خوابگاه دخترانه نگارستان

بشرا یعقوبیان 1397/01/05 تعداد بازدید:‌ 433 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه نگارستان

خوابگاه های دانشجویی:

وجود دانشگاه سراسری و دیگر دانشگاه های معتبر در شهر زیبای تبریز، هر سال دانشجویان زیادی را از دیگر شهر های ایران به خود جذب می کند. فراهم کردن مکانی برای اسکان این دانشجویان، سبب شده است خوابگاه های پسرانه و دخترانه با امکانات رفاهی خوب در این شهر صنعتی، ساخته شوند.

معرفی خوابگاه دخترانه نگارستان:

خوابگاه دانشجویی دخترانه نگارستان با ظرفیت 100 نفر از جمله خوابگاه های شیک و لوکس دخترانه در شهر تبریز می باشد که هر ترم میزبان دختران دانشجو از سراسر کشور می باشد. خوابگاه دخترانه نگارستان از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله BRT، در موقعیت مناسبی قرار گرفته است. علاوه بر این، خوابگاه نگارستان در فاصله نزدیکی از دانشگاه هنر اسلامی واقع شده است.

خوابگاه دخترانه نگارستان

اجاره بهای اتاق ها:

خوابگاه دخترانه نگارستان دارای اتاق هایی با ظرفیت های مختلف شامل دو، چهار، شش و هشت نفر می باشد. مبلغ ودیعه برای تمامی اتاق ها یکسان  است. هزینه اقامت در اتاق ها متناسب با ظرفیت آن متغییر است.

اتاق ها و اتاق مطالعه:

خوابگاه دخترانه نگارستان از جمله خوبگاه های مدرن و بسیار شیک دانشجویی دخترانه می باشد که اتاق های تمیز با امکانات رفاهی مناسب را در اختیار ساکنین قرار داده است. اتاق ها در این خوابگاه دانشجویی دخترانه دارای تخت ها و خوشخواب های نو متناسب با ظرفیت اتاق، وسایل گرمایشی و سرمایشی بدون نقص است و موکت های تمیز است. خوابگاه دخترانه نگارستان با توجه به پذیرش دانشجویان دختر، هر ترم شاهد حضور دانشجویان بسیاری از دیگر شهرها می باشد. جهت رفاه حال این عزیزان، سالن اختصاصی برای ساعات مطالعه فراهم شده است.

خوابگاه خودگردان پسرانه

امنیت خوابگاه:

خوابگاه دانشجویی دخترانه نگارستان جهت حفظ شأن و منزلت ساکنین، امنیت کامل را در خوابگاه فراهم کرده است. اقداماتی از جمله مجهز بودن خوابگاه به گیت ورودی سبب کنترل مرتب ورود و خروج افراد و همچنین جلوگیری از ورود افراد غیر ساکن در خوابگاه شده است. همچنین مدیریت مجرب و حضور مسئولین وظیفه شناس، سبب حکمفرما شدن شرایط امن و آرامی در خوابگاه دانشجویی دخترانه نگارستان شده است.

آسانسور، خشکشویی و نظافت:

از جمله امکانات رفاهی که موجب افزایش رفاه حال ساکنین در خوابگاه نگارستان شده است، آسانسور برای رفت و آمد آسان برای ساکنین طبقات بالای خوابگاه می باشد. این امر علاوه بر اینکه برای طبقات بالا بسیار حائز اهمیت است، در حفظ آرامش راهروها و خوابگاه، تاثیر زیادی دارد. وجود خشکشویی نیز از جمله مزیت های خوابگاه دخترانه نگارستان می باشد که ساکنین بدون محدودیت قادر به استفاده از آن هستند. نظافت تمام بخش های خوابگاه، به طور مرتب و هر روز انجام می شود.

خوابگاه دانشجویی کارمندی

اسکان مهمان:

خوابگاه دانشجویی نگارستان پذیرای متقاضیان گرامی است که به مدت یک یا چند روز نیازمند خوابگاه داشتن خوابگاه دانشجویی در شهر تبریز می باشند. هزینه اقامت موقت یا روزانه در این خوابگاه لوکس دخترانه در مراجعه حضوری ابلاغ می شود. جهت رزرو کردن خوابگاه برای یک یا چند روز، ارائه مدارک معتبر مبنی بر دانشجو بودن ضروری می باشد.

اینترنت پرسرعت، حق شارژ:

خوابگاه دخترانه نگارستان مجهز به اینترنت پرسرعت و رایگان می باشد. البته هرکدام از ساکنین هر ترم مبلغ معینی را به عنوان حق شارژ (کمک به حامل های انرژی) پرداخت خواهند کرد.

آدرس و شماره تماس:

جهت دسترسی به اطالاعات کامل روی لینک خوابگاه دخترانه نگارستان کلیک کنید.

دیدگاه‌ها