است. زیرا اکثر این دانشگاه ها مسئولیتی در قبال تحویل خوابگاه به دانشجویان بر عهده نمی گیرند و این دسته از خوابگاه ها مشکل محل اقامت دانشجویان را تا حدود زیادی حل کرده است.

معرفی خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی:

خوابگاه دانشجویی پروین اعتصامی با ظرفیت 70 نفر، یکی از خوابگاه های خودگردان دخترانه در شهر تهران است. خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی با بیش از 14 سال سابقه درخشان در امر خوابگاهداری، از جمله خوابگاه های صد در صد دانشجویی است که تنها با ارائه مدارک معتبر به پذیش دانشجویان دختر می پردازد. خوابگاه پروین اعتصامی دارای مجوز رسمی فعالیت از اتحادیه خوابگاهداران غیر دولتی و همچنین تحت نظر وزارت علوم و تحقیقات مشغول فعالیت است. اقامت دانشجویان در خوابگاه پروین به صورت اختصاصی برای ساکنین یک مزیت محسوب می شود. زیرا جمعیت نسبتأ پایین و حضور دانشجویان در مقاطع مختلف، موجب حفظ آرامش و ایجاد محیطی امن و سالم می شود. دانشجویان از مقاطع کارشناسی تا دکترا در این خوابگاه لوکس دخترانه پذیرش می شوند. خوابگاه خودگردان پروین اعتصامی از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه مترو( نزدیکی به مترو فردوسی)، ایستگاه اتوبوس های BRT و ایستگاه تاکسی در موقعیت مناسبی قرار دارد.

اتاق ها و اتاق مطالعه:

خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی با فول امکانات دارای اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت است. تمام ساکنین در اتاق ها دارای فایل شخصی خود هستند. همچنین تشک طبی مناسب با تعداد ساکنین هر اتاق و یخچال فریزر در هر اتاق قرار داده شده است. خوابگاه خودگردان پروین اعتصامی جهت افزایش رفاه حال ساکنین، دارای سالن مطالعه مجزا می باشد. خوابگاه دانشجویی پروین اعتصامی از امکانات رفاهی مانند میز نهار خوری نیز برخوردار است. تمام اتاق ها و همچنین سایر بخش های خوابگاه مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب و سالم است. نظافت بخش های عمومی خوابگاه مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، راهروها و... مرتب و به صورت روزانه انجام می شود.

اینترنت و دیگر امکانات رفاهی:

ساکنین خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی از امکاناتی مانند دانلود رایگان و نامحدود، سالن لابی، سالن تلویزیون که مجهز به تلویزیون LED است، برخوردار هستند. همچنین امکاناتی مانند اتو و لباسشویی بدون محدودیت و تمام وقت در اختیار ساکنین قرار داده شده است.

اسکان مهمان:

متقاضیانی که به دنبال خوابگاه، اقامتگاه یا پانسیون های کارمندی دانشجویی دخترانه هستند در خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی به صورت شبانه پذیرش می شوند. هزینه اقامت این مهمانان نیز به ازای هر شب محاسبه می شود. متقاضیان گرامی برای اطلاع دقیق از قیمت اتاق ها می توانند با مدیریت خوابگاه تماس بگیرند.

تماس با خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی:

متقاضیان گرامی می توانند جهت دسترسی به اطلاعات تماس و آدرس دقیق، روی لینک خوابگاه دخترانه پروین اعتصامی کلیک کنند.

خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه های خودگردان را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها