خوابگاه دخترانه پرمیس

بشرا یعقوبیان 1396/11/14 تعداد بازدید:‌ 573 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه پرمیس

معرفی خوابگاه دخترانه پرمیس:

خوابگاه پرمیس، یکی از خوابگاه های دخترانه در شهر تهران است که با دارا بودن 12 سال سابقه فعالیت در زمینه خوابگاهداری، پذیرای خانم های دانشجو و کارمند متقاضی خوابگاه می باشد.

این خوابگاه خودگردان دخترانه دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و پروانه کسب از اتحادیه مهمانپذیران است و تحت نظارت اماکن مشغول فعالیت می باشد. خوابگاه پرمیس طی سال ها فعالیت موفق در عرصه خوابگاهداری، توانسته است به بهترین نحو ممکن، در خدمت ساکنین خوابگاه باشد. این خوابگاه دخترانه با مدیریت قوی و مجرب، کاملا قانونمند می باشد. همانطور که مستحضر هستید، سامانه خواب اینجا، هر هفته به صورت اتوماتیک و بر اساس چندین متغییر، مانند تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، خوابگاه برتر را انتخاب می کند. خوابگاه دخترانه پرمیس، با توجه به پارامترهای ذکر شده، به عنوان خوابگاه برتر هفته در وبسایت خواب اینجا معرفی شده است.

خوابگاه دخترانه پرمیس

آشپزخانه و سرویس های بهداشتی:

خوابگاه دخترانه پرمیس به دلیل ظرفیت پایین و رفت و آمد محدود، دارای محیطی آرام و کاملأ تمیز می باشد. از جهت دیگر، خوابگاه مرتبأ و به طور کامل نظافت خواهد شد. نظافت تمام قسمت های خوابگاه، از جمله آشپزخانه، راهروها، سرویس هاس بهداشتی، حمام و... به طور روزانه انجام می شود. خوابگاه پرمیس از نظر امکانات مربوط به آشپزخانه مانند یخچال، گاز، کابینت و دیگر وسایل ضروری مناسب می باشد.

فضای اتاق ها و سالن مطالعه:

اتاق های خوابگاه پرمیس با دارا بودن تخت های نو، تمیز و محکم، میز و صندلی های راحت برای مطالعه، کمدهای دیواری جادار و قابل قفل شدن، قالیچه های نو و تمیز و... محیط بسیار دنج و آرامی را برای ساکنین گرامی فراهم می کند. با توجه به محدود بودن ظرفیت خوابگاه، خواسته های ساکنین در اسرع وقت پیگیری خواهد شد. سالن مطالعه نیز به طور جداگانه، برای افزایش رفاه حال ساکنین در نظر گرفته شده است.

خوابگاه تمیز دخترانه

ساختمان خوابگاه و امکانات رفاهی:

ساختمان خوابگاه دخترانه پرمیس از نظر نو و سالم بودن، مکانی مناسب برای اقامت می باشد. وسایل گرمایشی و سرمایشی، در سطح خوبی قرار دارد و از این نظر، در فصل های گرم و سرد سال، مشکلی برای ساکنین گرامی خوابگاه پیش نخواهد آمد.

خشکشویی و اینترنت پر سرعت:

از دیگر امکانات رفاهی خوابگاه، ارائه خدماتی مانند خشکشویی است که جهت افزایش رفاه حال ساکنین تهیه شده است. ساکنین خوابگاه پرمیس بدون هیچ محدودیتی می توانند از تمام امکانات موجود در خوابگاه، بهره بگیرند. خوابگاه خودگردان پرمیس مجهز به اینترنت پرسرعت می باشد که آن نیز مانند دیگر امکانات، به طور رایگان در اختیار ساکنین قرار می گیرد.

  خوابگاه پسرانه

کنترل رفت و آمد در خوابگاه:

خوابگاه دخترانه پرمیس، جهت برقراری امنیت و همچنین حفظ نظم خوابگاه، رفت و آمدهای روزانه را کنترل می کند و برای این منظور، خوابگاه مجهز به دوربین مدار بسته و گیت ورودی می باشد.

ودیعه و اجاره بها:

خوابگاه دخترانه پرمیس مبلغی را به عنوان ودیعه در نظر نگرفته است. مبلغ تعیین شده به عنوان اجاره بهای اتاق ها نیز توسط مسئولین خوابگاه، به متقاضیانی که حضوری مراجعه می کنند و یا غیرحضوری تماس می گیرند ابلاغ می شود.

خوابگاه کارمندی

دسترسی به خوابگاه:

خوابگاه دخترانه پرمیس در مرکز شهر واقع شده است. این خوابگاه با نزدیک بودن به ایستگاه متروی جهاد، ایستگاه اتوبوس و ایستگاه BRT، رفت و آمد را برای ساکنین گرامی راحت کرده است. همچنین به دلیل نزدیک بودن خوابگاه به مراکز تجاری خرید و ادارات دولتی، می توان گفت که خوابگاه در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفته است. جهت دسترسی به آدرس دقیق خوابگاه پرمیس با ظرفیت محدود 45 نفر و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد تعداد اتاق ها و قیمت های اجاره بها، روی لینک خوابگاه دخترانه پرمیس کلیک کنید.

خوابگاه/ اقامتگاه/ پانسیون های بیشتر را در خواب اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها